Yaralı Kalbim Get Kimdir? Drashti Dhami Kaç Yaşında

Yaralı Kalbim dizisinde Geet karakteri ile oynayacak olan Drashti Dhami 10 Ocak 1985 yılında Hindistan’da dünyaya geldi. 35 yaşındaki güzel oyuncu Sosyoloji Bölümünden mezun olmuştur. Geet oyuculuğa başlamadan önce dans kursunda eğitmenlik yapıyordu. Ardından mankenlik mesleğine başladı. Drashti Dhami muhafazakar bir ailenin üyesidir. Bundan dolayı mankenlik yapmasına izin almak için 10 aile üyesinden izin almak zorunda kaldığını bir röportajında dile getirmiş.

Mankenlik ve oyunculuk kariyerine bazı müzik kliplerinde oynayarak ve reklam filmlerinde rol alarak başlamıştır. İlk dizisi  Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni kazanan Yalancı Bahar dizisinde Madhubala karakteri ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Bu dizinin ardından yaptığı bir konuşmada ”Madhubala çok başarılı olduğu için kendimi baskı altında hissediyorum. Bu diziden sonraki projelerimde seyircinin tepkisini merak ediyorum” diyerek dizideki başarısını tescillemiştir.dhami1

Oynadığı oyunlarda çoğunlukla romantik karakterleri canlandırdı. Yine bir konuşmasında öpüşme ve cesur sahnelerde oynayamayacağını belirtmiştir. Güzel oyuncu 21 Şubat 2015 yılında iş adamı Neraj Khemka ile Hindistan geleneklerine göre evlendi. Drashti Dhami Gezegenimizi Kurtarın temalı bir projede gönüllü marka elçisi oldu. Aynı zamanda Güzel Bir Hindistan projesine dahil oldu.

Dhami Hindistan’ın en çok kazanan aktrisi olarak tanınır. Oyuncu yaşam tarzı ve moda anlayışı ile diğer oyunculardan ayrılır. 2011’de TellyChakkar.com sitesinin düzenlediği ankette en çok arzu edilen kadın olarak seçilmiştir.dhami

Dhami bizim de beğenerek izlediğimiz Ah Kalbim ve Masum dizilerinde de misafir oyuncu olarak boy göstermiştir. Ayrıca bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Güzel Oyuncu 1,65 boyunda 52 kg ağırlığındadır.