Söz Tahir Kimdir? Tahir Uzman Söz Time Yeni Katılan Oyuncu(Emre Dinler Kimdir?)

Söz dizisinde Tahir karakterine hayat veren oyuncu Emre Dinler’dir

Emre Dinler Kimdir?

Emre Dinler profesyonel olarak modellik yapmaktadır. Söz dizisi kendisinin ilk oyunculuk deneyimi olacaktır.

Emre Dinler Fotoğrafarı

Söz dizisinde Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun Bordo bereli timine yeni bir uzman asker daha katılıyor. Tahir Uzman olarak Erdem Yarbay Tahir Uzman’ı 12 şubat pazartesi ekranlara gelen Söz  dizisi 33. bölümde izleyiciye ve time tanıtıldı.

Bilindiği üzere Söz dizisinin 33. bölümünde Dalgakıran operasyonu ile Yavuz’un timi Afrin’e yani Çolak’ın yeni bir Kürt devleri kurmaya çalıştığı bölgeye gidecek. Tahir uzman ise timi yeterince tanımadığı için ve yeterince böyle bir göreve hazır olmadığı için ilk operasyonda tim ile birlikte Dalga Kıran operasyonuna katılamayacak.

Söz tahir uzman resimleri

Uyuşturucu ile mücadelenin konu alındığı son haftalarda Söz dizisinin 34. bölümünde Erdem Yarbay’ın kızı Nazlı bir uyuşturucu satıcını yakalattığı gerekçesi ile terör örgütü mensuplarınca kaçırılacak. Tahir uzmanda ilk defa timi görevden döndükten sonra bordo beresini takacak ve muhtemelen Nazlı’nın kurtarılma operasyonunda görev alacak. İlerleyen haftalarda Söz dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Tahir Uzman’ı daha yakından tanıyacağız ancak şuanda sadece isminin Emre Dinler olduğunu ve başka dizide rol almadığını bilemiyoruzSöz time yeni katılan asker resimleri

 

Söz Tahir Kimdir? Tahir Uzman Söz Time Yeni Katılan Oyuncu(Emre Dinler Kimdir?) (10 Yorum)