Yemin 100. Bölüm 101. Bölüm Özeti 18 Ekim 21 Ekim Fragmanı

Yemin 21 Ekim Özeti

Yemin yarın ki bölüm de;Reyhan ve Emir kurtulmayı başarır adamların elinden ama asıl büyük tehlikeden bir habersizdirler.Silahı alan kişi Talazdır bir adamını vurur Emir’in parmak izi olduğu silahla.Sonra videosunu çeker Cavidan ve Cemre ‘ye gösterir ve vurulan kişi Emir’in parmak izi olan silahıyla vuruldu onlara şantaj yapa.Cavidan bağırır Talaza seni mahvedeceğim benim oğluma ne yaptığını söyler.

Talaz onun ağzının payını verir.Narin Leyla hakkında konuşurlar Masal’ın gerçekleri bilmeye hakkı var ölmüş birinin arkasından onun gelmesini beklemek haksızlık olur tüm konuşanları duyan Masal  bir şey söylemeden  odasına gider.Kemal Narin’in  bu davranışına çok sinirlenir.Cavidan ve Cemre’nin planları ters tepti Cavidan canından çok sevdiği ne kadar ona kızsa da oğluna böyle bir tuzak kurulmasını istemez ama kendi düşen ağlamaz.Çünkü tüm bu yaşananların tek sorumlusu Cavidan’ın para, lüks hayat zaafı yüzünden başına gelmeyen kalmayacak.Diğer taraftan Cemre  o kadar aşık ki gözleri körleşmiş Emir’in Reyhan’ı ne kadar sevdiğini onsuz yaşamayacağını anlayamaz.

Yemin 101. Bölüm fragmanı

Yemin 100.Bölüm Detaylı Özeti

Talas Emir’in kafasına silahı dayamış onları odaya hapseder.Narin Kemal’in yapacağı aşk itirafını karşısında heyecanlanır ,eli ayağına dolanır.Reyhan’ı itekleyen Talaz Emirden okkalı bir yumruk yer.Reyhan Emir’e kızar adamlarla neden çıkıştın ya sana bir şey yapsalardı hüngür hüngür ağlar.Kemal tekrar Oya için mektup yazar yatağın üstünde bırakır tekrar Narin bulur yanlış anlar.Cavidan ve Cemre  neler olduğunu Talazın neden bilgi vermediğini söyler.Cavidan Talazı arar neden aramadığını sorar,Talaz  senin oğlun olmasaydı sorun çıkmazdı Cavidan sakın benim oğlumun kılına zarar gelmesin seni pişman ederim.Emir ve Reyhan ellerindeki ipten kurtulmak için ellerinden geleni yaparlar.Reyhan cam parçasının yardımıyla iplerinden kurtulur.Cavidan Emir’e zarar verirsen benden bir kuruş alamazsın planı iptal ettiğini söyler.Reyhan Emir’in ipini çözer,birbirlerine sarılırlar, Emir Reyhan’ı sakinleştirmeye  çalışır.

Reyhan’ın sinirleri bozulduğu için sakinleşemez .Emir onu dizlerine yatırır güzel şeyler düşün Erzurum’da olduğunu düşün en güzel tepedesin baş başa el ele tepeye çıkıyoruz ona ninni söyler.Sakinlemesini başaran Emir Reyhanla beraber ninni söyler.Narin Kemalle lokantaya gitmemek için hasta numarası yapar.Adamlar mezar kazarlar Emir gelen seslere bakar adamların açtıkları çukur karşısında tedirgin olur.Reyhan uyanır neye baktığını sorar Emir çaktırmamaya çalışır ona gözlerime bak çünkü ben senin gözlerinde kendimi görüyorum .Sana ilk ne zaman aşık olmuştum biliyor musun Erzurum’da Mehmet’in bebeği kucağındaydı o zaman parlıyordun işte o an ben gözlerimi senden alamıyordum,birbirlerine sarılırlar.Cavidan ve Cemre Talazla buluşurlar oğlunu görmek istediğini söyler Cavidan.Talaz izin vermez oğlunun iyi olduğunu söyler.Oya ve Kemal birlikte yemek yerler.Emir Reyhana ben sensiz olacağıma ateşlerde yanmaya razıyım sensiz yaşayacağımı mı sanıyorsun.Adam içeri gelir yemek bırakır ve gider.

Taci ve Narin dertleşirler.Emirler kaçmaya çalışır adamlara yakalanırlar adamla boğuşurlar kaçarlar.Emir silahı alır eline adamı korkutur çıkar dışarı atar silahı başkası alır silahı .Kemal Oyayla barışır maddiyat konusunu hallettiğini hesabına yüz bin tl yüklediğini söyler.Reyhan arabanın yanına gelir silah sesi duyulur.Reyhan Emir diye bağırır ona bir şey oldu düşüncesiyle koşarak yanına gelir.Narin Kemal’in yanına gelir.Reyhan o yağmurda koşarak Emir’in yanına gelir ona bir şey olduğu için çok endişelenir,karşısında Emir’i gören Reyhan Emir diye bağırır çok sevinir birbirlerine sarılırlar yağmur altında.

Yemin 100. Bölüm Özeti

Yemin yarın ki bölümde; Reyhan kaçırılmış ve Emir onu kurtarmaya çalışırken ikisi de yakalanır… Reyhan ve Emir oradan kaçmayı başarabilecekler mi Emir bu durumda ne yapacaktır? Cavidan eve gelen Hikmet’ten intikam alma peşindedir geçmişte ona yapılanın aynısını Hikmet’e yapar. Narin ise mektupta okuduklarına inanamaz ve kendisini Kemal’den soğutmak için Kemal’i sevmediği davranışlarda bulunur Kemal bu duruma bir anlam veremez.

Talas Reyhan’ı kolundan tutup Emir’in olduğu tarafa atar ve buna sinirlenen Emir Talas’ı dövmeye başlar ve adamları duruma müdahale eder Talas büyük bir öfkeyle silahı alır ve Emir’in kafasına tutar Reyhan bağırmaya başlar Emir Talas’a bu işten sıyrılamayacağını söyler. Emir adamları döver ve silahı alır onlara doğrultur ve oradan kaçmaya çalışırlar Talas sinirlenir ve onları ormanın içinde aramaya başlar. Narin olayı bir türlü unutmaz kendi kendine düşünür durur Taci ve Narin bahçede beraber çay içerler ve Taci Kemal’in iyi biri olduğunu ve seni sevdiğini söyler Narin şaşırır.

Kemal Narin’i yemeğe davet eder tam konuşacakken Narin konuşmasına izin vermez ve Narin’de ona duygularını açıklar Kemal şaşırır. Cavidan Emir’i merak eder ve Talas’ı çağırır nerde olduğunu söyler Talas ikisinin işini bitirdiğini söyler. Reyhan ve Emir ikisi birbirine bakar ve ağlar Reyhan Emir Reyhan ilk ne zaman âşık olduğunu açıklar; onu sevgisini ve iyi yürekli olduğunu ve ona seni seviyorum dediğinde aşık olmuştur ve o zaman Reyhansız yaşayamayacağını anlatmıştır.

Yemin 100. Bölüm Fragmanı

Yemin’de Bu Hafta

Yemin dizisi dalya yapıyor. 100 bölümü başarı ile götüren Yemin dizisi artık ne yazık ki kendini tekrar eden senaryodan sıkılmaya başladı. 100 bölümde  Reyhan’ı kaçıncı kaçırılması Allah aşkına. Yetmedi mi dördüncü kez yazdığınız kaçırılma sahnesi. Yetmedi mi Cemre ve Cavidan’ın yaptığı planlar. Her hafta izleyici aynı şeyleri izlemek zorunda mı?

Tabi ki değil; Yemin dizisi senaristi Nazmi Yılmaz artık Yemin dizisinde yeni bir ayrıma girmek zorunda kalacak. Cavidan ve Cemre meselesi artık Yemin dizisi konusu olmaktan çıkacak. Yemin dizisinde bilindiği üzere önce Hikmet’i felç eden Cavidan ve Cemre şimdi de köylü kızı Reyhan’ı saf dışı bırakmayı planlamış ve Reyhan bir kez daha kaçırılmıştı. Ama Reyhan sağ salim Emir tarafından kurtarılacak ve Cemre’nin Reyhan’dan kurtulma ve Emir’e sahip olma planı bir kez daha bozulmuş olacak.

Cemre ve Cavidan’ı bekleyen asıl tehlike ise Reyhan’n sevgisi ve ilgisinin yakın zamanda dayısı Hikmet’i iyileştireceği gerçeği. Cavidan Hikmet’in bir daha hiç iyileşemeyeceğini ve bildiklerini anlatamayacağını düşündüğü için Hikmet’e çok açık veriyor. Hikmet tahminlerimize göre çok beklemeden 10 bölüm içinde iyileşecek ve Cavidan ve Cemre ile ilgili gerçekleri anlatacak. İşte o zaman Emir de annesinin ne kadar kötü kalpli ve tehlikeli bir kadın olduğunu; Cemre’nin nasıl bir şeytan olduğunu fark edecek. blank

Yemin dizisi senaristi Nazmiye Yılmaz ilerleyen haftalarda ya Hikmet karakterini diziden çıkarmak zorunda kalacak yada Cavidan ile Cemre’yi. Sosyal medyada izleyicilerin verdiği tepkilere ve dizinin reytinglerde ki durağanlaşmasına bakarsan yakın zamanda Cavidan ve Cemre’den kurtulup iki yeni kötü karakter ile karşı karşıya kalacağız. Tabi ki senaristler açısından diziye yeni bir kötü karakter dahil etmek zor ama daha zor olan aynı karakterler ile diziye devam ettirmek. Eğer Yemin dizisi Cavidan ve Cemre ile devam ederse daha çok kaçırılır Reyhan; daha çok yanlış anlaşılmalar olur Emir ve Reyhan arasında.

Yemin 99. Bölüm Detaylı Özeti

Talas bir plan kurup Reyhan’a amcasının durumu fenalaştığını söyleyip Reyhan’ın ambulansa binmesini ister ve üstüne kapıyı kilitler Reyhan telaşlanır ne olduğunu anlamaya çalışır. Emir Reyhan’ı bulamayınca endişelenir onu arar fakat telefonu kimse açmaz Reyhan’ı ambulanstan indirip bir odaya kilitler ve Reyhan ne kadar çırpınsa da sesini kimseye duyuramaz etrafta o ve onu kaçıranlardan kimse yoktur. Kemal’in telefonu çalar Narin kendisi sonradan göreceği için açmaz ve yerine bırakır Kemal mektubu bulabileceği bir yere bırakacağını söyler tam odadan çıkacakken Narin ile çarpışırlar. Hikmet taburcu olmuş ve Emir onu hastaneden çıkartmak için hazırlanır ve çıkarlar. Reyhan bu durumda bile ailesini düşünür ve onun için endişelenebileceğini söyler Reyhan oradan kaçmak için bir şeyler çabalamaya çalışır ve adamın kafasına sopa vurur ve adam yere düşer Reyhan oradan kaçmaya çalışır adamlar peşinden gider. Emir için zor bir süreç başlar babasını o halde görmeye dayanamaz ve üzülür.

Reyhan olabildiğince kaçmaya çalışır adamlar ise onun ardından gider adamlar Reyhan’ı görür ve tekrar kovalamaya başlar Reyhan ise bir ağacın arkasına saklanır ve tam arkasına dönecekken diğer adama yakalanır. Cavidan hikmet eve gelir gelmez öfkelenir diğer yandan kimseye belli ettirmemek için üzülmüş gibi yapar Melike Reyhan’ın nerde olduğunu söyler Emir ise onu bulamadığını ve almak için geri gideceğini söyler. Reyhan’ı geri getirirler ve bu duruma Reyhan ağlamaya başlar olduğu durum a yakınır durur. Emir Reyhan’ın Narin’in yanına gidebileceğini söyler ve amcasını arayacakken gerek kalmaz çünkü Oya ve Kemal gelirler konağa Kemal ise aranızda sorun olup olmadığını söylerken Emir ise hiçbir sorun olmadığını ve halledeceğini söyler. Narin mektubu kendisine yazıldığını düşünür ve Kemal’i kendisinden soğutmak için Şehriye’ye neleri sevip sevmediğini söyler. Reyhan telefonla Emir’i arar ve kaçırıldığını söyler ve Emir nerde olduğunu söyler Reyhan demir fabrikasında olduğunu söyler tam o sırada adam telefonu Reyhan’ın elinden alır ve Emir’e bu işi polise anlatmaması gerektiğini söyler ve kapatır.

Reyhan ağlamaya başlar. Cavidan Hikmet’e onu uyardığını ve kovmaması gerektiğini söyler ve bu durumda olduğu için ona acımadığını söyler. Narin’in bu halleri Kemal’in tuhafına gider. Emir Reyhan’ın az da olsa tarif ettiği yere gelir ve saklanır kimseye gözükmemeye çalışır Reyhan ise panik halindedir Emir’e güzel tarif etmediğini düşünür. Emir içeri bir şekilde girmiş ve Reyhan’ı aramaktadır ve olduğu yere gider kapının arka tarafından Reyhan’a seslenir çok sevinir Emir diğer yandan kapıyı açmaya çalışır ve açılır ikisi birbirine sarılır durur ve oradan çıkmaları gerektiğini söyler ve en sonda yakalanır.

Yemin 100. Bölüm Özeti

Yemin dizisi 100. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı ama biz sizlere bir kaç tahminimizden bahsedelim; artık Kemal ve Narin aşkı çok yakın. Bu kadar yanlış anlaşılma yetmez mi ikili arasında? Artık Kemal Narin’in peşinden ciddi ciddi koşacak ama Narin’in aşk yaşamak için gücü yok; zira o çok çekmiş evlilikten erkeklerden; bu nedenle de bir aşka yelken açtığında başına geleceklerin farkında.

Yemin 100. Bölüm Fragmanı

Yemin 100. Bölüm 18 Ekim fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir; ancak şuanda Yemin 17 ekim fragmanını sizlerle paylaşıyoruz.

Yemin 100. Bölüm 101. Bölüm Özeti 18 Ekim 21 Ekim Fragmanı (3 Yorum)

  1. YETER ARTIK YA HİKMET İYLEŞSİN ARTIK CAVİDAN VE CEMRENİN PİSLİKLERİ ORTAYA CIKSIN ARTIK CEMRE CAVİDAN HAPSE GİRSİN VE ORDA HERKES ONA KÖTÜ DAVRANSIN ARTIK