Temizlik Avcıları Kadir Ezildi Neden Yok Ayrıldı Mı Kadir Ezildi Hangi Kanalda Olacak

TLC TV nin realite programlarından ve İngiltere de yayınlanan Obsessive Compulsive Cleaners isimli programın Türkiye uyarlaması olan programı Temizlik Avcılarında deyim yerindeyse yaprak dökümü yaşanıyor. Talya Prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği programda Kadir Ezildi, Arzu Nar Gül ve Hülya Yavuz Özşeçen her hafta bir evi temizleyerek programı sürdürüyorlardı.tlc

Kanaldan yapılan açıklamayla yeni sezonda yeni yüzlerle programa devam edilecek. Kanal yeni sezonda yeni yüzlerle sürdürmelerinin sebebi olarak Temizlik Avcıları olarak bilinen Kadir Ezildi, Arzu Nar Gül ve Hülya Yavuz Özşeçen’den bazılarının yollarına başka şekilde devam etmelerini gösteriyor. Bu yüzden yeni sezonda bu üçlüyü göremeyeceğiz.

Kadir Ezildi Hangi Kanalla Anlaştı?

Son Bilgilere göre Kadir Ezildi nin Fox Tv de yayınlanacak olan Temizlik Benim İşim isimli bir programda sunucu olacağı belirtiliyor. Kadir Ezildi gönüllü olarak seçilen beş kişiye temizlik yaptıracak ve en çok puanı alan kişi birinci olacak. Programın gündüz kuşağında yayınlanması bekleniyor. 

Bu haberin ardından herkes özellikle Kadir Ezildi nin bundan sonra nerde olacağı konusunu merak etmeye başladı. Henüz bu konuyla ilgili elimize ulaşan bir haber bulunmamaktadır. Ancak yeni bilgiler geldiğinde kanalımızda paylaşmaya devam edeceğiz.

Temizlik Avcıları Kadir Ezildi Kimdir? kadir

19 Mart 1995 yılında İstanbul da dünyaya geldi. 24 yaşındaki sempatik genç aynı zamanda takıntılı bir temizlik hastasıdır. TLC de yayınlanan Temizlik Avcıları ile bir anda ünlenen Kadir annesi ve kardeşi ile birlikte yaşıyor. Özel bir hastanede depo görevlisi olarak çalışan Kadir Ezildi dobra tavırlarıyla dikkat çekiyor.  Eve gelince de gece yarılarına kadar temizlik yapan Kadir bu yüzden misafir ağırlamayı sevmiyor. Kadir Ezildi Youtube dan çektiği canlı videolarla da adından söz ettiriyor.

Temizlik Avcıları Arzu Nar Gül Kimdir?

Temizlik Avcılarının bir diğer üyesi olan Arzu Çorlu da yaşıyor. Ev hanımı olan Arzu da tam bir temizlik hastası. Öyle ki çocuğu mikrop kapmasın diye emeklemesini istemiyor. Onun da hangi kanalla anlaştığı bilinmiyor.

Temizlik Avcıları Hülya Yavuz Özseçen Kimdir?

En az diğer üyeler kadar temizliğe hassas olan Hülya Hanım 30 yaşında. Evde 2 evcil hayvanı ile yaşayan Hülya Hanım aynı zamanda bilgisayar mühendisi. Onun uzmanlık alanı ise dolaplardaki eşyaların düzenlenmesi. Dağınık eşyaları görmeye dayanamıyor. Hülya Hanım ile ilgili de herhangi bir haber bulunmuyor.