Yemin 119. Bölüm 120. Bölüm Özeti 14 Kasım 15 Kasım

Yemin 120. bölüm Resmi Özeti

Konaktaki sırrı çözmeye çalışan Reyhan, verdiği kararla herkesi şaşkına çevirir. Reyhan’ın beklenmedik kararı konakta şok etkisi yaratır. Diğer yandan, Talaz’ın tuzağına yakalanan Kemal ve Narin, bir çözüm bulmaya çalışır. Ancak kurtulmaları kolay olmayacaktır.Yemin 120. bölüm resimleri

Yemin 120. Bölüm Fragmanı

Yemin 119. Bölüm Özeti

Emir Reyhan’ı gerçekleri anlatması için sıkıştırmaya devam eder ama Reyhan ısrarla gerçekleri Emir’den saklamaya devam eder; bu durum Emir’i daha da çıldırtır. Emir artık gerçekleri öğrenmeye çok yakındır. Konakta Cavidan’ın estirdiği fırtına Reyhan’dan Nigar’a herkesi rahatsız etmeye devam eder. Nigar’ın ise artık Cavidan’a dayanacak gücü kalmamıştır ve Cavidan’ı konaktan göndermek için harekete geçer. Nigar gerçekleri anlatmak için Reyhan’ı seçer ve Reyhan’a Cavidan ile Cemre’nin çevirdiği oyunları bir bir anlatır.  Cemre ve Cavidan ile ilgili Reyhan da her şeyi bilmektedir ama elinden bir şey gelmez.

Uçurumdan düşerek yuvarlanan Narin ve Kemal’den Kemal’in yarası vardır ve ikili yardım istemek için kimseye ulaşamaz. Narin bir bağ evi bulur ve ikili geceyi orada geçirmeye karar verir; ancak Kemal’in yarası ağırdır. Narin ise Kemal’e bir şey olmasından korkar. Kemal Narin için ne kadar değerli olduğunu bir kere daha hissederken Narin’de artık Kemal’e olan duygularını kendinden saklamamaktadır.Yemin 14 kasım resimleri

Yemin 119. Bölüm Fragman Özeti

Çalışma odasında söylediklerini duydum. Keşke anlata bilsem, keşke bilsen dedin bana anlatamadığın şey ne diyen Emir Reyhan’dan cevabını alabilecek mi? İstediği cevabı alamayan Emir’in tepkisi ne olacak?

Hikmet’in yemeğini pisleten Cavidan’a Reyhan tepki gösterir elimden kaydı diyerek işin içinden çıkar her zamanki gibi Cavidan.

Yaralanan Kemal’in yarasını sarmak ise Narin’e düşer acıdan bayılan Kemal Narin’i korkutuyor hani her çağırdığımda ses verecektin bana aç gözlerini yüzüme bak her şey yoluna girecek söz veriyorum diyerek Kemal’i uyandırmaya çalışıyor.

Nigar ise Cavidan’a gününü göstermek için ant içiyor Hikmet’in o halinden sorumlunun Cavidan olduğunu söyleyecek mi?

Yemin 119. Bölüm Fragmanı

Nigar’a ne gördüğünü soran Reyhan’ı Cavidan’da artık bir an önce göndermeye kararlıdır ancak Reyhan’da dayısını o evde savunmasız bırakamaz.  Narin ise Kemal’e bilsen ölmek üzere olduğumu kurtarırdın beni yine değil mi? diye sorar daha sonra dışarı çıkan Narin’i Kemal aramaktadır Narin’se dayanamayıp bayılır.

Öğrendikleri Reyhan’ı Cemre’ye hiç bekleme şimdi git polise çünkü ben buradan ayrılmayacağım diye meydan okumaya mecbur ediyor. Emir’de Reyhan’a niye hala buradasın sana ihtiyaç kalmadığını biliyorsun niye hala gitmedin diye soruyor Reyhan’da Emir’e net bir dille gitmeyeceğini söylüyor.

Yemin 119 bölüm Detaylı Özeti

Kemal’in arabasının lastiklerini patlatan Talaz telefonlarında el koyar onların orda ölmesi için elinden geleni yapıyordur. Kemal’in telefonundan Taci’ye mesaj atan Talaz onları aramamasını sağlamıştır. Uyanıp Kemal’i baygın gören Narin Kemal için çok endişelenir bacağına ağaç saplanan Kemal’i muayene etmek Narin’e düşmüştür yardım çağırmak için arabaya giden Narin telefonlarının olmadığını görünce arabadan ilk yardım çantasını alıp geri dönerken bir kulübe fark ediyor.

Reyhan’ı yakalayan Emir Reyhanı endişelendiriyor ya duyduysa söylediklerini ancak Emir duyduğunu söylemez Reyhan ise kitap almaya geldiğini söyler. Yalan söylediğini bildiği için Reyhan’ı Emir odadan kovar. Emir’se duydukları karşısında ne yapacağını bilmiyor Reyhan ne demek istedi ancak Emir’i gururu durduruyor Reyhan’a sormamak için.

Reyhan’la Emir’i odada konuşurken gören Cemre Reyhan’a Emir’in odasına girdiği için ayar veriyor. Reyhan’ın kapısına dayanan Emir hem Reyhan’ı hem de Cemre’yi tedirgin ediyor Cemre ise Reyhan’ı tehdit edip Emir’in yanına gönderiyor. Reyhan’ın tavrı yüzünden konuşamayan Emir’i Hikmet’i yurtdışına göndereceğini açıklıyor Emir’e yalnız kalmak istediğini söyleyen Reyhan Emir’i resmen odadan kovmuştur.

Kemal’i ormandaki bir kulübeye taşıyan Narin’de iyi değildir Kemal’e kullandığı ilaçları ve doktor kontrollerinin zamanını soran Narin Kemal’i Narin hakkında hiç bir şey bilmediği için düşündürüyor. Narin ise Kemal’in bacağına dikiş atıp yarasını sarıyor. Kemal’in durumu da gittikçe kötüleşiyor ancak aynı zamanda Narin’in de durumu iyi değildir kaburgası kırılan Narin hesap yapmaya bile başlamıştır artık en iyi ihtimalle 6 ya da 8 saati vardır.

Reyhan’sa Hikmet’e çabuk iyileşmesi için yalvarıyordur dayısı iyileşmeden gidemez ancak artık ne Emir’in sorularına ne Cemre’nin tehditlerine ne de Cavidan’ın zulümlerine dayanacak sabrı kalmamıştır. Hani her çağırdığımda ses verecektin diye seslenen Narin’se Kemal’i uyanık tutmalıdır ayrıca Masal’ı üzmeyecek pembe bir hikâye bulmak zorundadırlar.

İyi ki tanımışım seni diyen Narin başını Kemal’in omuzuna yaslayıp elini tutuyor sabah Kemal’in yanında gözünü açan Narin’in de durumu gittikçe kötüleşiyordur. Emir’se Reyhan’ın söylediklerini düşünmeden edemiyor Reyhan’a hesap sormak için giden Emir Reyhan’ın Hikmet’in yanında uyuyan kaldığını görünce sorularına yine cevap alamıyor ancak bu işinde peşini bırakmayacaktır.

Bilerek Hikmet’in yemeğini pisleten Cavidan Reyhan’ı sınamaya devam ediyordur Emir gelince hemen Hikmet’in iyi beslenmesi gerektiğini söylüyor Reyhan’sa dayısı için yeniden yemek yapıyordur. Nigar’ı açılamaya devam eden Cavidan Cemre’nin de dikkatini çekiyor bu güne kadar evdeki hizmetlilere Hikmet için katlandığını söyleyen Cavidan birde görgüsüz deyince Nigar’ın sabrı taşıyor

Kemal’in yarası enfeksiyon kaptığı için ateşi de yükselmiştir ancak Narin’in her ne kadar dayanmaya çalışsa da durumu hiç iyi değildir. Reyhan’a onunla konuşmak istediğini söyleyen Nigar tam söyleyecekken Emir Reyhan’la konuşmak istediğini söylüyor Reyhan Nigar’la konuşmak için elinden geleni yapsa da Emir Nigar’ı gönderir.

Reyhan’a bana keşke anlata bilsem keşke bilsen, bana anlatmadığın ne diye soran Emir’e Reyhanın cevabı bellidir Emir için sevdiği adamın iyiliği için konuşmamaya mecburdur ben buraya dayım için geldim senin için değil söylemek istediğim buydu diyerek Emir den kurtulmayı başarmıştır. Kemal’in durumu Narin’i korkutmaya devam ediyor ancak kendi durumunun da Kemal’inkinden farkı yoktur Kemal ve Narin kurtula bilecek mi? Nigar Reyhan’a Hikmet’in o halinde sorumlu olanın Cavidan olduğunu söyleye bilecek mi?

Yemin 118. Bölüm özeti

Reyhan’a sen bu konakta hanım değil beslemesin aynı annen gibi artık arkanda ne dayın nede Emir var diyen Cavidan kendince konağın hanımı olduğunu ispatlamıştır. Reyhan’sa Cavidan’ın söyledikleri karşısında gözyaşlarını tutamıyor dayısının ona bu kadar ihtiyacı varken gitmek onun için bir seçenek bile değildir.

Arkadaşından Talaz’ın gönderdiği paketi alan Narin’i hem Taci hem de Talaz’ın adamı takip ediyordur. Narin’i Talaz’ın adamının takip ettiğini anlayan Taci adamı durdurarak Narin’i bir süre için olsa bile kurtarmayı başarmıştır.

Emir ise Reyhan’ı aklından çıkaramıyor. Zafer’se Emir’in Reyhan’la bu kadar kaba konuşmasına anlam veremiyordur. Cavidan’da Reyhan’a hizmetçi muamelesi yapmaktadır artık hiç kimseden korkusu kalmayan Cavidan dur-durak tanımıyor.

Tabağı kıran Nigar’ın suçunu üzerine alan Reyhan Nigar’ın Reyhan’a geçmişte yaptığı hataları hatırlamasına sebep olur pişmanlıkla Hikmet’in odasına giden Nigar Hikmet’e çok korktuğu için cesaret edemediğini söylüyor çünkü söyleseydi Cavidan onu yaşatmazdı daha sonra Hikmet’ten özür dileyen Nigar gider.

Cavidan ise Cemre’yi keyif kahvesi içmeye davet eder. Cemre’ye Emir’in Reyhan’ı azarlamasını ballandıra-ballandıra birazda abartarak anlatan Cavidan Cemre’yi tam olarak rahatlatmıyor.

Reyhan’ı ziyarete gelen Narin’i bir taraftan ta Kemal aramaktadır. Narin’in şarjı bittiği için Kemal’le konuşamaz. Reyhan’a konakta ona yalnızca dayısının değil Emir’in de ihtiyacı olduğunu söyleyen Narin’le Kemal sonunda konuşmayı başarır ancak Kemal Narin’e peşine Taci ‘yi taktım gel gör ki peşinde başka adamlarda varmış nasıl diyecek. Narin’le sonunda görüşen Kemal olanları söyleyememiştir.

Emir odasında kahve bulunca Reyhan’ın koyduğunu düşünür Reyhan’a deyim yerindeyse demediğini bırakmayan Emir aslında kahveyi Melike’nin koyduğunu anlıyor. Reyhan’da dayısının bir an önce iyileşmesi için dua ediyor çünkü artık dayanamıyor. Midesi ağrıyan Reyhan Emir’i papatya için yollara düşürür. Papatya’yı Emir’in aldığını anlayan Reyhan uzun zaman sonra Emir için değerli olduğunu his ediyor.

Taci ise Talaz’ın toz aldırdığını öğrendi Kemal’e Narin’in çantasında toz olduğunu haber veren Taci Narin ve Kemal’i kurtarıyor. Kemal’in her şeyi anladığını gören Talaz arabayı Narin ve Kemal’in üzerine sürüyor ancak Kemal’in ani hamlesiyle uçurumdan yuvarlanan iki âşık kurtuldu mu?

Emir’in çalışma odasında uyuya kaldığını öğrenen Reyhan Emir’in yanına gelip ona ben senden daha fazla acı çekiyorum sana bu acıyı çektirdiğim için af et beni keşke her şeyi bilsen diyen Reyhan Emir’in uyanmasıyla panikliyor. Emir Reyhan’ın söylediklerini duydu mu?

Yemin 119. Bölümde Neler Olacak

Yemin 119. Bölüm de artık Reyhan’ın sırrı çözülüyor. Bir yandan Oya bir yandan Narin diğer taraftan da bizzat Kemal Reyhan’ın neden Emir’den ayrılmak zorunda kaldığını araştırmaya devam eder; ancak tüm baskılara rağmen Emir’i hapishaneye göndermek istemeyen Reyhan susmaya devam eder; ancak gerçekler bu hafta bitmeden büyük oranda ortaya çıkacaktır.

Diğer taraftan Cavidan ve Cemre ise iki taraftan sıkışmıştır. Bir tarafta Cemre’nin annesi Süheyla bir taraftan da konağın çok şey bilen hizmetlisi Nigar Cavidan ve Cemre’nin planına taş koymak için hareket  geçer. Nigar’ın dostluğu kadar düşmanlığı da çetindir; ancak Cavidan kendini o kadar güçlü hissetmektedir ki Hikmet’in yokluğunda Nigar’dan gelecek bu tehlikeyi fark etmemiştir bile. Yemin 119. Bölüm resimleri

Kemal ve Narin bir yandan sözleşmeleri bittiği için ayrılmaya sonrası hayata hazırlanırken bir yanda da başlarında ki Talaz belası ile uğraşmaktadırlar. Talaz tehlikesi şimdilik Kemal ve Narin’i bir arada tutsa da iki inat aşık için ayrılık yakındır.

Yemin 120. Bölüm Özeti

Yemin 120. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı.

Yemin 119. Bölüm Fragmanı

Yemin 119. Bölüm Fragmanı şuanda yayınlanmadı.

Yemin 118. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan’ın sabrı sınanırken, beklenmedik bir hamle yapar. Cavidan’ın yaptığının farkında olan Nigar sessiz kalmaz ve bir plan yapar. Nigar’ın planı ne olacaktır? Diğer tarafta, Talaz’ın kurduğu oyundan habersiz olan Narin, adım adım tehlikeye yaklaşmaktadır.

Yemin 118. Bölümde Neler Oldu

Bundan sonra herkesin hak ettiği değeri göreceğini söyleyen Emir Reyhan’a sana odama girme karşıma çıkma gözüme gözükme demedim mi? der. Emir ayrıca Reyhan’a senin elinden hiç bir şey istemiyorum diyerek Reyhan’ın kalbini tekrar kırmayı başarır. Keşke olanları bilsen keşke anlaya bilsem diyen Reyhan Emir’in uyanmasıyla panikliyor acaba Emir duydu mu?

Cavidan ise Melike Reyhan ve Nigar’a bu evde çöpe çevirdiğim tabak kadar değeriniz yok ayağınızı denk kalın der. Nigar ise sakladığı gerçekler için Hikmet’ten özür diler ve cesaret edemedim beni affet der. Narin ve Kemal’i ezmeye çalışan Talaz uçurumdan yuvarlanmalarına sebep olur. Narin ve Kemal iyi mi?Yemin 120. Bölüm resimleri

Yemin’de Bu Hafta Neler Oldu

Reyhan’a bu evde sadece sığıntı olduğunu söyleyen Emir Reyhan’ın kalbini param-parça eder Emir’in bıçak gibi keskin sözlerine dayanamayan Reyhan gözyaşlarını tutamaz. Ağlayan Reyhan’ı Oya fark eder tüm bunları yaşamaya mecbur olduğunu söyleyen Reyhan Oya’yı yeni bir araştırma yapmaya mecbur eder. Oya Emir’e Hikmet için Reyhan’a minnet duymaları gerektiğinde söyler.

Sinirlerine hakim olamayan Cavidan Cemre’yi yardıma çağırır. Narin ise arkadaşından iş için yardım ister.

Kemal Narin’e sadece yardım etmek istediğini açıklasa da Narin’in siniri geçmez. Narin’i takip eden Talaz istediği fırsatı yakalamıştır bile. Oya’yı almaya gelen Kemal Hikmet’in durumunu da öğrenir. Suna’yı ziyarete gidecek olan Oya Suna’yı geri getirecek mi? Taci’yle Suna arasındaki durum aşka dönüşecek mi?

Olanların üzerine bir bardak soğuk su içen Cemre Reyhan’ı da tehdit etmeyi ihmal etmez. Emir’in içeri girmesiyle susan Cemre’yi Emir duydu mu diye bir korkuda bürür ancak Emir’in duymadığını anlayan Cemre Hikmet’i ziyarete geldiğini söyler. Emir’in katil damgası yeyip hapishaneye gitmesinin an meselesi olduğunu söyleyen Cemre bir taraftan da Emir’i de boş bırakmaz ve Emir’e Reyhan’ı kötüler; ancak Emir ona yerini ve haddini bildirir.

Cavidan ise evdeki sözünün bir değeri olmadığını görünce Reyhan’a hizmetlilere en çokta Nigar’a yükleniyordur. Kemal’e sen kötü biri değilsin ancak ben her zaman kendi ayaklarım üzerinde durmaya alışkınım diyen Narin borçlanmak istemediğini söyler. Kemal ise aslı be sana çok borçluyum der. İlaç saatinin değiştiğini söylemek için Melike’yi arayan Emir bir anda Reyhan’la konuşmak zorunda kalır. Cavidan Reyhan’a Emir’in onu bu eve bakıcı olarak getirdiğini söyler.  Kemal’e yatağını yapmasında yardım eden Narin Talaz’ın tuzağına düşüyor. Kemal Narin’i kurtara bilecek mi?

Hikmet’i kaldırırken Reyhan’a yardım eden Emir daha sonra su almaya gider ve dönüşte Reyhan ile kapıda çarpışır. İki aşık bir kez daha göz göze gelir. Reyhan’a ondan uzak durmasını söyleyen Emir Reyhan’ın kalbini tekrar-tekrar kırmayı başarır. Düğmesi kırılınca anılarını hatırlayan Emir Reyhan’ı sevmemek için sinirli davranmak zorundadır.

Garsonluk yapmaya şoförsüz giden Narin kurtula bilecek mi? Artık kendini Narin için tüm hazırlıkları tamamlayan Talaz şimdi avını beklemektedir. Avla avcının yeri değişecek mi?

Reyhan’ı yanına çağıran Cavidan Reyhan’a Hikmet için biricik oğlunu kaybetmeyi göze alamayacağını söyler ve Reyhan’a evdeki yerinin Nigar kadar yani bir böcek kadar olduğunu söyler. Cavidan Nigar’ı kendine düşman etmeyi başarmıştır. Cavidan’ın en büyük sırrını bilen Nigar bunu nasıl kullanacak? Cavidan bu defa nasıl kurtulacak?

 

Yemin 119. Bölüm 120. Bölüm Özeti 14 Kasım 15 Kasım (1 Yorum)

  1. Güzelim diziyi lütfen Elif dizisine benzetmeyin Elif de anne kız ayni Konak’ta tam bir ay geçti bir birlerini göremediler lütfen lütfen sıkmadan seneryoyu akıcı yapın birinci sezon gibi izleyenlere kulak verin