Tek Yürek Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Tek Yürek 1 Ağustos Neden Yok?

Tek Yürek dizisi 25 temmuzda final yaparak ekranlara veda ettiği için Tek Yürek dizisi 1 Ağustos’ta ekranlarda olamayacak. 

Tek Yürek 1 Ağustos Neden Yok?

Tek Yürek dizisi 1 ağustos 2019 da ekranlarda  olamayacak. Tek Yürek dizisi 25 temmuz 2019 perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. Bu nedenle de Tek Yürek dizisi 1 ağustosta ekranlarda olamayacak.

Tek Yürek 30 Mayıs Neden Yok?  Tek Yürek 16. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Tek Yürek dizisi yaz boyunca yayın hayatına devam edecek dolayısıyla iki hafta üst üste ara vererek aslında bir nevi sezon finali yapmış ve yeni sezona da bayramdan sonda başlamış olaca. Tek Yürek 16. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı 13 haziran perşembe akşamı yayına alınacak.

Tek Yürek 6 Haziran Neden Yok?

Tek Yürek dizisi sezon finali yaptı. Aslında uzun bir sezon finali değil sadece iki hafta yayına ara verdi. Tek Yürek dizisinin yeni bölümü 13 haziran perşembe akşamı yayında olacak ve yaz boyu ara vermeden devam edecek. Tek Yürek 30 mayısta ekranlarda olmayacak

Tek Yürek 7 Mart 2019 Neden Yok?

Trt1’in Degas Film imzalı başarılı dizisi Tek Yürek bir hafta ekran macerasına ara verecek. Bilindiği üzere Tek Yürek  dizisi 5. bölümü ile 7 mart 2019 perşembe 21:00 da izleyicisi karşısına çıkacaktı; ancak perşembeyi cumaya bağlayan gece mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’ne denk geldiği için Tek Yürek  dizisi 5. bölümü ile 7 mart perşembe akşamı değil 14 mart perşembe akşamı yayında olacak.

7 mart perşembe akşamı Tek Yürek dizisi yerine Regaip Kandili Özel programı yayında olacak ve gece boyu dini programlar ve yayınlara devam edilecek.

Tek Yürek Neden Yayınlanmıyor?

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik gibi önemli oyuncuların yer aldığı Tek Yürek dizisi yayın hayatına 7 şubat perşembe akşamı başlamış ve aldığı reytingler ile hem kanalını hemde yapımcısını memnun etmişti.

Tek Yürek 5. Bölümde Neler Olacak?

Tek Yürek dizisinin 5. bölümünde bu sefer Halit hocanın yardıma ihtiyacı var. Bilindiği üzere Tek Yürek dizisinde Halit hoca Kanada’da eşini ve işini kaybedip gelmişti. Oldukça agresif bir yapısı olan Halit hoca haksızlık gördüğü zaman kendini kontrol edemiyordu bu nedenle de bir oyuncusu ile kavga edince işinden olmuştu. Tek Yürek Neden Yok resimleri

Tek Yürek dizisinin yeni bölümünde ki iddia ise Halit hocanın yine bir öfke kontrolü sorunu yaşadığı bir dönemde eşini de öldürmüş olabileceği oldu. Tabi bu iddianın sahibi de torunlarını damadına bırakmak istemeyen kaynana Asude hanım. Deniz’i ve Rüzgar’ı da babalarının katil olduğuna inandıran Asude hanım ortalığı çokça karıştırdı; hatta yeni gelen hocanın katil olduğu eşini öldürdüğü iddiası mahallede bile tezce yayıldı.

Bakalım Yiğit; Oğuzhan, Selçuk ve Mazlum’a zamanında çok yardımı dokunan Halit hocayı bu sıkıntılı durumdan takımı kurtarabilecek mi? Halit hocanın suçsuzluğunu ispat edebilmesi için sosyal medyaya düşen videonun kim tarafından servis edildiğinin bulunması lazım.

Tek Yürek 5. Bölüm Fragmanı

Tek Yürek Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? (1 Yorum)