Söz Şef Kimdir? Ruhi Sarı

Söz dizisi oyuncu kadrosuna Ruhi Sarı’nın dahil olduğunu daha önce sizlere açıklamıştık; ancak Ruhi SARI’nın nasıl bir rolle Yavuz Karasu ve timinin başına bela olacağını bilemiyorduk. Söz dizisinin 12 mart pazartesi akşamı ekranlara gelen 37. bölümünde Ruhi Sarı’nın Şef isimli bir terörist başına hayat vereceğini öğrendik.

Şef diziye girer girmez Medusa planı ile Türkiye’yi hareket edemez hale getirecek. Özellikle Büyük Elçi’nin öldürülmesinden sonra Türkiye sorumlusu olarak teröristlerin başına getirilmiştir. Şef hem Derman’ı hemde Selim’i yanına almıştır ve büyük saldırı planlarına hazırlık yapmıştır.

Şef Selim’e ve Derman’a güvense de Agah’a hiç güvenmemektedir; bu nedenle de Agah’ı denemeye başlamıştır. Agah’ın ilk ters hareketini gören Şef Agah’ın ölüm emrini verecektir. Agah ise Şef’in Köstebek ile yapacağı eylemlerin önüne geçmek için Köstebeğin kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır; ancak bu beklendiği kadar kolay olmayacaktır; zira Köstebek yer altındadır ve çok az kafasını çıkarmaktadır. söz dizisi şef resimleri 1

Ruhi Sarı Kimdir?

18 Mayıs 1972 doğumlu olan Ruhi Sarı 48 yaşının içindedir.  Son olarak  Söz dizisinde Şef karakteri ile dahil olan Ruhi Sarı Selçuk Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Natali Yeres ile evlenen ve mutlu bir evliliği olan Ruhi Sarı 2018 de ise Sümela’nın Şifresi  Diğer Yarım ve Kardeş Payı dizileri ive Kırgın Çiçekler dizisin de rol almıştır.