Yaralı Kuşlar Ne Zaman Başlayacak? Konusu Ne?

Güncelleme 20 Şubat 2019 Yaralı Kuşlar dizisinin 1 nisan 2019 pazartesi günü hafta içi her gün saat 16:00 da Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Yaralı Kuşlar dizisinin çekimleri 20 şubat perşembe günü başlamıştı. Yaralı Kuşlar Ne Zaman Başlayacak resimleri

Atv; Star Tv, Trt 1 ve Kanal 7’den sonra Kanal D’den de günlük dizi atağı geldi. Son dönemde bir türlü gündüz programı tutturamayan Kanal D günlük dizilerin başarısı sonra günlük dizi çekmeye karar verdi. Kanal D’nin yeni günlük dizisi Yaralı Kuşlar’ın yapımcılığını ise Elif dizisinin de yapımcısı olan İnci Gülen Oarr üstlenecek. Bakalım Kanal 7’de Elif’i tutturan İnci Gülen Oarr Kanal D’de Yaralı Kuşlar’ı tutturabilecek mi?

Yaralı Kuşlar dizisi oyuncu kadrosu şuanda belli olmasa da cast çalışmaları son hız devam ediyor. Yaralı Kuşlar dizisinin yapım şirketi Stellar Yapım dizinin sadece yurt içinde değil yurt dışında da dağıtımını yapmak için tanıtım çalışmalarına başladı.

Miami’de düzenlenen dizi tanıtım fuarı NATPE’de de Wounded Birds ismi ile tanıtılan Yaralı Kuşlar dizisi oldukça beğeni topladı. Tahminlerimize göre Yaralı Kuşlar dizisi kadın başrol oyuncusu daha önce de Kanal D’de yayınlanan Alın Yazım dizisinde kadın başrol olarak yer alan Deniz Özlem Durmaz olacak.

Yaralı Kuşlar Dizisi Konusu

Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem’in kardeşi olarak gördüğü Ömer ile babasına karşı verdiği mücadeleyi izleyeceğiz. Hasan zamanında Ömer’i kaçırmış ve ailesinden ayırmıştır. Ömer’i Meryem büyütmüştür ama artık Ömer hastadır ve iyileşebilmesi için çok paraya ihtiyaç vardır. Ömer’i de alarak İstanbul’a kaçan abla ve kardeşin kendilerini sokaklarda büyüten Hasan’dan kurtularak yeni bir hayata başlamaya çalışmasını ve yaşadıkları zorlukları anlatacak.

Yaralı Kuşlar Ne Zaman Başlayacak?

Yaralı Kuşlar dizisinin cast çalışmalarının şubat ayında tamamlanması ve set çıkması bekleniyor. Dizinin ise 1 nisan 2019 pazartesi günü 16:00’da  Kanal D ekranlarında olacağı açıklandı.

yaralı kuşlar dizisi oyuncuları

Yaralı Kuşlar 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı 1 Nisan

Yaralı Kuşlar Ne Zaman Başlayacak? Konusu Ne? (2 Yorum)

  1. Bu diziyide bğendim ben güzel izliyorum 3 gündür izliyorum başladığından bri başrol karakterler güzel hoş olmuş .