Yasak Elma Kerim Kimdir? Amacı Ne? -Gökhan Alkan-

Daha önce belirttiğimiz gibi Yasak Elma dizisinde senaryo ve oyuncu kadrosu anlamında değişim başladı. Yasak Elma dizisinin 9 mart pazartesi akşamı ekranlara gelecek 72. bölümünde ünlü oyuncu Gökhan Alkan Yasak Elma dizisi kadrosuna dahil olacak. Yasak Elma dizisinde bilindiği üzere son olarak Yasak Elma dizisinden Hakan Karahan hayat verdiği Nadir Kılıç karakteri ile ve Tuvana Türkay da hayat verdiği Leyla karakteri ile diziden ayrılmıştı. Yasak Elma dizisine verilen 4. sezon onayı sonrası Yasak Elma senaristleri yeni konuya geçmek için hazırlanıyor. Sevilen dizi Yasak Elma da geçen sezon ortasında da ciddi bir değişime gidilmiş ve dizide yer alan Onur Tuna Alihan karakteri ile Sevda Erginci ise Zeynep karakteri ile diziden ayrılmıştı.

Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin yerine diziye dahil olan Hakan Karahan  ve Tuvana Türkay da diziden ayrılıyor ve yerlerine ise bir erkek ve bir kadın başrol oyuncusu daha gelecek. Yasak Elma dizisinde Hakan Karahan’ın yerine gelecek erkek başrol oyuncusu ise son olarak Zengin ve Yoksul dizisinde yer alan ve Karan karakterine hayat veren Gökhan Alkan oldu. Gökhan Alkan Yasak Elma dizisinde Kerim karakterine hayat verecek. Peki Gökhan Alkan Yasak Elma dizisine kim ile partner olmak için geldi.

Yasak Elma dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular listesi için tıklayınız Yasak Elma Yeni Gelenyasak elma kerim yıldız fotoğrafları

Yasak Elma Kerim Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kerim karakteri zengin ve yakışıklı bir gençtir. Bekar olan Kerim kızların da gözdesidir. Bilindiği üzere Yasak Elma da bir imparatorluk batmış ve Halit Argun batmıştı. Şimdilere fakir bir hayatı olan Halit ile ne yazık ki Yıldız’ın bir alakası kalmadı. Yıldız’a gelen yeni partner ise Kerim oldu. Yani Yasak Elma dizisinde en az bir sezon Eda Ece ile Gökhan Alkan partner olacak ve Yıldız ile Kerim aşkını izleyeceğiz.

Yasak Elma Kerim Gerçekte Kim?

Kerim şans eseri Yıldız ile tanışmış ve ona aşık olmuş gibi görünse de gerçekte hiç bir şey göründüğü gibi değildir. Başlarda Kerim’in Yıldız’a yaklaşmasında bir amacı vardır; zira Yıldız çocuklu bir kadındır; ancak ilerleyen bölümlerde Kerim Yıldız’a gerçekten de aşık olacak ve intikamını bir kenara bırakacaktır; ancak Halit Yıldız ile Kerim aşkına izin vermeyecektir zira arada Kerim Can yani oğlu vardır.

Yasak Elma Kerim ve Yıldız Evlenecek mi

Yasak Elma dizisinde yakında düğün var. Yıldız yine bir zengin buldu. Yıldız ile Kerim evlenebilir.

Yasak Elma dizisinde Kerim karakterine gerçekte hayat veren oyuncu Gökhan Alkan’dır.  Peki Gökhan Alkan Kimdir?

Gökhan Alkan Kimdir?

8 Aralık 1987 İstanbul doğumlu olan yakışıklı jön Gökhan Alkan  bir çok izleyicinin hayarına Kocamın Ailesi dizisi ile girdi zira o dizi ile ünlü oldu. 33 yaşına giren Gökhan Alkan aslında başta oyunculuğu değil mühendisliği seçti hemde aşık olduğu arabaların mühendisliği olan Otomotiv mühendisliği. Sonrasında öğretmen olmaya karar veren ve  Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde eğitim almaya başlayan Gökhan Alkan asıl yeteneğinin öğretmenlik ve mühendislik olmadığını oyunculuk olduğunu fark etti.yasak elma kerim

MSM Actor Studio oyunculukta oyunculuk eğitimi alan ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Gökhan Alka daha sonra da Müjdat Gezen Tiyatrosunda çalıştı ve kendi yeteneğini gösterdi.  1.88 cm boyu ve 85 kg olan fit vücudu ile modellik ve mankenlik deneyimi de oldu. Gökhan Alkan son  dönemde Kalp Atışı dizisinde hayat verdiği DR Ali Asaf karakteri ile çok daha sevildi. 2018 de ise Seviyor Sevmiyor dizilerinde hayat verdiği Yiğit karakterleri de tuttu ama Seviyor Sevmiyor dizisi tutmadı.

Gökhan Alkan Kaç Yaşında

Yasak Elma dizisinde 30 yaşında ki Eda Ece ile partner olacak Gökhan Alkan da 34 yaşında. Bir Ok Yasak Elma izleyicisi Gökhan Alkan’ın diziye dahil olması ile işte şimdi Yıldız’a iyi partner buldunuz mesajını paylaştı ve Yıldız ve Kerim’in kısaltması olan YılKer paylaşımları sosyal medyada trend oldu.

Gökhan Alkan’ın Boyu Kilosu?

Gökhan Alkan 1.88 cm boy uzunluğunda ve 85 kg ağırlığındadır

Gökhan Alkan Sevgilisi?

Daha önce Seray Kaya ile sevgili olan Gökhan Alkan şimdilerde kalbini boş tutmaktadır. gökhan alkan yasak elma

Yasak Elma Kerim ve Yıldız Evlenecek mi

Yasak Elma Kerim Kimdir? Amacı Ne? -Gökhan Alkan- (2 Yorum)

  1. Yıldız kerim aşkı çok iyi oldu. Beyaz saç görmekten çok sıkılmıştım. Çok yakında bir öpüşme sahnesi bekliyorum???