Survivor 2018 29 Nisan Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 2018 58. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 29 Nisan eleme adayları

Survivor 2018 30 Nisan akşamı potada olacak isimler ; Birsen Pekgöz, Murat Ceylan, Yağmur Banda Gönüllüler; Yiğit Dikmen ve Elif Şadoğlu ise Ünlüler takımından oldu. survivor 30 nisan kim elendi sonuç

Survivor 2018 29 Nisan AKŞAMI DOKUNULMAZLIĞI ALAN TAKIM GÖNÜLLÜLER OLDU.  GÖNÜLLÜLER TAKIMI ÖNCE 6-3’DEM 9 -9’A GETİRMEYİ BAŞARDI; SONRASINDA FİNAL OYUNUNDA ÜMİT KARAN VE MURAT ARASINDA OYNAN FİNAL OYUNUNU 3 -1 DEN 4-3 KAZANAN MURAT CEYLAN OLDU VE DOKUNULMAZLIK GÖNÜLLÜLERİN OLDU.

ÜNLÜLER TAKIMI ŞİMDİ BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU OYNAYACAK

Survivor 2018 29 Nisan GÖNÜLLÜLER KAZANDI

Survivor 2018 29 Nisan pazar akşamı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda şuanda durum Ünlüler 6 Gönüllüler 3. 

Survivor 2018 de 29 Nisan akşamı oynanan dokunulmazlık oyunu performansa değil dikkate  ve hıza dayalı bu nedenle de Ünlüler çok daha başarılı dokunulmazlık oyununda. Ben Survivor 2018 de 29 Nisan akşamı Gönüllüle‘in kazanacağından eminim

Survivor 2018 29 Nisan kim kazandı

Survivor 2018’de bence Dokunulmazlığı Ünlüler kaybedecek ve Murat Yağmur ve Birsen’den sonra bir de Ünlüler takımından Yiğit ve Mustafa Kemal eleme potasında yerlerini alacaktır. Survivor 2018 29 Nisan eleme adayları

Survivor 2018 All Star’da dengeler sürekli değişiyor. Gönüllüler uzun zamandır içinde bulundukları pasif durumdan ard arda aldıkları oyunlarla çıkmaya çalışırken 28 Nisan Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybederek seriye ara vermiş oldular.

survivor 29 nisan 1

Her geçen gün takımların üzerindeki stres yükü değişmekte. Oyunlarda yaşanan gerginlikler artık daha bariz hale gelmekte. 29 Nisan’da oynanacak son dokunulmazlık oyunu da bu gerginliği tırmandıran klasiklerden bir tanesi. Her Survivor döneminde olduğu gibi bu dönemde de oynanacak “gözler kapalı sırttan bayrak kapma yarışması” gerginliği en üst noktaya taşıyacak.

survivor 29 nisan 2

Survivor 2018’in 29 Nisan 2018 ayağında yarışmanın gerginliği kavga potansiyelini ön plana çıkarıyor. Ünlülerin sonuçlanan son Dokunulmazlık oyununu kazanması ile Gönüllüler nezdinde yapılan konseyde 3 isim potaya çıkmış oldu. Konsey de ismi çıkan Murat ve Yağmur çamur yapmadan adaylıklarını kabullendiler ve arkadaşlarına da çok gönül koymuşa benzemiyorlar.

survivor 29 nisan 4

Survivor 2018’de 29 Nisan’da oynanacak olan “gözler kapalı sırttan bayrak kapma yarışması”na damga vuracak fiziki müdahaleli ilk kapışması Nagihan ve Elif arasında yaşanıyor. Elinin sakatlığı ile alakalı sert sözler ile racon kesmeye kalkan Nagihan’a sert çıkış Elif’ten geliyor ve Nagihan Elifin üzerine yürüyor. Gerginliğin erkekler ayağında Turabinin de yokluğunda Ümit Karan ön planda yer alıyor.

survivor 29 nisan 3

Gerginliğin üst safhada olacağı 29 Nisan dokunulmazlık yarışmasında ikinci kez kayba tahammülü olmayan Gönüllü takımı daha iddialı çıkacağı kesin. Turabi’nin oyunda olmaması ve en azından  bu denli gergin geçen bir oyunda benchte dahi olmaması Ünlüler açısından büyük bir kayıp. Bu koşullar altında favori takım Gönüllüler olarak görünse de alacağımız tüyoyu sizlerle paylaşacağız.

Survivor 58. Bölüm fragmanı