Yemin 102. Bölüm 103. Bölüm Özeti 22 Ekim 23 Ekim Fragmanı

Yemin dizisinde önce Hikmet’in hapishane meselesi ile uğraştık ancak şimdi başımızda daha büyük bir bala var. Yemin dizisinde şimdi de Emir Tarhun hapse girmek zorunda kalacak. İşte Yemin 103. Bölüm özeti

Yemin 103. Bölüm Özeti

Cemre sonunda Reyhan’a elinde ki videoyu göstermiş ve Reyhan’dan eğer Emir’i gerçekten seviyorsu onu terk etmesini istemiştir. Emir’in vurduğu adamın öldüğünü öğrendiğinde kaçmayacağını ve teslim olacağını söyleyen Cemre eğer Emir hapislerde çürümesin istiyorsan hemen ondan boşanacaksın demiş ve Reyhan’a Emir’e boşanmak istediğini söylemesi için bir gün süre vermiştir.

Emir’in o adamı vurduğuna inanan Reyhan ise Emir ile o geceyi bir kez daha konuşmak ister; ancak Emir’in gözü Reyhan aşkından kör olmuştur ve o kötü geceyi tekrar konuşup Reyhan’a travma yaşatmak istemez. Emir’in son günlerini kendisi ile mutlu geçirmek istediğini fark eden Reyhan Emir’i kurtarmak için Emir’den ayrı yaşamayı göze alacak. Yemin 103. Bölüm resimleri

Reyhan duruma mantığı ile değil duyguları ile baktığı için kendisine oynanan oyunu göremeyecek ve Emir için Emir’den ayrılmaya karar verecek. Reyhan’un birden ayrılmak istemesi karşısında büyük şok yaşayan Emir Cemre ve Cavidan’ın büyük tuzağına düşmüş olacak.

Masal’ın evden kaçması sonrası büyük korku yaşayan Kemal ile Narin her yerde Masal’ı arar. Masal’ın Leyla’nın eski evine gitmiş olabileceğini düşünen Narin Emir’e yardım etmek ister ama Emir Narin’i görmek bile istememektedir.

Yemin 103. Bölüm Fragmanı

Yemin 102. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan ve Emir romantik bir gün geçirmek isterler. Bu amaçla, her şeyden habersiz mutlu bir gün geçirmeye hazırlanırlarken, Reyhan aşkıyla sınanacağı, şok olacağı bir gerçekle karşılaşacaktır. Diğer taraftan Leyla’nın öldüğünü ağzından kaçıran Narin, durumu nasıl toparlayacaktır?

Yemin 22 Ekim Özeti

Yemin dizisinde stresli zamanlar geçiren Emir ve Reyhan baş başa plansız bir kaçamak yapmak ister ama Cemre Emir’in peşindedir. Emir ve Reyhan bir balık restoranında Emir’in çok sevdiği bir tanıdığına yardım etmektedir.

Cemre ise Talaz’ın elinde ki video kaseti almıştır. Video kasette montaj yapan Talaz görüntülerde Emir’in açıkça katil olduğunu herkese ispat etmiştir. Cemre ise Emir’i hapisten kurtarmak karşılığında Reyhan’dan Emir’i boşamasını ister.yemin 22 ekim resimleri

Talaz elinde ki görüntüler ile Emir’i hapse attıramayacağının farkındadır ancak Talaz’ın elinde ki tek delil montajlı kaset değildir. Emir’in el izinin bulunduğu silah da Talaz’ın elindedir. Talaz elinde ki deliller ile Emir’i uzun süre hapiste tutabilecek güce sahiptir.

Reyhan bir yandan Emir’in katil olacağına inanmal istemez ama bir taraftan da izlediği görüntüler ve o gün duyduğu silah sesi her şeyi ispat etmektedir. Peki Reyhan Emir’in özgürlüğü için Emir’den vazgeçecek midir?

Diğer taraftan Masal’ın travma yaşamasından korkan Kemal Leyla’nın ölümü ile ilgili gerçekleri Masal’dan saklamıştır; ancak oyuna gelen Narin yanlışlıkla da olsa Masal’a Leyla’nın öldüğünü söylemiştir. Masal’ın gerçekleri öğrendiğini gören Kemal ise Narin’i azarlar ve kendi işlerine burnunu sokmamasını ister. Narin ise Masal’ın değil Kemal’in Leyla’nın ölümünden sonra ki travmayı atlatamadığını düşünmektedir. Masal ise eşyalarını toplar ve ölmediğine inandığı Leyla’yı bulmaya gider. Masal’ın evde olmadığını gören Kemal ise korkudan büyük bir şok yaşar. Peki Masal nereye gitmiştir?

Yemin 102. Bölüm Fragmanı

Yemin 102. Bölüm Özeti

Yemin dizisinin 22 ekim salı günü ekranlara gelecek 102. bölümünde Emir’in başı büyük derttedir. Talaz’ın oyununa gelen Cavidan ve Cemre Emir’i tutuklanmadan kurtarmak zorundadır.

Yemin 22 ekim özeti resimleri

Talaz’ın hedefi Tarhun’ların tüm mirasına konmaktır. Bu nedenle de hain bir plan yaparak bir cana kıymıştır. Emir’in kaçarken yere attığı silahı alan alan Talaz kendi adamını Emir’in el izi olan silahla el izi bırakmadan vurmuştur. Emir Tarhun’un hapse girmemek için tek çıkar yolu Talaz’a istediği parayı vermektir. Talaz’ın gözünü para ile doyuramayacaklarını bilen Cavidan ve Cemre’nin ise gerçekleri anlatmaktan başka çıkar yolu kalmamıştır.

Gerçeklerin ortaya çıkması yine Yemin dizisinde zaman alacaktır. Bence Emir kimseyi vurmadığı sevdiği kadın Reyhan’a bile inandıramayacaktır. Reyhan Emir’in kurtulmak için o adamı vurduğunu ancak bunu kendisini bile söylemediğini düşünmektedir; zira Emir arabaya gelmeden önce gelen silah sesi bunun en büyük kanıtıdır. Yine de Reyhan vurulanın Emir olmadığı için dua etmektedir.

Diğer taraftan Narin Kemal’in kendine aşık olmadığını her şeyi yanlış anladığını fark etmiştir; ancak Narin fark etmese de Kemal’e aşık olmaya başlamıştır. Tam Narin ve Kemal arasında iyi bir şeyler olacak derken Kemal’in eski karısı çıkıp gelecektir.  Yemin Kemalin eski eşi

Yemin 101. Bölüm Özeti

Yemin dizisinde sonunda Reyhan ve Emir Talaz’ın elinden kurtulmayı başarır. Reyhan ve Emir daha kaçırılmanın şokunu üstünden atlatamamışken Cavidan ve Cemre yeni bir plan yaparak Talaz’ın bitiremediği işi bitirmeye niyetlidir. Emir ise başlarına gelen her şeyin sorumlusunu bulmaya ve intikam almaya yemin etmiştir.

Diğer taraftan Narin ise Masal için elinden geleni yapmaktadır; ancak Narin’in masum planı Kemal’in bir daha onu affetmeyeceği bir uçuruma doğru gitmektedir. Narin Kemal’in itirafından kaçarken doluya tutulmuştur da farkında değildir.

Yemin 102. Bölüm resimleri

Yorum yaz

Yemin 102. Bölüm 103. Bölüm Özeti 22 Ekim 23 Ekim Fragmanı (5 Yorum)

  1. Severek izliyordum ama son bölümler sıktı bukadar entrika kastı resmen diziden soğudum

  2. Artık seyretmiyorum. Reytinglerde düşsün. Dizide final yapsın bitsin sıktı artik
    Saçma sapan du

  3. Emir ve reyhan ayrılmasın lütfen bunu bize yapmayın artık yeter cemrr defolsun gittsin cavidanla birlikte

  4. Yeter artik ya su cemre ciksin artik dizisiden hep kotulermi kazacak hic iyiler kazanmiyacakmi birazda iyiler lazansin artik ya hikmet uyikessin artik emreyle reyhan ayrilmasinlar artik biz bunu istiyoruz csvidan ve cemre hdpse girsin artik ya