Tolga Sarıtaş Söz’den Ayrıldı mı? Söz Yavuz Öldü mü?

Güncelleme 19 Kasım 2018

Söz dizisi ile ilgili kulislerde sürekli bir kötü haber dolaşıyor; önce Söz dizisinin ocak 2019’da final yapacağı haberleri duyuldu kulislerde sonra da Tolga Sarıtaş’ın Söz dizisinden ayrılacağı yönünde iddialar bolca dolaşmaya başladı; hatta bir çok otorite Tolga Sarıtaş’ın 2019 için Atv ile anlaştığı ve Ah Şu Çılgın Türkler dizisi ile Atv’de olacağı bilgisi var. 

Peki gelelim gerçeklere. Sami’nin adamı Ciğerci Yavuz’u öldürmek için özel bir plan yapar. Yavuz komutan bir yandan ülkenin her bir Mehmetçiğini korumak ve Dragan’ın hain planlarını önlemek için uğraşırken diğer yandan da vücuduna enjekte edilen bu hain virüs ile uğraşmaktadır.

Söz dizisinin 19 kasım akşamı ekranlara gelen 60. bölümünde Savcı Derya Yavuz’u kurtarmak için silahına sarıldı ve Yavuz’u üç tarafından sarmış olan çakal sürüsünü kaçırmayı başardı dişi bir aslan gibi erkeğini korudu.

Söz dizisi için bize gelen bilgilerde Tolga Sarıtaş devam ederse dizinin devam edeceği eğer o yoksa fazla uzatmadan Söz dizisinin de final yapacağı konusunda oldu; bizim tahminlerimizde bu yönde. Bu nedenle hiç korkmayın Söz dizisinin 19 kasımda ekranlara gelen bölümünde Yavuz Derya’ya yani seveceği kadına bir can borçlandı.

Söz dizisi için ocak 2019’dan sonra geleceği konusunda söz veremem; bence de artık Söz dizisi tadında bırakılmalı şahsen bir çok izleyiciden aldığım bilgi de artık senaryonun onları sarmadığı yönünde oldu

 

Tolga Sarıtaş Söz dizisinin yeni sezonunda Yavuz komutan olarak devam edecek. Söz dizisinde Yavuz’a yeni bir görev verilecek ve timden ayrı çalışacak ancak sonrasında tim tekrar bir araya gelecek.

Söz dizisinde Tolga Sarıtaş’ın hayat verdiği Yavuz Karasu karakterinin ölüp ölmediği 11 haziran akşamı sosyal medya gündemini oldukça meşgul etti. Söz dizisinde Yavuz ve Bahar’ın mezarlarının yan yana açılması izleyiciyi adeta kahretti.

Söz dizisinde bu sahnelerin gerçek olup olmadığı Yavuz Karasu’nun yeni sezonda olup olmayacağı sorusu da sitemize sorulan en yoğun soru oldu. Sizlere şunu söyleyebiliriz. Bahar karakterine hayat veren Abüke Pusat yeni sezonda olmayacak. Aybüke Pusat’ın yerine Hande Erçel Söz dizisine girecek. Söz dizisi yapımcısı Tims B Yapımın dizi kadrosunda önemli değişikliklere gitmek istediği biliniyordu ancak diziden erkek başrolü çıkaracak kadar risk alacağını ben hiç sanmıyorum.

Özellikle finalde Yavuz’un time dahil oluşu sahnesi de gösterildi. Söz dizisinde şehit olan Mustafa Yıldıran yani Hafız ve Atakan Arslan Geveze yani  Zafer YAMAN’ın da diziden ayrılmadan önce ekibe dahil oluş sahneleri gösterilmişti.

Şimdi gelelim işin gerçeğine. Peki gerçekten Tolga Sarıtaş Söz’den ayrıldı mı?

Tolga Sarıtaş Söz dizisinden ayrılmadı arkadaşlar. Yavuz Karasu ölmedi. Bahar giderken zaten Yavuz’a aşka kalbini kapatma demişti. Bu da diziye Bahar karakterinin yerine dahil olacak yeni bir kadın başrolün olacağını anlamına gelmekteydi.

Medyaya da yer alan bilgilere göre Söz dizisinin 2018 2019 yeni sezonunda ekranlara gelecek bölümleri için Tolga Sarıtaş ile yeni sezon anlaşması imzalandı. Bu nedenle Yavuz Karasu’nun ölmesi gibi bir durum kesin olarak imkansızdır.

Söz Yavuz Öldü mü?

Söz dizisinin sezon finalinde gösterilen tüm sahneler gerçektir. Söz de Yavuz’u gömdüler ama bunların tamamı Agah’ın oyunuydu. Agah yine güze bir ölüm oyunu oynadı. Daha önce jandarma genel komutanı içinde benzer bir oyun oynamıştı. Tüm tim Yavuz’u öldü bilse de Yavuz’un vücuduna nabız yavaşlatıcı bir ilaç verildi ve öldü sanıldığı için ülkesine gönderildi. Böylece hem Derman öldü hem Yavuz ceza almadı.

Tolga Sarıtaş Söz’den Ayrıldı mı? Söz Yavuz Öldü mü? (2 Yorum)