Şampiyon Dizisi Mücella Kimdir (Kafkas’ın Yengesi) Bahar Süer Nereli Kaç Yaşında

2018/2019 yıllarında yayına koyduğu dizilerle adından söz ettiren Trt1 yine çok konuşulacak bir dizi için harekete geçmiş durumda. Tolgahan Sayışman gibi büyük bir yıldızla başrol için anlaşılan yeni dizinin ismi Şampiyon olacak.

Çekimleri 5 temmuzda başlayan Şampiyon dizisi için geri sayım başladı. Eylül ayı içinde Trt 1 ekranlarında yayına girecek olan dizide yeni oyuncu çalışmalarına devam ediliyor. Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı ve Emir Özyakışır gibi ünlü oyuncuların rol aldığı diziye son olarak Yeni Gelin dizisinden tanıdığımız Bahar Süer dahil oldu.

Şampiyon Dizisi Mücella Kimdir?

Mücella Şampiyo dizisinde Kafkas’ın yengesidir. Bilindiği üzere Fırat Bölükbaşı bir oğlan çocuğu babasıdır. Mücella zor zamanlarda Fırat’ı oğlu Emir ile ilgilenmektedir. Mücella Kafkas’ın yani Fırat’ın yengesidir. Güzeller güzeli akıllı ve genç bir kızdır. 30’lu yaşların başında olan Mücella’nın eşi ile zor bir hayatı vardır. 

am

Bsk yapımcılığın üstlendiği dizinin yönetmeni Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç olurken senaristliğini Alphan Dikmen ve Başak Angigün yapacak. Dizide Tolgahan Sayışman Fırat olarak karşımıza çıkacak. Kafkas lakaplı boksör Fırat yaşadığı talihsiz bir olayın ardından çok sevdiği boksu bırakmak zorunda kalır. Ancak yıllar sonra çocuğu Emir için yeniden ringlere çıkacaktır.

Bahar Süer Kimdir?

Bahar Süer Kimdir?

Yeni Gelin dizisinde hayat verdiği Nazgül karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Bahar Süer 1985 yılında Ankara’da hayata gözlerini açmıştır ve şuanda 34 yaşındadır. Gazi Üniversitesinde İşletme eğitimi alırken asıl yeteneğinin tiyatroya olduğunu fark etmiş ve Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümünü de okuyarak mezun olmuştur. Ankara’da öğrencilik yıllarında bir çok tiyatro oyununda yer alan Bahar Süer yeteneği ve güzelliği ile her zaman ön plana çıkmayı başarmıştır. Zaten Yeni Gelin dizisi yapımcısına da kendini böyle ispat etmiş ve Nazgül karakterini kaparak büyük çıkış yakalamıştır.

Bahar Süer eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğun merkezi olarak gördüğü İstanbul’a taşınmış ve ilk olarak Avrupa Avrupa dizisinde Nezahat karakterine hayat vermiştir. 2017  de ise Yaşamak Güzel Şey ve Arapsaçı filmlerinde oynamıştır. Bahar Süer’in önemli dizi deneyinleri arasında ise Seksenler ve Ben Onu Çok Sevdim dizileri de vardır. Seksenler dizisinde 3 sezon Emel karakterine hayat vermiştir.  Bahar Süer’in menajerliğini ise Yelda Gürkan yapmaktadır

Yeni Gelin dizisinde oynadığı Nazgül karakteriyle tanınan Bahar Süer 13 Şubat 1985 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. 34 yaşındaki oyuncunun babası Elazığlıdır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Birçok tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncu ”Ve Medeia Ve Mediha Ve Zehra” isimli oyunu ile En İyi Yardımcı Kadın rolü ödülünü almıştır.bahar

Bahar Süer’in Oynadığı Dizi ve Filmler

Avrupa Avrupa dizisinde Nezahat, Seksenler dizisinde de Emel karakterini oynamıştır. Ayrıca Yaşamak Güzel Şey filminde rol almıştır. Son olarak da Yeni Gelin dizisinde oynamıştır. Sert sahneleri çekerken büyük zevk aldığını dile getiren oyuncu bekar.

Dizide Mücella; Şampiyon dizisinde Kafkas Lakaplı dünyaca ünlü bir boksör olan Fırat’ın (Tolgahan Sayışman) yengesi olacak.

Bahar Süer Aslen Nereli?

Bahar Süer aslen Ankara doğumlu olsa da baba tarafı ise aslen Elazığlıdır.

Bahar Süer Kaç Yaşında?

13 şubat 1985 doğumlu olan Bahar Süer 34 yaşındadır.

Bahar Süer Sevgilisi Kim?

Bahar Süer’in bilinen bir sevgilisi yoktur.ampiyon dizisi Mücella

Şampiyon Tanıtım Fragmanı