Survivor 2018 3 Mart Romanya Türkiye Oyununu Kim Kazandı? (Rumen Rövanşı) 16. Bölüm

Survivor 2018 3 Mart cumartesi akşamı Romanya takımı karşısında All Star galibiyete ulaştı. All Star bu sefer Romanya milli takımına şans vermedi ve 10-6 gibi net bir skorla Romenleri alt ettiSurvivor 2018 3 Mart sonucu

Şuanda oyunda 6-3 All Star önde. Romanya takımı 4-0 geriden geldi. All Star gerçekten çok hızlı başladı; ancak Romenler toparlandı ve kendilerine güveni geldi.

Romen takımı geçen hafta oynanan oyunda 6-1 den 10-8 kazanmıştı. Romenlerin kızları gerçekten çok iyi atıyor. all Star ise çok hızlı. Şuanda her ne kadar All Star önde olsa da şanslar neredeyse eşit.

Bize gelen tüyoda All Star’ın 3 marta oynanan oyunu alacağı ve Romanya ile final maçına çıkacağı yönünde bakalım tüyo tutacak mı göreceğiz.

Survivor 2018 3 Mart Romanya

Güncelleme: Survivor 2018 3 Mart akşamı ödül oyununda Gönüllüler’i 10-8 yenen All Star takımı Romanya milli takımının karşısına çıkma tekrar hak kazandı. Gönüllüler 6-1’den geri geldi ve bir ara 7 -7’ye geldi maç. Sonrasında All Star kazanmayı bildi. 

All Star’ın ödülü bir tavuk. Survivor 2018 3 Mart ödül oyunu sonucu

Survivor 2018’de 3 mart cumartesi akşamı büyük maçın rövanşı oynanacak. Bilindiği üzere Survivor 2018’de 24 şubat cumartesi günü Türkiye ve Romen milli takımları arasında araba ödüllü bir milli maç yapılmıştı.

All Star ve Gönüllüler takımı kendi arasında bir ödül oyunu oynamış ve bu oyunu açık ara farkla All Star kazanarak Romanya Survivor takımının karşısına çıkmıştı. Türkiye’yi temsil eden All Star takımı maça çok hızlı başlamış bir ara farkı 4 sayıya kadar çıkarmıştı; ancak Romanya takımı daha dirayetli çıktı ve All Star’ı 10-8 yenmeyi başardı. Böylece hem yemek ödülünü kazanan Romanya takımı oldu hemde araba ödülünü.

Survivor 2018 3 Mart romanya türkiye resimleri

Acun Ilıcalı para kazanmayı bilen bir adam. Romanya Türkiye oyununda daha çok reyting aldığını fark eden Acun Ilıcalı bu maçı kaybeden All Star’a bir hak daha verecek Romanya karşısında  All Star’ın kazanması için dua edecek. Zira All Star kazanırsa Acun da kazanacak.

Survivor 2018 3 Mart Sonucu

Survivor 2018’de 3 mart cumartesi akşamı oynanacak ilk oyunu Gönüllüler takımı kazanırsa hem Acun Ilıcalı’nın hemde All Star’ın hayalleri boşa çıkacak. Bu nedenle ben Survivor 2018 3 mart akşamı Romen milli takımın karşısına All Star’ın çıkacağını tahmin ediyorum. Survivor 2018 16. bölüm romanya

Survivor 2018’de zaten Romen takımının karısına Gönüllüler çıkarsa oyunda bir heyecan olmaz; Romen takımı bizim Gönüllüler’i ezer geçer.

Benim aldığım tüyoya göre de All Star Romanya karşısında rövanşa çıkmak için çok daha istekli oynayacak ve Romanya’nın karşısında oynama hakkı elde edecek.

Survivor 2018 16. Bölüm Fragmanı