Yasak Elma Defne Kimdir? Halit’in Eski Eşi (Yeliz ŞAR)

Yasak Elma dizisinde Defne karakteri ile Yeliz Şar yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Cesur Hemşire dizisi ile çokça beğenilen güzel oyuncu şimdi de sezonun en tartışmalı dizisi Yasak Elma’ya Halit Argun’un eski eşi Defne olarak dahil olacak.

Bilindiği üzere geçen sezon Yasak Elma dizisinde bir taciz skandalı yaşanmış ve dizi de Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut’un geleceği çok tartışılmış ve Talat Bulut’a en büyük kazık da dizinin kadın oyuncularından gelmişti. Yeliz Şar Yasak Elma dizisine Talat Bulut ile partner olmaya geliyor. 

Yasak Elma Defne Kimdir?

Dizide Halit Argun’ın eski sevgililerinden bir tanesidir. Halit ile kısa bir aşkları olmuş Halit’i güzelliği ile büyülemiştir. Defne yıllar sonra Halit ile karşılaştığında, tekrar Halit’e karşı olan duyguları harekete geçmiş güzel ve varlıklı bir kadındır. Şimdi Defne karakteri Yıldız’ı ve Ender’i kıskandırmak için Yasak Elma dizisine dahil edilecek. Daha önce de yine Halit’in eski karısı olarak Nilgün Türksever Yasak Elma dizsine dahil olmuş ve dizide Zerrin karakterine hayat vermişti. Zerrin aynı zamanda da Alihan’ın ablasıydı. Defne Yasak Elma’da yeni sezon en entrikalı karakterlerinden biri olacak tabi bu konuda Ender’in eline su bile dökemez.

Yasak Elma Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Yeliz Şar Kimdir?

Yeliz Şar 1977 yılında Almanya’da dopan 41 yaşında ki güzel oyuncudur. Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunudur. ilk olarak Kollama isimli Stv dizisi ile ünlenmiştir. Sonrasında sevilen yaz dizisi Dürüye’nin Güğümleri’nde Nimet karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir. İşler Güçler dizisi de Yeliz Şar’ın tanındığı önemli yapımlar arasındadır. 2013 de oyuncu Tolga Güleç ile evlenmiştir.