Yasak Elma Dündar kimdir? Zeynep ve Dündar Aşkı mı Başlayacak?

Yasak Elma dizisinde Alihan’a büyük bir rakip geliyor. Bilindiği üzere Alihan daha önce de Cem’in elinden Zeynep’i çekip almayı zor da olsa başarmış ancak yine Zeynep’in kıymetini bilememiş ve onu yine üzmüştü. Yasak Elma Dündar resimleri

Yasak Elma dizisinde sular bir türlü durulmuyor. Alihan ve Halit arasında büyük bir savaş başlamış; Alihan Halit Argun’a açtığı savaşı kazanmak için Ender ile taktik bir evlilik yapmıştı. Zeynep ise tam da Alihan’dan evlilik teklifi beklediği hatta bunun için özel bir parti organize eden Zeynep Ender ve Alihan’ın evliliği karşısında büyük bir şok yaşamıştı.

Her ne kadar Alihan bu evliliğin nedenlerini Zeynep’e açıklamaya çalışsa da Zeynep ve Alihan arasında ki tüm bağlar bu intikam dolu evlilik sonrasında kopmuştu. Tam izleyici artık Zeynep ve Alihan bitti derken Yasak Elma  dizisi senaristi Melis Civelek ortaya yeni bir bomba attı. Yasak Elma  dizisine Dündar karakteri ile Erdem Kaynarca dahil oldu.

Yasak Elma Dündar Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar doğu kökenli bir galericidir. Dündar kadınlarla nasıl konuşulacağını bilmeyen bir adamdır.  Dündar’ın Zeynep’e kadın yerine bayan deyince tesadüf eseri Zeynep ile aralarında bir münasebet yaşanacak.

Dündar’ın bu zengin; temiz kalpli ve kıro tavırları izleyici ve Zeynep tarafından çok sempatik gelecek. yasak elma dündar fotoğrafları

Erdem Kaynarca ve Sevda Erginci Yasak Elma dizisinde partner olacak ve Zeynep ve Dündar aşkı Alihan’ı kıskandırmak için de olsa başlayacak. Zeynep Alihan’a Dündar’ı da kullanarak iyi bir ders verecek. Peki Dündar ve Zeynep aşkı gerçeğe dönecek mi? Bunu da tabi ki süreç gösterecek; ancak ben ne yazık ki Alihan dururken Zeynep’i Dündar’a hiç yakıştıramadım. Peki sizce Dündar ve Zeynep yakışıyor mu?

Bilindiği üzere Yasak Elma dizisi tam bir entrika dizisi. Özellikle Ender Yıldız Halit ve Kemal arasında dönen entrikalar artık çok fazla izleyiciyi sıktı. Yasak Elma izleyicisi Dündar’ın Zeynep’e olan saf aşkı ile biraz entrikalardan nefes almış olacak ama Yıldız ve Ender’in entrikaları biter mi tabi ki bitmeyecek

Erdem Kaynarca Kimdir?

Erdem Kaynarca yeni nesin erkek başrol oyuncularındandır. İstanbul doğumlu olan yakışıklı yetenek 27 yaşındadır. Üniversite sınavında büyük bir başarı göstererek Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe bölümüne giren Erdem Kaynarca bölümü başarı ile bitirmiş sonra da yakışıklılığının ve yeteneğinin farkında varılması sonrası Kadir Has Üniversitesinde tiyatro eğitimine başlamıştır.

Erdem Kaynarca 1,82 cm boyunda oldukça uzun ve 75 kg olarak oldukça fit vücuda sahip bir gençtir. Gençlik yıllarında uzun süre profesyonel olarak yüzdüğü için çok düzgün bir fiziği vardır.Yasak Elma Dündar ve zeynep aşkı

İlk oyunculuk deneyimi tabi ki tiyatro ile olmuş ve bir kaç yıl tiyatro sahnelerinin tozunu yutarak deneyim kazanmıştır. Sonrasında reklam filmleri ile yakışıklılığın ve yeteneğini ispat eden Erdem Kaynarca Karaca reklam filmi ile tanınmış sonrasında kendisine Kalp Atışı dizisinde yer bulmuş deneme çekimlerinde yardımcı başrol olan Mehmet’i kapınca önü açılmıştır.

Yasak Elma dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız (yeni gelenler dahil) Oyuncu Kadrosu