Survivor 2018 Nagehan Neden Gönüllüler’e Geçti? İşte Gerçek Cevabı

Survivor 2018’e Acun’nun reyting müdahaleleri başladı. Reyting kaygısı ile  yarışma yağmayı bir türlü bırakmayan Acun Ilıcalı bu sefer halka, izleyiciye kulak verdi ve NAgehan’ı All Star takımından aldı ve Gönüllüler takımına verdi.

Survivor 2018’de özellikle hafta içi yayınlanana ödül oyunlarında reytinglerde dizilerin gerisinde kalan Survivor 2018’e heyecan katmak için takımların güçlerini dengeledi.

Bilindiği üzere daha önce Survivor 2018’de yaşanacak takım içi kavgaların önüne geçmek için All Star takımı ile adaya gelen Hakan Hatipoğlu’nu Gönüllüler’e vermişti.

Hakan Hatipoğlu şansız şekilde sakatlanınca Gönüllüler takımına moral vermek ve taktik destek vermekten başka bir işe yaramadı ve en önemlisi de takımların dengesi bozuldu.

Son bölümlerde Gönüllüler takımında açlıktan bayılmalar artınca izleyiciden Acun iyice abarttı adeta İstismar ediyor yarışmacıları denmekteydi. Ayrıca izleyici kimin kazanacağını hiç merak etmiyordu; 12 oyun üst üste zorlanmadan kazanan bir All Star vardı; hiç. beslenemeyen moral men çökmüş bir Gönüllüler.

Survivor 2018 Nagehan neden Gönüllüler’e geçti?

Bunun en önemli sebebi Nagehan’ın All Star’dan ayrılma ve takım değiştirme talebini Acun Ilıcalı’ya iletmesi olmuş. Sema özellikle oyunlarda Sahra’nın yedeği olmaktan daha doğrusu kendisini gösterememekten çok sıkıldı; ayrıca Sema Gönüllüler’e geçti ve yarışma da kalma süresini en az 4 hafta uzattı. Gönüllüler’de Sema’yı eleyecek kim var ki Anıl’dan başka. Survivor 2018 Nagehan 2

Survivor 2018 Nagehan Neden Gönüllüler’e Geçti? İşte Gerçek Cevabı (29 Yorum)

 1. Arzum kapatmadan once biraz bekleseydin yazdıklarını okurdun dostun olup olmadığını o zaman karar verirdin net yüzünden gonderemedi 😉

 2. Yazının son paragrafında nagehan öbür takıma giderken sema olarak devam ediyor yazının kalanında sanki sema karşı adaya gitmiş gibi bakarsanız anlayacaksınız

 3. Anıl adam gibi adam evet çünkü duygusal davranıp hata yapmıyor. Mantığıyla haraket eden bir adam? Zaten dün Cumalide dedi “gerekmedikçe bizimle muhattap olmuyorsun” diye . Farkında orasının yarışma olduğunun? Tabi Serkaylarınki gibi kardeşlik görmek isterdim bu seneki Gönüllülerde de o ayrı mesele?

 4. Bence fark eder çünkü all star takımında nihat sahra bu ikisi kesinlikle gitmeli murat pek emin değilim oyunlarda pek görmediğimiz için önceden kadınlar belirliyodu şimdi erkeklerin sayı vermemesi gerek sema ve damlayada çok iş düşüyo :)))

 5. Resul bey Survivor konusunu kendiniz mi yazıyorsunuz? Ya da yazan arkadaş her kimse Nihat Hatipoğlu hocayı Survivora göndermiş ?? Hakan Hatipoğlu olacaktı o?
  Anlaşılan Nihat Hatipoğlunu çok seviyor konuyu yazan??

  • Tüm içeriklerde aynı hatayı yapmışım. Bir Allahın kuluda düzeltttirmemiş. Yazıklar olsun:( bana ve takipçierime. Teşekkür ederim Arzu. Varlığın güven vieriyor. Bir de yardım etsen bize ne güzel olacak. En azından Survivoları sen açsan. Para da kazanırsın hem beklemediğin kadar.

   • Zaten düzenli izlemiyorum?? Bikaç hafta önce böyle bir deneyimim olmuştu ama gerçekten yetersiz kalıyorum survivor konusunda?Genelde sosyal medyadan ve sizin sitenizden takip ediyorum Survivorda olanları?
    Sanırım sadece “Bir garip aşk” dizisinin tekrarı verilirse onun özetinde yardım edebilirim. Başka kaçırmadan izlediğim hiç bir yapım yok?

   • Bu arada zaten kendiniz maşallah çok güzel bir şekilde yazıyorsunuz. Yeni haber çıkar çıkmaz anında sizin sitenizde de konu açılıyor. Olsa da bi başkasına bırakmayın bence? Survivor sonuçta bu, başkası yazsa taraflı yazabilir falan sizinde içinize sinmez?

    Ben Anılcıyım?Bir hafta öncesine kadar Anıl’a Akın diyordum hep?Halen bile bazen Akın yazıp sonradan düzeltiyorum?