Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yeni Sezon hazırlıklarına devam eden kanallar da yeni dizi anlaşmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu dizilerde biri de Yalnız Kurt olacak. Dizinin oyuncuları, yönetmeni, senaristi ve konusu ile ilgili bilgileri  yazımızın devamında okuyacaksınız.

Yalnız Kurt dizisinin yapımcılığını Osman Sınav üstlenecek. Yalnız Kurt dizisinin yönetmeni ise Yusuf Ömer Sınav olacak. Yalnız Kurt dizisi senaristi ise Murat Koca olacak.

Yalnız Kurt dizisi için bazı oyuncularla görüşüldüğü biliniyor. Osman Sınav daha önce Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisiyle büyük bir başarıya imza atmıştı. Osman Sınav’ın bugüne kadar yönetmen olarak yayınlanan filmleri en çok izlenen diziler arasında yerini almıştır. Osman Sınav’ın dizi ve filmlerinden bazıları; Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi, Pars, Dolu Dizgin Yıllar, Sakarya Fırat, Deli Yürek, Kızıl Elma.ayyapım

Yeni dizi Yalnız Kurt’un yapımcısı da başarılı filmlerde imzası bulunan Ay Yapım olacak. Çarpışma, Çukur, Fi gibi dizilerin de yapımcılığını üstlenen Ay Yapım Yalnız Kurt dizisi ile de beklenen reytingleri alacaktır diye düşünüyorum. Zira Osman Sınav ile yapılan diziler her zaman gündemde oluyor.

Dizinin senaristi Eylem Canpolat olacak. Eylem Canpolat’ı Karayazı, Gülperi, Kara Dayı, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk, Siyah Beyaz Aşk gibi reytingleri yüksek dizilerden biliyoruz. Yalnız Kurt dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu, Dizinin Atv ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Yalnız Kurt Oyuncuları

Atv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan dizide oyuncu arayışları devam ediyor. Dizide şu ana kadar herhengi biriyle anlaşma sağlanmasa da İbrahim Çelikkol ile görüşmelerin devam ettiği gelen haberler arasında. İbrahim Çelikkol’u izlenme rekorları kıran Fetih 1453 dizisinden hatırlıyoruz.

İbrahim Çelikkol Kimdir?

İsmi Yalnız Kurt dizisi ile anılan İbrahim Çelikkol; 14 Şubat 1982 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk yapmadan önce profesyonel olarak mankenlik yapmış. basketbol oynamıştır. İlk oyunculuk deneyimi Osman Sınav’ın yönetmeni olduğu Pars Narkoterör dizisi olmuştur. 2009 yılında “M.A.T.” 2010 yılında “Keskin Bıçak” ve “Karadağlar” dizilerinde oynadı.ibrahim

2011 yılında İffet, 2012 yılında Fetih 1453 yılında Ulun-batlı Hasan rolüyle büyük bir çıkış yaşamıştır. Sonrasında sırasıyla Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat, Kördüğüm, Siyah Beyaz Aşk ve Muhteşem İkili dizilerinde boy göstermiştir. ibram

Yakışıklı jönümüz 2017 yılında Mihre Mutlu ile evlidir. 1,87m boy ve 80 kg ağırlığa sahiptir. Oyuncunun hangi karakteri oynayacağı henüz belli olmadığı için sizlere detaylar geldikçe bilgiler vereceğiz. Dizinin diğer oyuncuları ile ilgili bilgiler de sayfamızdan yayınlanmaya devam edecek.

 

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (5 Yorum)

  1. Yanlız kurt dizisinin tek oyuncusu ulas tuna adatepe olmalı diziye başka birin aramak boşa olur lütfen ulas beyle çalışın reyting lerde patlama olucaktir sen anlat dizisinde bunu kanıtlamıştır teşekkür ederim

  2. Merakla bekliyoruz . ibrahimin partneri Pelin Karahan ,Ezgi Asaroglu ,Cemre Gumeli ,Sedef Avci ,Ozlem Yilmaz bu oyunculardan biri olsun.