Tolgahan Sayışman Kimdir? Şampiyon Dizisi Fırat Bölükbaşı (Kafkas)

Hayat Işığım dizisinde beklediği başarıyı yakalayamayan Tolgahan Sayışman şimdi de yönetmenliğine Ketche lakaplı usta yönetmen Hakan Kırvavaç üstleneceği Şampiyon dizisinde başrol olarak görev alacak. Trt 1 ekranlarında yayınlanacak Şampiyon dizisinde usta oyuncu Tolgahan Sayışman  Kafkas lakabı ile bir dönem ringlerin tozunu attıran ancak sonradan ailesi için dövüşü bırakmış bir çocuk babası Fırat Bölükbaşı olarak karşımıza çıkacak.

Kadrosunda Erkan Avcı  Atiksoy, Emir Özyakışır ve Erdal Özyağcılar gibi ünlü isimleri barındıracak Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman’ın partneri ise ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy olacak. Yıldız Çağrı Atiksoy Şampiyon dizisinde Suna isimli bir doktora hayat verecek.

Şampiyon Dizisi Fırat Bölükbaşı Kimdir?

Fırat 30’lu yaşlarda yakışıklı ve cesur bir adamdır. Bir çok platformda karılaşmaya çıkmış Fırat genç yaşta ustası Yaman ile birlikte büyük başarılara imza atmış; ringlerde artık ona Kafkas denmektedir. Fırat’ın hayatında her şey iyi giderken beklenmedik bir hatalık Fırat’ı ringlerden uzaklaştıracak ve uzun süre Fırat sakin bir hayat yaşayacaktır.

Fırat’ın Emir adında çok tatlı bir oğlu olur ancak aradan geçen zamanda Fırat yaşlanmıştır ve ailesinin başına gelen kötü olaydan sonra yeniden ringlere dönüp para kazanması gerekir. Fırat ailesi için yeminli olduğu ringlere son bir kez daha çıkacaktır. ampiyon Dizisi Fırat Bölükbaşı

Şampiyon  dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Şampiyon Oyuncuları

Tolgahan Sayışman Kimdir?

38 yaşında olan Tolgahan Sayışman 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı model ve oyuncu Tolgahan Sayışman Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 2005 yılında katıldığı güzellik yarışmasında dünya güzeli seçilmiştir. Hepsi 1 ve Acemi Cadı gibi diziler ile sektöre giriş yapan Tolgahan Sayışman Elveda Rumeli dizisi ile izlenme rekorları kırmış ve televizyon sektöründe tanınan ve aranan bir isim haline gelmiştir. Son olarak Asla Vazgeçmem ve Siyah İnci dizilerinde yer alan Tolgahan Sayışman bakalım Hayat Işığım dizisi ile başarısını devam ettirebilecek mi?

Tolgahan Sayışman Resimleri Tolgahan Sayışman Fotoğrafları

tolgahan sayışman fotoğrafları Tolgahan Sayışman resimleri

Tolgahan Sayışman Sevgilisi?

Tolgahan Sayışman Almeda Abazi ile evlenmiştir. tolgahan sayışman sevgilisi

Tolgahan Sayışman Hayat Işığım Dizisinde Yer Alacak

hayat ışığım yüzbaşı yılmaz

Tolgahan Sayışman ve Esra Bilgiç’in baş rollerini paylaşacağı Hayat Işığım  dizisi 2018 2019 yeni sezonunda Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Peki Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Işığım’da Tolgahan Sayışman  nasıl bir karaktere hayat verecek?

Tolgahan Sayışman Hayat Işığım dizisinde Yüzbaşı Yılmaz Karabey karakterine hayat verecek. Her ne kadar Yılmaz Karabey’e yüz başı desekte o artık emekli bir yüzbaşıdır; zira Hakkari’de girdiği bir çatışmada gazi olarak emekli olmuştur.

Peki Yılmaz Karabey Kimdir?

Yılmaz Karabey 30’lu yaşlarda çok yakışıklı bir yüzbaşıdır. Yılmaz Karabey yalnızlığı iliklerine kadar yaşamış bir askerdir; aile sevgisi görmemiş Yılmaz çocyukluk döneminden itibaren asker olmak ister. Askeri okula da giren Yılmaz başarılı bir asker olur ve yüzbaşı rütbesine kadar başarılar ile yükselir; ancak talihsiz bir çatışmada pusuya düşer ve komuta ettiği askerlerinden de şehit vererek ağır yaralanır.

Yılmaz Karabey bu çatışma sonrası vücudunda sayısız kurşun yarısı ile mücadele ederken en çok da vicdanı ile savaşır; zira şehitleri kendi beceriksizliği yüzünden verdiğini düşünür. Taburcu olduktan sonra da kendine gelemeyen Yılmaz Karabey emekli edilerek ordu ile ilişkisi kesilir. Yılmaz emekli de edilince daha da hayata küser ve bir sahil kasabasında yaşamaya sakin bir hayat sürmeye karar verir.  Yılmaz Karabey bir deniz fenerinde göreve başlar; ama geldiği bu şirin kasaba Yılmaz için dönüm noktası olacaktır; zira Yılmaz’ı hayata dönderen bir kadın olacaktır; Elif.hayat ışığım yılmaz

Hayat Işığım dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız  Oyuncu Kadrosu

 

Yorum yaz