Survivor 2020 Yarışmacıları (Anlaşma Yapılan Tüm Yarışmacılar) Güncel Liste

Survivor 2020 16 şubat 2020 pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Survivor 2020’de 1 Şubat cumartesi akşamı tüm yarışmacılar açıklanacak ve 7 Şubat 2020 de ise Survivor 2020’nin ilk fragmanın yayınlanacak.

Survivor 2020 de yarışmacılar belli olmaya devam ediyor. 15 şubat 2020 de izleyicisi karşısına çıkarılması için Acun Medya tarafından hazırlıklarına son hız devam edilen Survivor 2020 için  ünlü isimlere ilk teklifler götürüldü ve yarışacak isimler belli oldu. Acun Ilıcalı ve Acun Medya bu sezon Survivor 2020’de Ünlüler Gönüllüler konseptine dönmeye karar verdi. Survivor 2020 de sosyal medya fenomenlerinden de çok sevilen iki isme teklif götürüldü bu isimlerden biri olan Enes Batur’un sıkı bir vücut çalışmasına girdiği biliniyor. 

Acun Ilıcalı diğer sezonlarda denemediği komediyi bu sezon bir kaç komedyeni Survivor 2020’de yarıştırarak Survivor konseptine dahil edecek. Yani Survivor 2020’de hem yarışma hem eğlence bir arada olacak. MasterChef’in 2019 sezonunda da iki isin Survivor 2020’de yerini alacak. Diğer taraftan 2019 magazin gündeminde çokça yer alan genç fenomenlerin de Survivor 2020’de olacağı biliniyor.

Survivor 2020 Anlaşma Yapılan Ünlüler

Uğur Pektaş 

Arka Sokaklar’ dizisinde canlandırdığı Murat komiser karakteri ile çok sevilen Uğur Pektaş bir kez daha Survivor’a katılacak. Uğur Pektaş ilk Survivor olan Survivor 2005 de yarışmış ve birinci olarak büyük beğeni toplamıştı. 16 Nisan 1979 İstanbul doğumlu olan Uğur Pektaş 40 yaşındadır. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü mezunu olan Uğur Pektaş bir çok dövüş sporunda profesyonel sporcu olarak yarışmıştır. 2010 da Gamze Özçelik ile evlenmiş bir yıl sonra da boşanmıştır bu evlilikten bir oğlu vardır. Oto tamiri ve Hac Organizasyonu ile ilgilenmektedir.

Ersin Korkut

Acun Ilıcalı Survivor 2020’de komedinin dozunu arttırmak için Türkiye’nin en komik adamlarından biri olan Ersi Kokut’a teklif götürdü. Ersin Korkut 2019 mayıs ayında saç ektirmişti. Bakalım Ersin Korkut yeni stili ile Survivor 2020’de hem yarışacak hemde güldürebilecek mi?

1977 Hakkari doğumlu olan Ersin Korkut teyze oğlu Yılmaz Erdoğan’ı yardımları ile ünlü olmuştur. Aslında Ersin Korkut’un ünlü olması kolay olamamıştır; Hakkari’de taksicilik yapmış; ancak geçinemeyince İstanbul’a gelmek zorunda kalmıştır. İstanbul’a geldikten sonra da geçinmek için pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır. Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut’un İstanbul’da olduğunu duyunca ziyaret etmiş ve ona Beşiktaş Kültür Merkezinde çalışması için teklif götürmüştür.  BKM’de temizlik bile yapan Ersin Korkut bir rolde şans eseri yer alınca Yılmaz ERDOĞAN’ın dikkatinden kaçmamış ve Ersin’in komediye olan yeteneğini keşfetmiştir. Önce bir pizza reklamında oynayan Ersin Kokut daha sonra Çok Güzel Hareketler Bunlar programında yer alarak ünlü olmuştur. Ersin Kokrut son olarak Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde yer almıştır.

Ersin Korkut 42 yaşındadır. Bence artık Survivor’a sadece program yapmak için gidebilir yarışmacı olması gençler ile aşık atması imkansızdır. Survivor 2020’ye gitse bile ilk elenenlerden olacaktır.

Enes Batur

Enes Batur 2019’un en çok konuşulan sosyal medya fenomenlerinden biri. Acun Ilıcalı. Acun Ilıcalı Survivor 2019’da da Enes Batur’a Survivor yarışmacısı olması için teklif götürmüş ama Enes Batur bir sonraki sezonu işaret ederek hazırlanayım gelecek sezon geleyim demişti. Acun Ilıcalı fenomen isme bir kez daha teklif götürdü.

Enes Batur 10 milyondan fazla takipçisi olan bir Youtuber’dır. Enes Batur 44. Altın Kelebek ödüllerinde en iyi Youtuber seçilmiş daha 21 yaşında genç bir isimdir. 1998 doğumlu olan Enes Batur şahıs olarak Türkiye’de ki en büyük Youtube kanalının da sahibidir. Kendine film de yapan Enes Batur ilk olarak Enes Batur ile Hayal mi Gerçek mi? yi çekerken saha sonra da Enes Batur Gerçek Kahraman filmlerini çekmiştir.

Dilşah Kurt

Dilşah Kurt milli boksördür. 57 Kg’da büyük başarılar elde etmiştir. Her sene bir milli kadın boksörü Survivor ekibine alan Acun Ilıcalı bu sezon da Dilşah Kurt ile yola devam etmek istedi. 32. Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası birincisidir. Dilşah Kurt çocuk evlerinde yetişmiş ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ne kayıtlı bir sporcudur.

Survivor 2020’için Teklif  Götürülen Ünlüler

Aycan Yanaç

A Milli Kadın Futbol Takımı oyuncusu olan Aycan Yanaç 21 Kasım 1998’de Almanya-Nürnberg doğumludur. Forvet oyuncusu olan golcü oyuncu aynı zaman da güzelliği ile de akıllarda iz bırakmıştır. 22 yaşında olan Aycan Yanaç Frensdorf kadın takımında top koşturmakta. Acun Ilıcalı ile tanışan Aycan Yanaç Acun Ilıcalı’nın yeni gözdesi olarak tanıtılıyor.

Barış Murat Yağcı

21 Ocak 1991 da İzmir de dünyaya gelen Barış Murat Yağcı Alaçatı çocuğudur. Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümü mezunu olan yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı Efes Pilsen Spor Kulübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır.  Basket hayatından sonra Kocamın Ailesi dizisi ile ilk olarak televizyon da ekran deneyimi yaşayan Barış Murat Yağcı 2017 de  Kiralık Aşk ve 2018 de Şevkat Yerimdar dizilerinde oynamıştır. Barış Murat Yağcı Demir karakteri ile Sosyetik Gelin filminde oynamıştır.

Survivor 2020 Aday Listesinde Yer Alan Gönüllüler

Ferda Basmacı

Ferda Basmacı Survivor 2020 için hazırlanan ve seçmelere katılacak isimlerden biri. Makyaj uzmanı olan ve fitness ile ilgilenen Ferda Basmacı yarışmacı olarak giremezse kaş tasarımcı olarak Survivor 2020’ye gidecek. Gönüllüler için seçmeler aralık 2019 da yapılacak ve kesin olarak Survivor 2020’ye gidecek isimler yine izleyicilerin oyları ile belirlenecek.

İzleyici tabi ki çok sevdiği isimleri bir hafta boyunca ekranlarda görmek onun Survivor’da ki özel yaşamını görmek isteyecektir. Bilindiği üzere geçen sezon Survivor 2019 da hem Yunanistan’da hemde Türkiye’de aynı anda yayınlan Türkiye Yunanistan konseptini deneyen Acun ılıcalı ve ekibi büyük bir başarısızlık yaşamıştı. Bu sezon ise Acun llıcalı’nın başarısızlığa tahammülü yok bu nedenle de izleyicinin Survivor’da görmek istediği tüm ünlüler için kesenin ağzını açmış durumda. Ülke de ki ekonomik krize rağmen haftalık 40 50 Bin TL belki de 100.0000 TL gibi rakamları ünlülere ödeyecek.

Güncelleme 21 Kasım 2019: Survivor 2020 Yarışmacıları arasına bir erkek bir kadın yarışmacı da MasterChef Türkiye yarışmasının 2. sezon yarışmacılarından katılacak. Bizim tahminimize göre erkeklerden Survivor 2020’ye gidecek isim enerjik ve sportif olan Yasin olacaktır; kızlardan yarışmaya katılacak isim ise belli değil. Erkeklerden Survivor 2020 adayı Ekin de olabilir. 

Güncelleme 9 Eylül 2019: Bir çok internet sitesinde Survivor 2020’nin Ünlüler Fenomenler olacağı yazılıp çiziliyor; ancak şuana kadar kesinleşen bir kosenpt yok sadece teklif götürülen fenomen isimler ve anlaşma sağlanan ünlü oyuncular var.

Survivor 2020 Yarışmacıları

Survivor 2020’de Acun Ilıcalı’nın teklif götürdüğü ve anlaşma imzaladığı isimleri ayrı ayrı sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Acun Ilıcalı ünlüler takımını ocak 2020’ye kadar tamamlamayı planlıyor. Gönüllüler takımı için ise daha önce ki yıllarda olduğu geçen yıllarda yarışan ve çok sevilen bir gönüllü ismi yeni gelen gönüllülere abilik yapması için yarışmacı olarak alacak.

Survivor 2020 Yarışmacıları (Anlaşma Yapılan Tüm Yarışmacılar) Güncel Liste (3 Yorum)

  1. men azeriyem Ersin cox gozeldiamma hic axira galacagina inanmiram .ogedayi yeniden cagirsalar iyi olar seviyorum ogedayi…

  2. Turkiye’nin en komik adamlarından biri olan Ersin Korkut mu? :D:D Bu cümle Türkiye’nin en komik cümlelerinden biri. Bu kesin