Survivor 2018 Batuhan Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? (Batuhan Buğra ERUYGUN)

Survivor 2018 Batuhan Buğra ERUYGUN’da dahil oldu. Survivor 2018 25 nisan akşamı ekranlara gelecek 24. bölümünde dahil olacak Batuhan Buğra ERUYGUN dahil olacak. Batuhan 110 Metre engelli koşususu olan milli bir atlettir. Survivor 2018’de Nevin ve Nagehan ile milli takımdan arkadaştır. Nevin ve Nagehan’ın da yardımı ile Survivor 2018’e alışmasında ben sorun yaşayacağını sanmıyorumSurvivor 2018 Batuhan kimdir

Survivor 2018 Batuhan Kimdir?

Batuhan Buğra ERUYGUN  23 nisan 1991 İstanbul Üsküdar doğumludur 27 yaşında olan Milli Atlet  Batuhan Buğra ERUYGUN  Türkiye ve Balkan rekortmenidir. Ayrıca 2018 yılında Balkan şampiyonu olmuştur Aynı zamanda Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi mezunu olan Batuhan Buğra ERUYGUN  Fenerbahçe Spor kulübü milli oyuncusudur.

Batuhan Buğra ERUYGUN fotoğrafları 1

Batuhan Buğra ERUYGUN  60 metre engellide Türkiye rekorunu kırarak tanınmıştır. Batuhan Buğra ERUYGUN ‘un en önemli özelliği de kanser hastalığını 1 yıl gibi kısa bir sürede yenen bir sporcudur. Survivor 2018’in tartışmasız en hızlı ismi olacak ve Gönüllüler takımına büyük katkı sağlayacaktır. Kanser hastalığından sonra Nevin Yanıt’ın spora ve koşuya geri dönüşümde büyük desteği olduğunu belirten milli atlet Batuhan Buğra ERUYGUN  Nevin Yanıt ile birlikte antrenman yaptıklarını da belirtmiştir.

Batuhan Buğra ERUYGUN fotoğrafları 2

Batuhan Buğra ERUYGUN aslında 2020 olimpiyatları için yoğun bir çalışma temposu yürütmektedir; bu nedenle ben Batuhan Buğra ERUYGUN’un Survivor 2018’e dahil olacağına imkan vermemiştim; ancak gelen tüyolarda Batuhan Buğra ERUYGUN Survivor 2018’e katılmak için Karayiplere indiğini gösteriyor.Batuhan Buğra ERUYGUN survivor 2018 2

Adam gibi adam olan Batuhan Buğra ERUYGUN  hiç bir şekilde Survivor 2018’de tartışmalara katılmayacak sadece işini yapacaktır. Sakin bir kişiliği ve sabrı ile bilinen Batuhan Buğra ERUYGUN’a Survivor 2018 mücadelesinde başarılar diliyor; All Star’a kolay gelsin diyorum; zira çok hızlı bir yarışmacı. Biraz da atışlara ve Puzzle çalışmışsa gerçekten All Star için haksız rekabet olacaktır.

Batuhan Buğra ERUYGUN’un şansızlığı ise Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 2013 yışında doping kullandığı gerekçesi ile iki sene men edilmesi olmuştur; sonrasında yoğun stres ve üzüntü yaşayan Batuhan Buğra ERUYGUN 2015 yılında Testis kanserine yakalnmış ancak 2016’da bu hastalığın pencesinden kurtulmayı başarmıştır.

Batuhan Buğra ERUYGUN 12 mart akşamı Survivor 2018  23. bölümde Gönüllüler takımına dahil olacaktır.

Batuhan Buğra ERUYGUN survivor 2018 1

Batuhan Buğra ERUYGUN Sevgilisi Kimdir?

Batuhan Buğra ERUYGUN’un açıklanmış bir sevgilisi yada eşi yoktur. Şuanda bekardır. Batuhan Buğra ERUYGUN resimleri

Batuhan Buğra ERUYGUN Kaç Yaşında?

Batuhan Buğra ERUYGUN 27 yaşındadır. 21 Nisan 1991 doğumludur.