Survivor 2018 8 Haziran İletişimi Kim Kazandı? Turabi’nin Sağlık Durumu Nasıl?

Survivor 2018 8 Haziran akşamı baraka ödülünü kazanan takım daha önce de söylediğimiz gibi Ünlüler oldu. Ünlüler 10 9 bayrak yarışında son anda kazandı. Ünlüler Baraka ödülünün yanında bir de buzdolabı ödülü kazandı ve yiyecek bir şeyler elde ettiler. Ünlüler bir aydır yatakta yatmıyordu artık yataklı baraka da yatacaklar.  

Survivor 2018 8 Haziran akşam oynanan İletişimi oyununu kazanan takım sonunda Gönüllüler oldu. Ünlüler’i Mustafa Kemal ve Merve taşıdı ama yetmedi. Kazanan bir kez daha Gönüllüler.

Survivor 2018 8 Haziran İletişim Ünlüler kazandı

Survivor 2018 8 Haziran akşamı sakatlanan Turabi’nin sağlık durumu çok iyi. Turabi her ne kadar Sedye ile adadan çıkarılsa da yediği ağrı kesici ve kas gevşeticiler ile kendine geldi. Turabi yarın oynanacak dokunulmazlık oyununda takımını yalnız bırakmayacak ve o da yer alacak.aa

Survivor 2018’de  8 haziran Cuma akşamı önemli bir iletişim ve sonrasında ödül oyunu oynanacak. Bilindiği üzere Survivor 2018’de artık son aya girildi. Yaklaşık 5 aydır ailesini göremeyen ve iletişime geçemeyen Ünlüler takımı artık sıkıldı. Bunun karşısında olan Gönüllüler takımı ise son dönemlerde önce İstanbul’a gitti sevdiklerini gördü, öptü kokladı sonra ki haftada iletişimi kazandı ve bir daha arkadaşları ile görüştü. Bu durumda artık sizce de Ünlüler’in sevdiklerini görme zamanı gelmedi mi?

Normalde takım tutmam bazı isimleri de gizliden desteklerim ama nasıl Ünlüler zalimce üst üste yenip Gönüllüleri aç bıraktığı zamanlarda arık Gönüllüler ödül kazansın diye destek olduysak iletişim oyununda da Ünlüler kazansın diyoruz.

Survivor 2018 8 Haziran İletişimi Kim Kazandı?

Survivor 2018 de 8 Haziran akşamı oynanacak iletişim oyununu bizce kazanan Ünlüler takımı olacaktır; zira Survivor 2018 7 Haziran akşamı oynana büyük ödülde kazanan rahat şekilde Ünlüler takımı olmuştu.

Survivor 2018 8 Haziran akşamı oynanan oyunda Turabi’nin sakatlandığını fragmandan gördük. Turabi çok dengesiz yere düştü ve belini vurdu. Turabi biraz belini sert yere vurdu eğer yağ dolu bir vücudu olsaydı kırılma şansı olmazdı yağları onu korurdu ancak Turabi de kas yapısı çok fazla olduğu için onun belinin zarar görmesi çok daha fazla olur; ancak Turabi çok kötü düşmedi o düşme ile bir şey olmaz. Turabi’nin belinin kırılma durumu olmaz ama ağrısını baya çeker.

Turabi’nin kan düşmanı olarak bilinen Adem ve Hakan’ın Turabi’nin düştüğünde acı çekerken yanında olması Türk insanın zarifliğini ve yardım severliğini gösterir. Bu isimler bir kenara çekilip oh olsun diyerek gülebilirdi Turabi’ye. Gösterdikleri dayanışma ve örnek davranış için tebrik ederim Anıl’da bunlara dahil. Survivor 2018 8 Haziran 1

Survivor 2018 8 Haziran Ödülü Kim Kazandı?

Survivor 2018 8 Haziran  akşamı ekranlara gelecek 92. bölümde bir de ödü oyunu oynanacak. 9 haziran da dokunulmazlık olduğu için muhtemelen bu oyun anlat bakalım oyunu olacak ve takımlar dokunulmazlık öncesi moral depolayacaktır.

Survivor 2018 8 Haziran Fragmanı