Survivor 2018 13 Haziran Kim Elendi? İşte Elenen Yıldız Survivor 2018 97. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018’de 13 haziran akşamı elenen ismin Merve Aydın olacağı yönünde tüyo aldık. Zaten sms sıralamasında da Merve Hakan’dan daha az sms almıştı.survivor 2018 merve aydın elendi

Survivor 2018’de işler çok karıştı. Bırakın eleme konseyini ödüller bile oldukça problemli olacak. Özellikle Gönüllüler takımı ödül kazandıklarında tüm takımı götüremeyecekler; çünkü ödül bireysel kazanıldığı için ödülü kazanan kiminle gitmek isterse belirli sayıda kişiyi yanında ödüle götürebilecek.

Survivor 2018’de ödüllerin yanında eleme sistemi de tamamen alt üst olmuş durumda. Özellikle oyunların bireysele dönmesinden sonra erkekler ve kadınlar olarak artık yarış iki grupta devam edecek. Erkekler de bir yarışmacı bireysel dokunulmazlık oyunları sonrasında dokunulmazlığı kazanacak ve öncelikle kendini korumaya alacak sonrasında da bir yarışmacının ismini konseyde söylemek zorunda kalacak.

Survivor 2018’de 12 haziran salı akşamı oynanan dokunulmazlık oyunlarını bildiğiniz üzere erkeklerde Adem kadınlarda ise Nagihan kazanmış ve iki ismi eleme konseyine direk olarak göndermişti. Survivor 2018’de 13 haziran çarşamba akşamı üç aday eleme konseyinde karşı karşıya gelecek. Bunlardan ilki Gönüllüler’in oyları ile knseyde aday olan Merve; ikincisi Adem’in ismini verdiği Hakan Hatipoğlu üçüncüsü ise Nagehan’ın ismini verdiği tabi ki Sema oldu. Nagihan ve Sema arasında zaten bir tartışma vardı; ayrıca Nagihan ve Turabi’nin arası çok iyiydi. Nagihan Turabi’nin ismini vermeyecekti ve geriye kalan tek isim Sema kalmıştı.

Tabi ki adayların büyük oylamada aldıkları sms sıralaması çok önemli ancak artık Survivor 2018’de ince hesaplar başladı. Bazı sms’i güçlü yarışmacılar dokunulmazlık almasa da bu sistem de Kıbrıs’ı garantiledi bazı sms de son sıralarda kala isimler de var ki onlar dokunulmazlık alamadıkları zaman elenme durumu ile karşı karşıya kalacaklar. Bunlardan bir tanesi de Hakan ve Murat ve Merve Aydın. Survivor 2018 13 Haziran Kim Elendi tile 1

Tabi bir de bazı isimler var ki onlarda dokunulmazlık kazanamasalar bile kendilerini her türlü Kıbrıs’ta bulacaktır. Bunlar da Adem ve Hilmi Cem.

Survivor 2018 31 Mayıs 2 Haziran Büyük Sms Oylaması Sonuçları ve Anketi için tıklayınız sms sonuçları

Survivor 2018 13 Haziran Kim Elenecek?

Survivor 2018 13 Haziran akşamı elenmeye en yakı isim Hakan Hatipoğlu ve Merve gibi duruyor bunun da en önemli nedeni Hakan ve Merve’nin takımlarda ki diğer yarışmacıların tamamından daha az oy almış olması; ancak Merve’nin oylarının Hakan’dan da çok az yüksek olmuş olabileceğini tahmin ediyorum

Survivor 2018 13 Haziran’da Anlat Bakalım oyunu oynanacak

Survivor 2018 13 Haziran çarşamba akşamı bilindiği üzere Sema, Merve ve Hakan’dan biri adaya veda edecek. Üç başarılı yarışmacıdan biri adaya veda etmeden önce onu ödülle mutlu göndermek isteyecek takımlar.

Survivor 2018 dokunulmazlık oyunları hızla devam ediyor. Artık hafta da iki defa dokunulmazlık oynanacak. Dokunulmazlık oyunu öncesi 13 haziran akşamı yarışmacıları rahatlatmak için Anlat Bakalım oyunu oynanacak ve çok eğlenceli bir bölüm bizleri bekleyecek.

Survivor 2018 97. Bölüm

Survivor 2018 97. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 97. Bölüm Fragmanı Part 1

Survivor 2018 97. Bölüm Fragmanı Part 2

Survivor 2018 13 Haziran Kim Elendi? İşte Elenen Yıldız Survivor 2018 97. Bölüm Fragmanı (1 Yorum)