Yasak Elma Ne Zaman Final Yapacak?

Yasak Elma Finalden Döndü

Yasak Elma dizisi için daha önce final yapacağı açıklanmıştı; ancak Yasak Elma’nın final yapacağı söylentileri sonrası sosyal medya karıştı ve milyonlarca kullanıcı Yasak Elma’nın devam etmesini istedi. Yasak Elma yapımcısı Med Yapım’da kararından döndü ve Yasak Elma’nın 5. sezonu için senaryo çalışmalarını başlattı. Eğer çok kötü bir gelişme olmazsa Yasak Elma dizisi yoluna kaldığı yerden devam edecek ve eylül 2021 de yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olmaya devam edecek. yasak elma devam

Yasak Elma’nın final tarihi belli oldu. Yasak Elma dizisi erkek başrol oyuncusu Berk Oktay Yasak Elma dizisinin mayıs 2021 de final yapacağını açıkladı.

Yasak Elma Ne Zaman Final Yapacak?

Yasak Elma Ne Zaman Final Yapacak sorusunun cevabı belli oldu. Yasak Elma’nın 110. bölümü ile 24 mayıs 2021 de ekranlara veda etmesi bekleniyor. Bayram arasının verilecek olması ve Korona Virüs süreci nedeniyle kesin tarih verilemiyor. yasak elma final resimleri mayis 2021

 

Yasak Elma’nın Sezon Finali Tarihi Belli Oldu

2020’nin en çok sevilen dizilerinden olan Yasak Elma’nın 8 Haziran 2020 de 84. bölümüyle 3. sezon finalini yapacağı öğrenildi. 

Yasak Elma Dizisine Sürpriz Yeni Sezon Onayı

İlk 3 sezonu ile fırtına gibi esen Yasak Elma dizisi 4. sezonu için de onayı kaptı. Yasak Elma dizisi yapımcısı Med Yapım Yasak Elma dizisinin senaristleri Melis CİVELEK ve Zeynep SOYATA’nın hazırladığı yeni sezon taslak senaryosu ile Fox Tv yetkilileri karşısına çıktılar. Fox TV yetkilileri ise Yasak Elma dizisinin 4. sezona başarı ile uzatılamamasından korkmuştu ancak seanristlerin yine entrika dolu bir 4. sezon hazırladığını gören Fox TV yetkilileri erkenden çalışmalara başlanması için Yasak Elma dizisine 4. sezon onayını verdi.

Yasak Elma dizisi setine erken gelen yeni sezon onayı haberi daha bahar gelmeden sette bahar havası estirmeyi başardı. Alınan bu karar ile Yasak Elma dizisinin 2020 2021 sezonu için hazırlanacak 4. sezon bölümlerinin yayın hakları Fox Tv tarafından satın alınmış oldu.

Yasak Elma dizisinin 2020 / 2021 yeni sezonunda devam edeceğinin kesinleşmesinin ardından Med Yapım Yasak Elma dizisi başrol oyuncuları ile yeni sezon sözleşmeleri için masaya oturmaya başlayacak.yasak elma ne zaman final yapacak 2021

Yasak Elma 3. Sezon Onayını Aldı 2019 / 2020

Yasak Elma dizisinde Talat Bulut meselesi çözüldü derken yapımcı Faruk Turgut’un aslında hiç bir meselenin çözülmediğini görmesi geç olmadı. Bilindiği üzere kostüm sorumlusunu taciz ettiği suçlamasıyla yargılanan ve bu yargılamada takipsizlik alan Talat Bulut  her ne kadar yargı nezlinde aklansa da oyuncuların vicdanında hala suçlu olarak kaldı.

Talat Bulut Yasak Elma setinde önce tek sahnelerini çekti ancak kaçınılmaz gün geldi ve diğer kadın oyuncularla olan sahneleri çekilmeye başladı ancak Halit Argun karakteri ile olan sahneler de insanların yüzünün düştüğü görüldü. Talat Bulut ile Yasak Elma dizisinde partner olan Eda Ece daha önce Talat Bulut ile ilgili sert açıklamalarda bulunmuştu. Eda Ece’nin sette sahneler dışında Talat Bulut’la yan yana gelmediği gözden kaçmadı. Eda Ece, Talat Bulut’u soran gazetecilere de “Bilgim yok. İlgimi çekmiyor” diye yanıt verdi.

Bu gelişmeler Yasak Elma dizisinin hızlıca finale gittiğinin temel belirtilerinden. Daha önce sette çıkan tartışmaların halkın gözü önünde devam etmesi ve bu tartışmaların da sete yansıması izleyicinin dizinin soğumasına neden oluyor. yasak elma da soğuk rüzgarlar

Yasak Elma 2. Yeni sezon onayını aldı

Yasak Elma dizisi 12. bölümüyle 4 Haziran pazartesi günü sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Bu durumda Yasak Elma 2018 2019 yeni sezonunda da izleyicisi karşısında olacak. yasak elma sezon finali tarihi 1

Fox Tv’nin Med Yapım imzalı dizisi Yasak Elma  gerçekten çok büyük iş başardı. Pazartesi günü bir günde Survivor Çukur ve Söz gibi yapımların arasında önce 3.92 reyting aldı sonra da tam iki kata yakın arttırarak 6.22 reyting alabilmeyi başardıç Bir de aynı gün Kanal D’de 8. Gün dizisi de yayın hayatına başlamışken gelmişken. Yasak Elma dizisinde şuana kadar her şey çok iyi gidiyor; inşallah böyle devam edebilir.

Bir çok dizi ilk bölümü ile yüksek reyting alsa da ilerleyen bölümlerde dizinin reklamları azalıyor ve hikaye cazibesini kaybediyor. Bunun sonunda da reytingler düşüyor; ancak Yasak Elma nispeten kötü başlayıp reytinglerini bir anda yükseltebilen farklı ve başarılı bir dizi.

Yasak Elma dizisinde aslında çok genel bir hikaye var. Zengin olmak isteyen kız. Dizide Yıldız karakteri ile Eda Ece zengin olmak isteyen bir kıza hayat veriyor. Bu senaryo daha önce defalarca denendi, tutmaz demeyin, bu sefer hikaye biraz daha dikkat çekici.

Yasak Elma dizisinde Yıldız kendisinden 20 yaş büyük Türkiye’nin en büyük iş adamlarından Halit Argun’la başkalarının istediği gibi kaçamak yapmayacak, gerçekten bir aşk yaşayacak. Yıldız Ender’in yerine geçecek geçmesine  ancak Ender insanlıktan nasibini almamış bir adam; dışarıdan bakıldığında nazik ve kibar görünse de aslında yanında durulamayacak kadar kötü bir adam.

Yasak Elma zeynep resimleri

Sorun şu ki ben Yasak Elma dizisinin uzun yıllar devam edebilecek bir senaryosu olduğuna inanmıyorum. Yasak Elma  dizisi bence çok kısır bir senaryoya sahip. Dizinin ömrü zaten çok uzun planlanmamış gibi. Her ne kadar Yasak Elma dizisi iyi reytingler almaya başlasa da Yasak Elma dizisi 2018 2019 yeni sezonuna kalabilecek bir dizi değil. Bence Yasak Elma dizisi haziran ayında sezon finali yapmaz; 2018 yazında devam eder yayınlanmaya sonrasında ise eylül ayı sonunda final yaparak ekranlara veda eder. Yasak Elma dizisini 2018 2019 sezonuna götürebilecek tek şey ise Alihan ve Zeynep aşkı. Zeynep ve Alihan aşkı eğer efsane bir aşk olursa Yasak Elma yeni sezon onayını alır. Yoksa Ender miş Yıldız mış; Halit miş bu iş gitmez.

Yasak Elma dizisi tutarsa Onur Tuna’nın Alihan karakterine kattığı hava yüzünden tutar. Zira Onur Tuna’ya Alihan Taşdemir rolü çok yakışmış; ancak ben Onur Tuna ile Sevda Erginci’yi çok yakıştıramadım. Sevda Erginci’nin hayat verdiği Zeynep rolü çok ezik kalmış dizide.Yasak Elma final

Yasak Elma dizisi Fox Tv’ye para kazandırdığı sürece Fox Tv finali düşünmez. Ne zaman Yasak Elma dizisi reytingleri 4.0’ın altına düşerse o zaman final durumu ile karşılaşılabilir.

Yasak Elma dizisinin mayıs 2021 de final yapacağı söyleniyor.

Yasak Elma 12. bölüm Sezon Finali Fragmanı

İlk bölümde aldığı yaklaşık 4 reyting ve 3.2 milyon izleyiciyi de bilboardlarda ve reklamlarda bol bol Yasak Elma dizisinin tanıtımın yapılmasına bağlıyorum. Ben aynı gün içinde hem Söz’ü hem Çukur’u hemde 8. Gün dizisini izledim, bu dizilerden en kötüsü bana göre Yasak Elma dizisiydi. Bir kere ismi bile bana konu ile alakalı gelmedi.

Atv Yasak Elma dizisi ile ilgili acil gün değişikliğini gitmezse çok büyük bir hata yaparak kendi dizisini kendi eli ile finale gönderecektir. Hazır Bahtiyar Ölmez dizisi Cumartesi akşamı final yapmışken Yasak Elma dizisini hemen cumartesi akşamına alıp dizinin katledilmesinin önüne geçmeli ve oyuncuların ve yapım ekibinin emeğine saygı duyarak en az 10 bölüm zaman tanımalı Yasak Elma dizisine.

Açık söylemek gerekirse ben Fox TV’nin gün değişikliğine gitmeyeceğini ve 8. Gün dizisinin en geç 10. bölümü ile 21 mayıs pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edeceğini düşünüyorum; inşallah tahminim yanlış çıkarda Yasak Elma 208 2019 yeni sezonunda da izleriz ama ben Söz veya Survivor varken gidipte Yasak Elma dizisinin pazartesi izlemem.

Yasak Elma Ne Zaman Final Yapacak? (25 Yorum)

 1. nihayet dizi son düzlüğe girdi ve paldur küldür FİNAL’ e doğru gidiyor , kaçınılmaz son !..

 2. Yasak elma dizisi final yapmasın. Tv kanallarının çoğunda hep aynı şiddet içerikli diziler var. Fox tv dizileri onlar gibi değil.Dizilerin senaryoları farklı ve güzel.Aynı tarz değil. Bu konuda Fox tv’yi beğeniyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

 3. İlk bölümden beri bu diziyi izliyorum ve çok seviyorum lütfen bitmesin bu diziyi izliyorum tek izlediğim dizi bu lütfen bitmesin

 4. Ben iran dan yasak elma izliorum çok gozel ve çok seviorom keshke yildiz hamile olsada ender oyonlari bitse

 5. Final verme tarihi geldide geçiyor bile! Finalinde Ender köpeğinin bindiği arabanın tepeden yuvarlanıp Ender köpeğinin geberdiğini görsek harika bir final olur. Sonra Halit orospusu ve Yıldız yavşağıda intihar edip gebersinler. Evrim mi? Erim mi her neyse o da Londra’da bindiği otobüse saldırıp onuda gebertsinler Zeynep salak ama çok şirin. Ama o da gebersin. Iyyy hiç sevmiyorum bu diziyi finali gelsinde kurtulalım.

  • Başa gelen cehaletlerden başkalarını sorumlu tutmak, cehalet alâmetidir. azacık kitap oku

 6. ne güzel bi yapım ne güzel .bölümden beri çok severek ve beğenerek izliyordum çok ayıp ettiler niye yapıyorsunuzki o zaman YASAK ELMA dizisini

    • artık enderin şahikanın entirikalarından bıktık artık yıldızı rahat bıraksınlar ikisi yetmezmmiş gibi birde feride asalağı çıktı artık final yapılsın