Survivor 2018 Murat Ceylan Sakatlandı Son Durumu Ne? Murat Ceylan Diskalifiye Olacak mı?

Acun Ilıcalı 27 mayısta katıldığı Survivor 2018  Panaroma programında Murat Ceylan için ağır bir darbe aldı ama durumu iyi ve Murat Ceylan Survivor 2018’e devam edecek dedi.survivor murat ceylan son durumu

Survivor 2018’de çok tehlikeli bir oyun olarak değerlendirdiğimiz salıncak oyunu bir kez daha oynandı. Bu oyun belki çok fazla organizasyon ve senkronizasyon gerektirdiği için yarışmacıları zorluyor; ever izlemesi daha zevkli oluyor ama yarışmacı güvenliği bütün bunların önünde olması gerekirken ne yazık ki istenmeden de olsa Survivor 2018’in bazı oyunlarında yarışmacı güzelliği ikinci plan atılıyor. Bu oyunlardan biri de Survivor 2018’de 82. bölümde oynandı.

Survivor 2018 82. bölümde oynanan salıncak ile tokmak dizme oyununda Murat Ceylan adeta ölümcül bir kaza geçirdi. Murat Ceylan’ı sallayan takım arkadaşları güvenliği ikinci dereceye atınca yanlış bir hareket yaptılar ve Murat Ceylan’ın boynu kırılma derecesine geldi.

Murat Ceylan’ın boynu salıncağın korunaklı direğine çarptı; her ne kadar direk sarılmış bile olsa Murat ağır bir darbe aldı ve boynunu incitti. Murat’da Survivor 2018 ekibi de bu durum karşısında çok korktu zira boyun çok hayati bir bölge vücudumuzda. Survivor 2018 Murt CEylan sakatlandı

Survivor 2018 Murat Ceylan’ın Sağlık Durumu Nasıl?

Benim tahminim Survivor 2018’e Murat Ceylan devam eder; zira boyun böyle bir darbede kırılacak bir şey değil ama Murat bu kazanın acısını bir ömür çekecektir zira beklemediği bir anda boynunu çarptı.

Survivor 2018’de Murat Ceylan’ın sağlık durumu ile ilgili yeni gelişmeler olursa sayfamıza eklenecektir.

Murat Ceylan Diskalifiye Olacak mı?

Bence Murat Ceylan Diskalifiye Olmaz Boynu incildi; kas gevşetici ilaçlar ile Murat Ceylan sağ salim oyunlara dönecektir ama Murat hastahaneye gidecek ve ileri görüntüleme ile boynunun durumu kontrol edilecek. Bütün bu kontrollerin sonucunda Murat’ın devam edip etmeyeceğine doktorlar karar verecek.

 Survivor 2018 27 mayıs Fragmanı