Yemin Leyla ve Cemre kardeş mi?

Yemin dizisinde, geçtiğimiz 12 bölümde Cemre‘nin annesi Süheyla‘nın Leyla‘yı gördüğünde verdiği tepki akıllara acaba Süheyla Leyla‘yı nereden tanıyor olabilir sorusunu getirdi. Bizde bu soruya elimizden geldiğince cevaplamaya çalıştık.

Leyla ve Süheyla‘nın ortak bir geçmişi olduğu kesin. Zira Süheyla Leyla‘yı görür görmez tanıdık buldu onu. Hatta sizi bir yerden tanıyor muyum diye sordu Leyla‘ya. Leyla sanmıyorum yanıtını verdi. Bu da onu gösteriyor ki Leyla onu hiç tanımıyor ancak Süheyla onu tanıyor.

Leyla büyük olasılıkla Süheyla‘nın kızı çıkacaktır. Süheyla Cemre‘nin babasından önce Talaz ile ilişki yaşamış ve bu ilişkiden Leyla doğmuş, Süheyla Talaz‘ın pisliklerini görünce onu ve Leyla‘yı terk etmiş ve Cemre‘nin babasıyla evlenmiş olabilir. Ama bence Talaz Leyla‘nın gerçek babası olamaz. Olsaydı en azından Leyla‘yı pis işlerinde kullanmazdı. Ayrıca Talaz âşık olacak bir insana benzemiyor.yemin dizisi sırları

Peki, Leyla neden ona baba diyor?

Talaz Leyla‘yı küçükken evden kaçırıp büyütmüş ve kendi pis işlerinde kullanmış olabilir. Leyla o zamanlar küçük olduğu için, Süheyla‘yı tanımaması ve Talaz‘ı babası sanıyor olması çok doğal. Süheyla da çok zaman geçtiği için kızını tam tanıyamamış olmalı. Sadece Leyla‘nın gözlerini görünce ve annelik içgüdüsüyle bir an tanıdık gelmiş olabilir. İleriki bölümlerde hepsini izleyip göreceğiz.

Başka bir ihtimal daha, Leyla Süheyla‘nın küçükken terk edip gittiği kızıdır. Leyla sokaklara veya yetimhaneye düşünce Talaz onu bulup büyütmüştür. Ki bence bu çok daha kuvvetli bir ihtimal. Ancak Leyla‘nın yetimhaneye değil sokaklara düşmüş olabileceğini düşünüyorum.

Eğer Leyla Cemre‘nin kardeşi çıkarsa Cemre bundan hoşlanmayacaktır. Leyla da Süheyla‘yı affedemeyecektir. Leyla Reyhan‘la tanışınca onunla iyi arkadaş olacaktır.  Bu yüzden Cemre hem annesini paylaşamamak hem de Leyla ve Reyhan‘ın arkadaşlığına katlanamadığı için Leyla‘dan nefret edecektir.

Yorumlarınızı bekliyoruz.yemin dizisi leyla ve Cemre

Yemin Leyla ve Cemre kardeş mi? (2 Yorum)

  1. Talaz belke de , Leyla ile Cemreni doğum evinde deyişmişdir ki, onun kızı normal bir hayat sürsün.