Yasak Elma 75. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 2020 2021 Yeni Sezon

Yasak Elma 75. Bölümü ile 7 eylül 2020 pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak. Med Yapım Yasak Elma dizisinin yeni sezonundan 4 bölümü Fox TV’ye teslim etti. Fox TV ise eylül ayının ilk haftasında Yasak Elma’yı yayına almaya karar verdi.

Yasak Elma 4. sezon çekimleri yapılan virüs testinden sonra 13 temmuz pazartesi günü başlamıştıı. Yasak Elma set ekibi oldukça mutlu ve seti çok özlemiş. Yasak Elma’nın yeni sezonunda kadroya iki yeni oyuncu dahil oldu. Yasak Elma yeni sezon çekimlerinde Yıldız’ın Halitcan’a kavuştuğunu gördük. yasak elma yeni sezon 2020

Yasak Elma 2020 2021 Yeni Sezon

Yasak Elma dizisinin kadın başrol oyuncusu Eda Ece’de sosyal medyada yaptığı canlı yayında Yasak Elma dizisinin eylül 2020 de yeni sezonu ile ekranlarda olacağını ve bu sezonu kapatmak zorunda kaldığını yazdı.

Yasak Elma dizisi yeni sezon çekimleri ile 25 temmuz 2020 de başlayacak. Yasak Elma’nın yeni sezonu öncesi 6 bölüm stok çekmesi planlanıyor.

eda ece yasak elma açıklaması

Aslında Fox TV ve Med Yapım’ın Yasak Elma dizisi için 8 bölümlük daha sözleşmesi vardı. Yani toplamda Yasak Elma 36 bölüm yayınlanacaktı 3. sezonunda ancak çarşıda ki hesap pazara uymadı ve Yasak Elma 3. sezon 28. bölüm çekimleri sırasında çıkan Korona Virüs belası nedeniyle sezon kapanmış oldu.

Mayıs ayından sonra Fox TV ve Med Yapım Yasak Elma’nın 4. sezonu için tekrar masaya oturacaklar ve anlaşma yapacaklar. Bir çok izleyici Yasak Elma dizisini en azından mayıs ayında bir kaç bölümde olsa izlemek istiyordu ancak bu da hayal oldu.

Yasak Elma 75. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yasal Elma dizisi 75. bölümü ile 4. sezonuna merhaba diyecek; tabi o zamana Korona Virüs belası ülkenin üzerinden kalkmış olursa. Şuanda planlanan Yasak Elma dizisinin 75. bölümü için ağustos ayı başında yeniden sete çıkmak. Bu durumda eğer Korona Virüs veya başka bir olağan üstü durum olmazsa Yasak Elma dizisinin 75. bölümü 7 eylül 2020 pazartesi günü yayında olacak.

Yasak Elma 4. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020 2021

Yasak Elma dizisi 3. sezona ilk başlayan dizilerden olmuş ve Eylül ayının ilk haftasında yani 9 eylülde yayına çıkmıştı. Yasak Elma dizisinin 4. sezonunda eylül ayının ilk haftasında yayında olması bekleniyor ve bu durumda eğer bir son dakika değişikliği olmaz ise Yasak Elma dizisi yeni sezona 7 eylül 2020 pazartesi günü başlayacak.^

Yasak Elma Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Fox Tv ve Med Yapım arasında görüşmeler tamamlandı ve karar çıktı. Açıklanan karara göre Yasak Elma dizisi 3. sezonuna nokta koymuş oldu. Evet yanlış duymadınız Fox Tv yetkililerinden aldığımız bilgiye göre Yasak Elma’nın 2019 2020 sezonunda ki sözleşmesi iptal edildi. Yasak Elma 3. sezonunda sadece 28 bölüm yayınlanmış oldu. Yasak Elma 3. sezonunda 9 Eylül 2019 Pazartesi günü 48. bölümü ile başlamıştı. Korona Virüs nedeniyle beklenen tarihten 2 ay önce sezon finali yapmış oldu.

Yasak Elma Neden Erken Sezon Finali Yaptı?

Yasak Elma dizisi yapımcısı Med Yapım eğer korona virüsün etkisinin ortadan kalkmasını bekleseydi bu durumda mayıs ayına kadar beklemek zorunda kalacaktı bu da set ekibinin maaşını ve sigortasını ödemek anlamına geliyordu. Med Yapım Korona Virüs’ün erken dönemde etkisini arttıracağını ve uzun soluklu olacağını ön gördüğü için masraf etmek istemedi. Bir nevi ekonomik kriz de kemer sıkma politikası uyguladı ve boşa para saçmak istemedi.

Zaten Med Yapı Yasak Elma için sete çıksaydı en erken mayıs ayı başına sete çıkabilecekti bu durumda en fazla üç bölüm çekebilecekti; çünkü mayıs ayından sonra zaten diziler sezon finali yapmakta. Mayıs ayında çekime başlasalar en erken 18 mayısta yayınlanırdı zaten 25 mayısta da normal sezon bitecekti.yasak elma yeni sezon 2020 2021

Yasak Elma 75. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 2020 2021 Yeni Sezon (1 Yorum)

  1. Ben yasak elma dızısını İlk bolumunden berı hep ızledım cok seviyorum dızıyı oyuncuları muhteşem sevval samı cok begenıyorm cok guxel bır kadın hareketler dızıde tam bır usta oyuncu anneyım evde sıkılıyorum ama bu dızıyı ızleyınce sıkıntım gecıyo keyıflenıyorum cocugumla daha ıyı vakıf gecırıyrm duan dızı yok artık baslasın dızıler lutfen