Survivor 2018 3 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 16. bölüm Fragmanı

Survivor 2018 3 Mart cumartesi akşamı Romanya takımı karşısında All Star galibiyete ulaştı. All Star bu sefer Romanya milli takımına şans vermedi ve 10-6 gibi net bir skorla Romenleri alt ettiSurvivor 2018 3 Mart sonucu

Survivor 2018 3 Mart akşamı Tavuk ödülünü kazanan ve Romanya takımının karşısına çıkma hakkı elde eden takım All Star oldu. 

All Star Romanya karşısına rövanşı almak için çıkacak. Survivor 2018 3 Mart  akşamı oynanan ödül oyunun ödülü Tavuktu. Survivor 2018 3 Mart sonucu resimleri 1

Survivor 2018 3 Mart cumartesi akşamı oynanacak ödül oyununda şuanda All Star 7 – 7. All Star 6-3 geriden geldi ve milli mücadele için canla başla yarışmaya devam ediyor. Survivor 2018 3 Mart resimleri

GüncellemeAldığımız tüyoya göre Survivor 2018’de Romanya milli takımının karşısına yine All Star takımı çıkacak. Yani Survivor 2018’de 16. bölüm ödül oyununu All Star kazanacak.

Survivor 2018 3 Mart cumartesi akşamının ödülü belli oldu. Survivor 2018 3 Mart cumartesi akşamı ödül oyununu kazanan takım Romen takımının karşısında yarışma hakkı elde edecek. 

Bilindiği üzere geçen hafta Romanya’nın karşısına çıkma hakkı kazanan All Star Romanya’dan iyi bir tokat yemiş ve milli maçı kaybetmişti. Bakalım bu hafta Romanya’nın karşısına çıkma hakkını kim elde edecek All Star mı yoksa Gönüllüler mi?Survivor 2018 3 Mart romanya resimleri

Survivor 2018’de 3 mart cumartesi akşamı yine milli maça çıkma ödülü bir oyun oynanacak. Bilindiği üzere Survivor 2018’de 2 mart cuma akşamı 10-4 gibi net bir skorla yine All Star ödüle gitti ve afiyetle karnını doyurdu; ancak bu sefer ödül Romanya takımından rövanşı alma şansı elde etmek. Survivor 2018 3 Mart cumartesi akşamı önce All star ve Gönüllüler arasında bir ödül oyunu oynanacak; kazanan takım Romanya Survivor takımının karşısına çıkacak; ödül muhtemelen yine araba.

Şimdi geldi 3 mart cumartesi akşamı oynanacak ödül oyunu ve sonrasında ki milli maça. Survivor 2018 izleyicileri oyunları yakından takip ediyor ve All Star’ın gerçekten atışlarda çok iyi olduğunu çok iyi biliyor. Ben Survivor 2018’de çıkan oyuna göre kimin kazanacağını fragmandan biliyorum. En azından oyun başlar başlamaz zaten anlaşılıyor. Eğer oyun fiziksel performansa yani güce dayalı da sonunda bir atış varsa All Star açık ara farkla bu oyunu alıyor.Survivor 2018 3 Mart

Bu durumda Acun Ilıcalı ve ekibi de haftanın ilk iki ödül oyunu All Star’a göre ayarlıyor ve All Star’ın karnı dokunulmazlık öncesi çok güzel doyuyor. Sonrasında dokunulmazlık oyunlarında All Star çok daha başarılı bir performans sergiliyor. Bence 3 mart 2018’de oynanacak ödül oyunu  All Star’a göre hazırlanacak ve Roman milli takımının karşısına All Star çıkacak.

Survivor 2018’de Gönüllüler’de artık hırs da mücadele de kalmadı. All Star son 2 oyundur işi çözdü. İlk oyunlarda güçlü oyuncuları çıkarıp Gönüllüler’i bastırıyor. Skor bir anda 3-0 olunca Gönüllüler eyvah gene gidiyor ödül diyor ama Gönüllüler o ilk şoku atlatana kadar skor 5-1 6-1 oluyor. Sonra Gönüllüler asılıyor skor biraz toparlanıyor ama All Star bu toparlanmayı da geçiştirip ödülü alıyor.

Şuanda Survivor 2018’de hangi oyunun 3 mart cumartesi yayınlanacağını fragman verildiğinde göreceğiz. Adadan aldığımız tüyolarda da oyunu görmeden size tüyo veremiyoruz; zira hangi oyunun yayınlanacağını bilemiyoruz.

Benim tahminim Survivor 2018’de 3 mart cumartesi akşamı oynanacak ödül oyununu yine All Star’ın olacaktır; çünkü Gönüllüler takım ruhunu yakalyamadı. Bench’te kimse bağırmıyor Gönüllüler’den çünkü yarışan arkadaşlarına güvenleri yok. All Star ise Bech’te adeta akbank senfoni orkestrası gibi. Kazanamayacak yarışmacıyı da gaza getirip kazandırıyorlar. Bir de atışlar enerji işi birazda. O enerjide tribünden gelir.

Survivor 2018 16. bölüm Fragmanı