Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı?

Hayat verdiği Yılmaz karakteri ile Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bir efsaneye dönüşen Uğur Güneş böyle büyük çıkış yakaladığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kendi isteği ile ayrılmaya karar verdi. Atv ekranlarının en sevilen ve Türkiye’nin en çok reyting alan dizilerinin başında gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. sezonunda önemli ayrılıklara ev sahipliği yapıyor. Dizi de önce Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin’in ayrılığı izleyiciyi çok üzmüştü; daha sonra ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Uğur Güneş’in ayrılacağı bilgisi verildi ve izleyici adeta kahroldu. Peki Bir Zamanlar Çukurova’dan Uğur Güneş neden ayrılma kararı aldı? İşte detaylar

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı?

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisine başladığında dizi de Züleyha Yaman karakteri ile yer alan Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş arasında bir yakınlaşma olmuş herkes bu ikiliyi bir birine çok yakıştırmıştı; her ne kadar taraflar dizide de partner olmaları sebebi ile bu aşkı çok gün yüzüne çıkarmak istemese de Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş aşkı herkes tarafından bilinen bir gerçekti. Ugur Gunes Bir Zamanlar Cukurova resimleri

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Nasıl Ölecek?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz oğlunun hastaneye kaldırıldığı öğrenecek ve heyecan ile hastaneye giderken kaza yapacak. Yılmaz’ın kazasına ise Züleyha ve Demir şahit olacak; Yılmaz’ı kurtarmak için elinden geleni yapacaklar ama olmayacak. Bakalım ayrılmaya giderken Yılmaz’ın ölümüne şahit olan Züleyha ve Demir ayrılma kararlarını yeniden değerlendirecekler mi?

Bir Zamanlar Cukurova yilmaz oluyor

Aşk Üçgeni Bir Zamanlar Çukurova’nın Sonu Olabilir

Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş aşkında ne olduysa 2. sezonda diziye katılan Kerem Alışık’ın kadroya katılması ile oldu. Arası limoni olan ikilinin arasına giren Kerem Alışık Hilal Altıbilek ile yakınlaştı. Bize gelen bilgiler de ise Hilal Altınbilek için Kerem Alışık ve Uğur Güneş’in sette kavga etmemesi için yapımcı tarafından özel önlemler bile alınmıştı. Hilal Altınbilek’in söylenene göre Kerem Alışık’ın evine taşınması sonrası dizi de baba oğula hayat veren ikilinin arası daha da açılmıştı.

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisinden sözleşmesi sonunda ayrılmak sitiyordu ve bir daha ne Kerem Alışık’ın ne de Hilal Altıbilek’in yüzünü görmek istemiyordu; ancak araya pandemi girince ve çekimler iptal olunca Uğur Güneş’in Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılması 3. sezonu buldu. Dizi de Yılmaz karakterinin ayrılması ile dizi de ki ana tartışma da kapanmış olacak ve Yılmaz’sız devam eden bir senaryo ne yazık ki temeli çökmüş binaya benzeyecek ve temeli çöken dizi de ilerleyen dönemlerde final kararı ile karşı karşıya kalacaktır.

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova’dan Sözleşme Sonunda Ayrılacak

Tims & B Yapım Uğur Güneş ile uzun süre sözleşme yenilemek için uğraştı ancak Uğur Güneş huzursuz ve mutsuz olduğu ortamda daha fazla çalışmamak için sözleşme uzatmak istemedi. Uğur Güneş’i ikna edemeyen yapımcı ise senaristlere Yılmaz karakteri olmadan senaryoyu yeniden yazmalarını istedi.

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova İle Büyük Çıkış Yakalamıştı

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile yıldız oldu ancak yeteneğine ve yakışıklılığına güvenen oyuncu kendisine gelen tekliflerden yeni senaryoları okumaya başladı ancak reyting canavarı bu kadar güçlenmiş dizi tutturamak bu kadar zor hale gelmişken Uğur Güneş’in de hangi dizi de yer alacağına kısa sürede karar vermesi zor gibi; bu nedenle de  2021 de Uğur Güneş’i herhangi bir dizi de göremeyebiliriz.

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova’dan Ayrılıyor Videosu

 

Etiketler

Yorum yaz

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı? (7 Yorum)

 1. Yılmaz giderse dizi biter…
  Zaten Hünkar çıktı dizi kan kaybetti şimdi de ebediyen biter.

 2. Uğur Güneş de ayrılırsa dizinin tadı tuzu kalmaz. Direk aynı gece yayınlanan Mucize Doktor’a geçiş yaparız maalesef…

 3. Saçma sapan haberlerinizle millet mi kandırıyorsunuz? Hilal gibi tipsizi mi kıskanacak? Yok artık! Türkiye’de o kadar güzel kız varken o estetik suratlıya mı aşık oldu? Uğur gerçekte Hilal’e asla ve asla aşık olamaz! Çukurova gibi gereksiz aşk dizisi ile mahv edip üstüne özel hayatıyla ilgili yalan haberler yapın. Selen Seyven ya da Reyhan Cansu gibi sevgilileri ile samimi görüntü gördünüz mü aralarında? Alt tarafı fotoğraf çekildiler diye bu kadar abartmayın meseleyi!

  • Hilalmi tipsiz? Hahaha Yılmaz hilalin eline su bile dökemez..Türkiye’nin en güzeli hilaldir

   • Asıl Hilal Ugurun eline su dökemez , iyiki de Ugur Hilalle olmadi, kiz kimlerle ismi anildi ohoo…

 4. adam zeki 3 lü aşk ve 3 üncü sezon kısır döngü bu senarislerin başarısızlıgı başarısızlıkta büyük başarıdır . sonuçta o kadar havalandılar ki yavaş yavaş düşecekler şimdi senarislerin şey yemesi yüzünden malesef baya şımardılar çünkü