Survivor Türkiye Yunanistan Alp Kırşan Neden Yok? Neden Ayrıldı?

Survivor Alp Kırşan Neden Yok

Survivor Türkiye Yunanistan için Acun ılıcalı önemli kararlar vermeye devam ediyor. Survivor Türkiye Yunanistan izlediğimiz en farklı Survivor’lardan biri olacak. Öncelikle yapılan bir çok değişiklik izleyiciye yıllardır izlediğinden farklı bir yarışma izliyor hissi verecek. Survivor Türkiye Yunanistan’da değişen önemli simalardan biri de yıllardır Survivor’da sunuculuk yapan Alp Kırşan oldu.

Alp Kırşan Survivor Türkiye Yunanistan’da yer almayacak. Alp Kırşan’ın yerine Survivor Türkiye Yunanistan 2019’da 2. sunucu olarak Murat Ceylan yer alacak. Murat Ceylan ödül oyunlarında Acun Ilıcalı’nın yerine sunucu olarak görev yapacak. Survivor Alp Kırşan Neden Yok

Alp Kırşan ile Acun Ilıcalı Arasında Bir Problem mi Var?

Alp Kırşan Acu Ilıcalı’nın sevdiği isimlerden biri. Yıllardır da Alp Kırşan Tv8’de ve Star TV’de Acun Medya ekibi ile çok uyumlu çalıştı; ancak Acun Ilıcalı değişiklik yapmak istedi ve halkın çok sevdiği 3. sezon Survivor’da yarışmış; Survivor’da yarışmacı olmayı ve Survivor’un zorlu hayat şartlarını iyi bilen Murat Ceylan ile bu sezon devam etmek istedi. Tabi ki Alp Kırşan’da bu karara saygı duymak zorunda kaldı; ancak şuanda kesin olmasa da Alp Kırşan’ın Survivor’un yan platformlarında görev alabileceği konuşuluyor. Özellikle  Alp Kırşan Survivor Extra veya Panaroma’da görev yapabilir.

Alp Kırşan Survivor’dan Neden Ayrıldı?

Alp Kırşan’ın şuanda açıklanmış başka bir projesi yok. Bu nedenle de Alp Kırşan Survivor’dan kendi isteği ile ayrılmış olamaz. Bu tamamen Acun Ilılı ve Survivor yönetim ekibinin bir kararı gibi görünüyor. Diğer taraftan bence Murat Ceylan iyi bir insan iyi bir Survivor olsa da ben iyi bir sunucu olacağını düşünmüyorum zira sunuculukta önemli bir yetenek ve eğitim gerektiren bir iş. Alp Kırşan bu konuda oldukça iyiydi ama Murat Celyan’ın ne yapacağını izleyip göreceğiz. Alp Kırşan Survivordan Neden Ayrıldı

Survivor Türkiye Yunanistan Alp Kırşan Neden Yok? Neden Ayrıldı? (3 Yorum)

  1. +Salim bende Hakocuyum bide Bora Masterchef Türkiyeden beri onu tutuyorum çok yakışıklı olduğunu düşünüyorum 😀 😛

  2. Merhabalar!Ben Survivor’da tabii ki,Türkoye takımını tutuyorum.Bir kişi olarak türklerden Hakan’ı desdekliyorum.Yunanlardan Spyros’u destekliyorum.