Yaralı Kalbim 12. Bölüm Özeti 14 Şubat Geet Rezil Oldu

Masum dizisinde Geet’in projede iyi iş çıkarması üzerine Maan müşteriler için bir parti vermeyi düşünür. Partiden sorumlu olarak da Geet’i görevlendirir. Geet hayatı boyunca böyle bir partiyi görmediği için nasıl organize edeceğini düşünürken endişelidir. Yaralı Kalbim 14 Şubat Özeti başlıyor.

Yaralı Kalbim 12. Bölüm Özeti

Maan Geet’i odasına çağırır ve bu partinin kendisi için ne kadar önemli olduğunu söyler. Geet’in ağladığını fark eden Maan kötü söz söylemediğini ve hata yapmadığını ancak neden ağladığını sorar. Maan neredeyse Geet’in yüzüne dokunmak üzeredir ve ona mendilini verir. Yüzünü silmesini ister. Geet yüzünü silip mendili ger verir. Maan neden ağladığını açıklamasını ister. Geet böyle bir partiyi hiç düzenlemediğini, ondan yardım almak istediğini ancak oralı olmadığını açıklar.

Maan ona partinin nasıl yapılacağını anlatacağını söyler. Geet koluna dokunur ve teşekkür eder. Maan ondan not defteri getirmesini ve not almasını ister. Maan hızlı hızlı ne yapılması gerektiğini anlatırken Geet onu durdurur ve yetiştiremediği için yavaş konuşmasını ister. Maan tane tane anlatmaya başlayınca da Geet ondan biraz seri olmasını ister. Maan uslu bir kediye dönmüş gibi sesini çıkarmadan tamam der. Maan konuşmasını bitirdikten sonra Geet son bir kere daha Efendim der. Maan sakinliğini koruyarak arkasını döner. Geet ona iyi günler diler.

Parti hazırlıklarını Adi ile birlikte yapan Geet’in bir numaralı düşmanı Şaşa onun rezil olmasını dört gözle bekliyor. Bu arada Dev ve ailesi gösterilir. Maan onunla aynı koridorda karşılaşır ve partiye davet eder. Dev partiyi kimin organize ettiğini sorar. Maan sekreterinin yaptığını söylerken Dev takılmadan edemez. Maan aralarında sekreter patron ilişkisi olduğunu söyler ve partide görüşeceklerini belirtir.11 3

Partide Geet’i gören konuklar şaşkındır. Bazı kadınlar böyle bir partide sari giyen birini ilk kez gördüklerini konuşurlar. Şaşa Maan’ın Geet’i gördüğünde bağıracağını düşünürken Pinki Geet’in yanına Maan görmeden ulaşır ve neden sari giydiğini sorar. Geet bunu Maan istediği deyince şok olur. Maan Geet’in giyiminden oldukça memnundur. Bay Rahul yangına körükle giderek aralarındaki ilişkiyi sorar. Maan gerçekten sinirlenir ve sekreterinden başkası olmadığını söyler.

Bay Rahul Geet ile tanışmak istediğini söyler. Maan kafasıyla onay verince Geet elini uzatır. Bay Rahul Geet’in elini tutar ancak bırakmak istemez. Geet zorla elini alırken Bay Rahul kıyafeti hakkında konuşur. Şaşa Maan’ı Geet konusunda kışkırtırken Geet de Maan bana bilerek sari giydirdi ve benim rezil olmamı istiyor diye düşünür. Sırada yemek vardır. Şaşa eğlencenin şimdi başladığını söyler.

2 13

Açık büfe açılınca konuklar şaşkına döner. Hint yemeklerini gören Maan da sinirlenir ve Geet’i bulur ve ucuz Hint yemekleri isteseydim konukları restorana götürürdüm diyerek onu azarlar. Geet yemekleri Şaşa’nın hazırladığını, haberinin olmadığını söylese de Maan nereye gidersen bela götürüyorsun diye ona bağırır. Şaşa yemek işini tanıdığı bir otele sipariş vererek çözeceğini söyler.

Şaşa yemek hazır olana kadar konukları dans pistine taşır. Maan Geet’i piste götürür ve onunla dans ederken hatalarını söyler. Geet açıklamaya çalışsa da Maan dinlemek istemez. Maan Geet’i yüz üstü bırakıp giderken Bay Rahul sarhoş bir şekilde gelir ve Geet ile dans etmek istediğini söyler. Geet kabul etmezken pis herif asılmaya devam eder.  Şaşa gelir ve Geet’in dupatasına basar. Geet’in sırtı açılırken Bay Rahul sevinir. Elektrikler aniden gidiyor. Yaralı Kalbim 14 Şubat Özeti sona erdi.

Yorum yaz

Yaralı Kalbim 12. Bölüm Özeti 14 Şubat Geet Rezil Oldu (1 Yorum)

  1. kanal 7 kanal 7 sana daha çok izleyicilerine layık hint dizileri hindistan dizileri
    Ishq Ka Rang Safed. pyaar kii ye ek kahaani.. kaisi yeh yaariaan.. naamkaran.rishton ka chakravyu
    yeh rishta kya kehlata hai.. Beyhadh kanal 7 kanal 7