Yemin 128. Bölüm 129. Bölüm 130. Bölüm Özeti 27 Kasım 28 Kasım 29 Kasım

Yemin 130. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan’ın hayatı büyük bir tehlike altındadır. Emir tehlikede olan Reyhan’ı kurtarmak için harekete geçer. Emir Reyhan’ı kurtarabilecek midir? Kemal’in kendisi için ev tuttuğunu öğrenen Narin büyük bir şok yaşar.

Yemin 130. Bölüm Özeti

Emir ve Reyhan’ın düğümünü Süheyla çözüyor. Reyhan’ın temizlik yaptığı eve giden Emir Reyhan’ı yarı baygın halde bulur ve acilen hastahaneye kaldırır. Hastahanede kendine gelen Reyhan’ın durumu iyidir. Emir Reyhan’ın doktoru ile görüşür ve doktor Reyhan’ın uzun süredir bir şey yemediğini fark eder ve kan değerlerinde ki düşüklükten bahseder. Emir ise hala Reyhan’ın taktığı yüzüğü düşünmektedir ve madem beni sevmiyor beni istemiyor ama neden boşanmamıza rağmen bu yüzüğü takıyor diye düşünür.

Diğer taraftan kızı Cemre’yi yurt dışına göndermeye karar veren Süheyla kararının arkasındadır ve kızının karıştığı tüm bu suçlar için hapse girmesi yerine onun yurt dışında en azından özgür olarak yaşamsına karar verir. Süheyla Cemre’yi yurt dışına göndererek kurtaracaktır ancak Emir ve Reyhan’a yaptıkları için Cavidan’ı da cezasız bırakmayacaktır. Cavidan’a hesap sormaya giden Süheyla Cavidan’ı kızının aklını çelmekle suçlar ve kızım bu suçlara senin yüzünden bulaştı der; ancak Cavidan tüm suçlamaları reddeder ve ne yaptıysa Cemre kendisi yaptı; başka çözümler de bulabilirdi diyerek işlenen cinayetin tek suçlusunun Cemre olduğunu iddia eder. Tüm bunlara biraz daha sinirlenen Süheyla her şeyi Emir ve Reyhan’a anlatmaya karar verir. yemin 130. bölüm resimler

Süheyla yaşananlardan sonra Cemre ve Cavidan yüzünden ayrılan Emir ve Reyhan’a gerçekleri anlatmaya gider; ancak şimdi Cemre yeni bir karar aşamasındadır. Cemre eğer Emir’i istiyorsa annesini durdurmak zorundadır. Peki Cemre annesini nasıl durduracak; yoksa yeni bir Hikmet Tarhun olayı da Süheyla’nın mı başına gelecek? Süheyla Emir ve Reyhan’a ayrılıkları ile ilgili gerçekleri anlatabilecek mi?

Yemin 130. Bölüm Fragmanı

Yemin 129. Bölüm Özeti

Reyhan’ın temizlik yaparken çeken Cemre durumu internette paylaşmıştı bunu gören Emir Reyhan’a ben seni mutlu edebilmek için bildiğim her şeyi yaptım ben senin gözünün içine baktım ya bu işte çalışman için izin vermemi bekleme benden olmaz der ancak Reyhan kendi parasını kendi kazanmaya ve kimseye muhtaç olmamaya kararlıdır.

Cavidan sanki tüm bu olaylar onun yüzünden olmamış gibi Reyhan’a Tarhun ailesinin gündelikçi gelini diye bir şey olamaz;  Emir asla müsaade etmez diyor Reyhan’sa Emir’in haberi var Cavidan Hanım merak etmeyin der. Cavidan morarır.Yemin 129. Bölüm resimleri

Cavidan Emir’e gider güya kendi evinde Reyhan’a farklı davranıyormuş gibi böyle bir şeye nasıl müsaade ede bilirsin der. Emir’de anne o artık benim soyadımı taşımıyor ve istediğini yapmakta özgür der.

Narin’se Kemal’in kendisi ile konuşmak istediği konuyu tahmin eder. Bu evden gitmesi için Kemal’in ona ev tuttuğunu düşünen Narin çok üzülür. Kemal ise kampta olanlardan sonra Narin’in gitmesine müsaade etmeyecektir.

Cemre’nin arabasında bir CD bulan Süheyla hemen izler ve CD’De Cavidan ve Cemre’nin öldürttüğü adamın ölüm anını görür. Süheyla şok oluyor ve bu durumdan Cavidan’ı sorumlu tutmaya karar verir. Artık Cavidan’ın yeni ve çok güçlü düşmanı vardır.

Reyhanın temizlik yaparken Cemre’nin çektiği görüntüleri tekrar izleyen Emir Reyhan’ın yüzüğünü çıkartmadığını görür ve neden hala parmağında diye düşünmekten kendini alamaz. Reyhan ise kahve pişirirken açlıktan bayılıyor. Bir yandan da açık doğalgaz da Reyhan için bir tehdittir.

Yemin 129. Bölüm Fragmanı

Yemin 128. Bölüm Özeti

Reyhan temizlik işine başlar başlamasına ama karşısına çok kıl bir kadın çıkar ve ilk iş günüde Reyhan’a hiç yardımcı olmaz. Reyhan’ın ne iş peşinde olduğunu araştıran Cemre Reyhan’ın bir eve temizlik yaptığını görür ve fotoğrafını çekerek Emir’in görebileceği bir sosyal medya hesabından paylaşır. Emir ise Reyhan’ın nasıl bir işte çalıştığını merak ederken sosyal medyada o nahoş görüntüyü görür ve ilk defa Reyhan’dan utanır. Reyhan ise utanılacak bir iş yapmamakta sadece hayatını kazanmak için emek vermektedir.

Reyhan ilk defa para kazanmaktadır ve para kazanmanın bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştir. Reyhan ne olursa olsun kimseye muhtaç olmadan hayatına devam etmek için çalışmaya devam etmek ister ama Emir bu işten alıp Reyhan’a başka iş teklif eder ancak Reyhan Emir’in bulduğu iş teklifini kabul etmek istemez. Yemin 128. Bölüm özeti resimleri

Diğer taraftan Nigar ise Cavidan’ı elinde ki koz ile oynatmaya devam eder; ancak Cavidan Nigar’dan sonsuza dek kurtulacağı bir plan yapar çünkü Nigar’ın bildiklerini anlatması Cavidan’ın sonu olacaktır hele ki bunları Emir duyarsa Cavidan’ın sonu olacaktır.

Yemin 27 Kasım Fragman Analizi

Reyhan eve geç gelince Emir iş görüşmesine gidememiş ve evde meraktan çıldırmıştır. Reyhan Emir’e sana söylemem gereken bir şey var ben bu gün çalışmaya başlıyorum artık kimseye yük olmak istemiyorum der. Reyhan bu kararı Cavidan’ın senin bu evde yediğin her lokmanın parasını ben veriyorum demesinden dolayı almıştır.

Cavidan ise Nigar gibi bir hizmetçi parçasının elinde bile nasıl oyuncak olduğunu düşünüyordur. Reyhan çalıştığı evde ev sahibine malzemelerin yerini gösterinde işe başlayayım deyince ev sahibi sen daha önce temizlik yapmadın mı diye soruyor. Senin gibi beceriksizi temizlikçi diye nasıl gönderiyorlar der. Emir ise acaba Reyhan nerede çalışıyor diye düşünerek Reyhan’ı arıyor ancak ev sahibi telefonu kapatıyor Reyhan’un işini aksatacağını düşündüğü için.

Cemre’de Reyhan’ı takip etmiştir Reyhan’ın temizlik yaparken fotoğrafını çekip internette “Flaş Flaş Tarhun’ların gelini temizlik yaparken görüntülendi diye yayınlıyor” bu haberi gören Emir çıldırıyor hemen Reyhan’ı arıyor

Yemin 128. Bölüm Fragmanı

Yemin 127. Bölüm Özeti

Emir artık bu evde hak ettiğin saygıyı göreceksin deyip Reyhan’ı sofraya davet eder. Reyhan’da Emir’in bu davetine tabi ki de icabet eder. Reyhan’sa Emir’in ona sıradan biri gibi davranmasındansa öfkesine razıdır. Emir bu seferde Reyhan’ı konuşturmak için farklı yöntem deniyordur ancak her ikisininde susup ta söyleyemedikleri ağır bir yük olup üzerilerine çökmüştür.

Cavidan’sa Reyhan’a bu eve adım attığın günden beri başımıza gelmeyen kalmadı bu hizmetçi parçası Nigar bile senden cesaret alıyor ancak ben hepinize gününüzü göstereceğim korkun benden der.

Cavidan’sa Melike’nin çıkmasını fırsat bilip Nigar’la konuşmak ister ancak Nigar bana para verip maaşıma zam da yaparsanız gördüğüm her şeyi unuturum der. Cavidan’sa bu teklifi en azından şimdilik kabul etmek zorunda kalır.

Narin’in de kampa gideceğini gören Masal çok mutlu oluyor Narin’se Kemal’e sadece Masal için geliyorum söylediklerini unutmadım sadece rafa kaldırdım sende kızın için susa bilirsin der. Kampa varan ikiliden Narin Masal’la çadır kuruyordur Masal’ın eline kıymık batınca Narin hemen müdahale eder. Herkesten önce çadırı kuran Narin öğretmenden aferini kapar. Birde çocuklar için ayrı çadır kurulmuştur Kemal ve Narin mecburen çadırda yalnız kalacaklar.

Reyhan’ın dışarıdaki hayvanlar için yemek yaptığını gören Cavidan Reyhan’a kedi köpekler için hazırladıkları yemeği verip al sen bunu ye der. Beslediğimiz sokak hayvanından farkın yok senin der bu evde kursağından geçen hür lokmanın parasını ben veriyorum ben deyip Reyhan’ı derinden yaralar.

Özlem hanım Kemal’e Narin’in Masal’la ne güzel bir ilişkisi var çok şanslısınız der. Kampa gelen başka ebeveynin de Narin çok iyi bir anne ama gerçek annesinin yerini hiç bir şey tutmaz  der ve patavatsızlık yapar. Narin’de ona benim hiç kimsenin yerini tutmak gibi bir niyetim yok sadece içimden geldiği gibi davranıyorum deyip su doldurmaya gider.

Reyhan’ı dışarı çıkarken gören Emir Reyhan’a onu da bırakacağını söylüyor Reyhan’sa Narin’in önerisi ile iş aramaya gitmektedir Emir’i arayan Özgür gece dışarı davet eder.

Cavidan’la konuşan Cemre’ye Cavidan kalk gel kahve içerken konuşalım diyor Cemre ise annemle buluşacaktım ancak ona bir bahane bulurum derken Süheyla telefonu Cemre’nin elinden alıp kapatıyor. Bir daha ağzından konak lafını duymak istemiyorum oraya adımını atmayacaksın der. Cemre ise oldu olacak eve de kitle telefonumu da al deyince Süheyla gerekirse onu da yaparım senin iyiliğin için der.

Cavidan’ın sana neler yaptığını görmüyor musun der. Cemre ise sen aşktan ne anlarsın bundan sonra yoluma taş koymana izin vermeyeceğim deyip Süheyla’yı şoke eder. Süheyla’nın kalbin kırılsa da kızı için çabalamaktan asla vaz geçmeyecektir.

Narin’e ailen hala Azerbaycan’da mı diye sorarlar. Narin’se annem evet Azerbaycan’da Kemal babasını sorunca Narin babasının gözünün önünde öldürüldüğünü hatırlar. Cavidan’dan yüklü miktarda para alan Nigar meselin kapanması sözünü de Cavidan’a verir

Ormanda kayıp olan Kemal ve Narin doğru yol üstünde de inatlaşıyor gece düşünce mecburen ormanda sabahlıyorlar Kemal’e Masal çok şanslı bir kız.  Bir kız için babası çok önemli, gölgesi bile yeter der. Narin’den Kemal söyledikleri için özür diler ama Narin uyuya kaldığı için duymaz.

Oya ise Yonca’ya Kemal ve Narin’in kampa gittiklerini söyler. Yonca bunu fırsat bilip içeri girmeye kalksa da Oya müsaade etmez. Reyhan ise eve gitmek ister ancak daha sonra Emir’in iş görüşmesine gideceğini hatırlayıp zaten Emir yok beni kim merak edecek diye yavaşlar. Emir’de dosyalarını unuttuğu için gidememiştir görüşmeye ve evde meraktan çıldır.

Yemin’de Dün Neler oldu

Dayısını bırakıp bir işe girmeyeceğini düşünen Reyhan part time bir iş bularak en azından Cavidan’ın evinde yediği yemeğin parasını çıkarmak için kararlıdır; ancak Emir Reyhan’ın çalışma talebine hiç de olumlu bakmayacaktır. Reyhan’ın temizlik işine girmiş olması Emir’i çok rahatsız edecektir. Temizlik işinde ısrarcı olan Reyhan ve Emir arasında ise ipler iyice gerilir.

Yemin dizisinde geldik atık Cemre’nin büyük riskler aldığı bölümü. Dizimizde Cemre ile Cavidan artık bir birlerinin en büyük düşmanları. Zira ikisi de bir birinden şüpheleniyor artık. Cavidan evden gitmesi için Reyhan’ı zorlasa da Reyhan kararını vermiştir dayısı için hiç bir yere gitmeyecek ancak Emir’e de yaklaşmayacaktır. Emir’in Reyhan’a olan ilgisi Reyhan’ı etkilese de Reyhan’ın Emir’den uzak kalması gerekmektedir. Yemin 128. Bölüm resimleri

Emir’in kendisine dokunmasından sonra Emir’siz yaşayamayacağını daha da iyi anlayan Reyha için artık karar zamanı gelmiştir. Süheyla ise gerekirse Cemre’yi eve bağlamayı göze alacaktır ancak Cemre’yi Emir ve Reyhan’ın mutluluğu üzerinden çekmeye kararlıdır. Kızının bu kadar kötü olabileceği aklına bile gelmeyen Süheyla kızını çok fazla ihmal ettiğini fark etmiştir. Artık Cemre’nin tek bir hamle hakkı kalmıştır. Ya Emir’e sahip olacak yada Emir’le birlikte ölecektir.

Diğer taraftan Kemal artık Narin’in geçmişini öğrendikçe ona daha fazla bağlanmaktadır ve Narin’in kendine uygun bir eş olacağını düşünmektedir. Özellikle Masal ile Narin arasında ki ilişki de Kemal’i Narin’e yaklaştıran ayrı bir durumdur.

Yemin 128. Bölüm 129. Bölüm 130. Bölüm Özeti 27 Kasım 28 Kasım 29 Kasım (4 Yorum)

  1. Emir cok iyiber oynuyor Ama reyhan dudaklary gozleri ayri oynuyor cok kotu rol yetenegi var dizi yapimcisi deli olmali boyle konu secmis ve boyle kadin bas rol oyuncusu var lutfen bitsin artik bu kabus cok fantastic bir dizi yuuuuuuuuuhhhhhhhhhhh

  2. Ya ndn hep kotuler kazaniyo bu kadar kötüler çokmu seviliyo ya lutfen su oya artik goncanin cemrenin cavidanin gercek yuzlerini gorsun artik emir daha gurur duymasi gerekiyo reyhandan ndn onu kucumsuyo ki ndn crmrfnin yaptigini gormuyo ndn annesi reyhsni asagikadigini gormuyo ya bu kadar girmu bu emir

  3. Tamamen aptalca bir diziye döndü. Senarist emir ile reyhan için konu bulamayınca bu sefer oklar nigar ve kemale döndü onların aşkları başladı ve nerdeyse dizi tamamen emir reyhan aşkından cıktı kemal narin aşkına döndü tüm saat onları izledik. Başrol oyuncular arka planda kaldı.dizi ful kemal narin.senarist ne oldu iyice saçmaladın böyle.ilk sezon milleti giden diziyi berbat ettin konu bulamıyorsan bari final yapta tadında bırak.elif dizisine cevirmeyin su guzelim diziyi. Heba ettiniz bugün itibari ile artık bende izlemiyorum resmen gına geldi bıktık yani kötüleri görmekten. Bu ne ya dallas dizisini geçti.her daim kötüler kazanıyor iyiler hep helak oluyor.senarisf neyin kafasını yaşıyorsun sen.birazcik sevgi aşk iyilik göster ya.sen boyke devam edersen hayatta reyting göremezsin. He su an seyredenlerde acabalarda kaldıkları için. Bir müddet sonra oati da goremeyeceksin.ikinci sezon berbat bir diziye dönüştü. Ilk sezon hakaret vardı ofke kin kötülük vardı ama hemen ardından iyilik kazanıyordu.iki aydır Degismeyen aynı konu var.ilk girişi güçlü bir kadın vardı sonra gene o pısırık sesi çıkmayan kadın reyhan var. Ne oldi o güçlü kadına.bir insan bu kadar saf bu kadar aptal olamaz diziyi ya duzeltin adam gibi oynasın yada vazgeçin de insanlar sınır olmasın final yapın.