İkimizin Yerine 322. Bölüm Özeti 26 Temmuz Jagdiş Üniversitede Konuşmacı

İkimizin Yerine 322. Bölüm Özeti

Sançi, Jagdiş ile hazırladıkları projenin çok sevildiğini ve hocalarının üniversitenin bu proje ile ilgili bir konferans ayarlamasını istediğini söyler4. Jagdiş bu kadar öğrenci önünde ben konuşmacı olamam diye konferans talebini reddeder ama Sançi ısrar eder. Jagdiş beni zor durumda bırakıyorsun der ama Sançi anlamaz ve  biletini ayarla bende burayı ayarlıyorum der. Jagdiş sonunda zorla da olsa kabul eder.

Dadisa kapıda Jetsar’a doğru yola çıkmadan önce Anandi’yi hayatında mutlu olması için kutsar. Şiv ve Anandi’ye sarılan Dadisa Anandi’ye biraz  harçlık vererek buruk şekilde yola çıkar

Jetsar da ise kadın doğum doktoru olarak gördüğümüz Jagdiş Gehna’ya ultrason yapar. Jagdiş ultrasonda büyüyen bebeği Basant ve Genha’ya gösteriyor Her ikisi de çok mutlu hisseder12 2

Jagdiş Basant’dan Genha’ya iyi bakmasını ister. Genha’ya göz atan Jagdiş Genha’nın mutlu olması gerektiğini söyler ve basant’dan Genha’yı dışarı çıkarıp gezdirmesini ister.

Ganga’nın sınavları devam etmektedir; ancak bu arada da Mannu hastalanır. Ganga oğlunu ateşli olarak bırakıp sınava gitmek istemez. Dadisa sınava girmesi için ısrar eder. Sumitra ve ben emanetine iyi bakacağız merak etme der.

Ganga sınava geçte olsa girer. Ganga Mannu’nun fotoğrafını masasına koyuyor ama erkek gözetmen böyle fotoğraf ile sınava giremeyeceğini söyler ve fotoğrafı Ganga’dan almak ister. Ganga oğlunun fotoğrafını vermek istemez diğer öğrenciler Ganga’ya gülerler. Bayan gözetmen bir kadın başka bir kadının acısını anlayabilir der ve resim sende kalsın ama cebine koy der.

İkimizin Yerine 26 Temmuz Özetinde

Sınavdan çıkıp eve gelen Ganga Mannu oyun oynarken görür ve rahatlar. Dadisa sınavın nasıl geçti diye sorar. Ganga sınavı telaşla yapamadığını anlatır. Jagdiş ise  Dadisa’ya Udaipur’a gitme planlarını anlatır; bir türlü Sançi’yi ikna edemedim gitmek zorundayım der.

Jagdiş siyah takım elbiseyle konumacı olarak sahneye çıkar ve siyah takım elbisesi ile çok yakışıklı görünmektedir. Tüm kızlar genç doktor Jagdiş’e hayran hayran bakar. Sançi diğer kızlardan Jagdiş’ini kıskanır.kimizin Yerine 322. Bölüm resimleri

Sançi ile uğraşan Sunny de seyirciler arasında oturmaktadır ve Jagdiş’i bir kez daha görünce çok sinirlenir ve Jagdiş’in başarılı geçen konuşması sonrası kıskançlık krizlerine girer. Jagdiş tıp alanında en çok ihtiyaç köylerde var diye başlar konuşmasına ve hastaların duygularına karşı anlayışlı olmaları gerektiğini anlatır.

Köyde ki insanlar cahil eğer size güvenmezlerse kanlarını bile vermezler size der. Jagdiş hastanede çektiği fotoğraflardan bir slayt hazırlamıştır sonra bu slaytı sunar Konferans bitince Sançi vaay çok başarılı geçti bütün üniversite seni konuşuyor, profesörlerden öğrencilere hepsi seni takdir eti der.

Dört kız, imza almak için Jagdiş’in yanına gelir ve kitaplarını Jagdiş’in imzasını ister. Jagdiş abartıyorsunuz ben ünlü değilin der ama kızlar sen bizim iç,n ünlüsün derler ve imza almakta ısrar ederler. Jagdiş isimleri ile onların kitaplarına imza atar.

Sunny, arkadaşlarına işaret eder ve Jagdiş’e doğru giderler. Bir oğlan kasten Jagdiş’in koluna vurarak geçer. Sançi öfkelenir oğlanlara kızar ama Jagdiş onu durdurur ve sakinleştirir. 10

Sançi Jagdiş’e akşam bir parti var sen de gel der. Partiye gelmen bizim için büyük bir onur olacak derler. Jagdiş gelmeyi reddeder ve davet ettikleri için teşekkürler ama akşama Jetsar’a geri dönmesi gerektiğini anlatır. Kızlar lütfen bu gece burada kalsan yeter sabah gidersin der.

Sançi, acil bir durum varsa, ameliyatlar seni bekliyorsa git ama önemli bir şey yoksa lütfen bizimle kal der. Jagdiş bir gece daha kalmayı kabul ediyor. Sançi Jagdiş’i otele bırakıyor ve akşam seni almaya geleceğim önce bizim eve gideceğiz diyor. Hem evde Anandi ile de görüşürsün der.

Jagdiş bundan rahatsızlık duyuyor ve sizin evde ne işimiz var gelmem ben size der. Sançi ben neden gelmek istemediğini biliyorum seni garip hissettirecek eski eşini yeni evinde görmen olacak der.

İkimizin Yerine 322. Bölüm özeti burada bitmedi.

İkimizin Yerine 322. Bölüm özetini ikinci kısmında sançi tacize uğrayacak  İkimizin Yerine 322. Bölüm özetinin 25:00 da sitemizde olacak. Bölüm özeti hazır olduğunu butona tıklayarak ulaşabilirsiz. İkimizin Yerine Özet

İkimizin Yerine 322. Bölüm Özetini Dinlemek İçin Videomuzu Kullanabilir kanalımızı takip edebilirsin

İkimizin Yerine 322. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 322. Bölüm Özeti 26 Temmuz Jagdiş Üniversitede Konuşmacı (1 Yorum)