Yemin 151. Bölüm 152. Bölüm Özeti 30 Aralık 31 Aralık

Yemin 152. Bölüm Özeti

Suna rehabilitasyon merkezinden sonunda Taci ile kaçar. Kemal ise durumun farkındadır ve Suna’nın kafasının karışık olduğunun farkındadır ve Taci ile biraz kafasını dinlemesi için onları rahatsız etmek istemez.

Rehabilitasyon merkezinden gelen telefon ile şok olan Emir hemen kardeşini aramaya başlar; ancak Kemal Emir’e engel olur ve her şeyin kontrolü altında olduğundan bahseder.

Reyhan da Suna’nın Taci ile gittiğinin farkındadır ve Taci’nin Suna’ya çok iyi geldiğini düşünmektedir; çünkü artık Suna ayak parmaklarını oynatabilmektedir. Bu Suna için iyileşmenin ilk belirtisidir. Suna için artık ayağa kalmak bir hayal değil hayat amacı olmuştur.

Yemin 152. Bölüm resimleri

Emir ise sonunda Suna’dan Cavidan ile ilgili bir çok gerçeği öğrenir. Cavidan’ın sonu yavaş yavaş gelmektedir. Cavidan’ın süresi dolmaktadır.

Masal’ın dedesinin vergi kaçırdığını fark eden Kemal’in avukatları sonunda bu gerçeği ispatlamaya çok yaklaşmıştır. Eğer Masal’ın dedesinin vergi kaçırdığı ispat edilirse dede hapse girecek ve Masal için açtığı dava da düşecektir. Bu durumda Kemal’in Masal’ın velayeti için yaptığı anlaşmalı evliliğe gerek kalmayacaktır. Kemal ise artık Narin’in kendine olan aşkından emindir ve gerçek bir evlilik yapmak istemektedir. Cemre ise hastahanede Kemal ve Narin’in evlendiğini öğrenir ve kendi bu durumda iken keyf yapan ve gerdeğe giren Emir’den intikam almak için hastahaneden kaçar. Polisler ise her yerde Cemre’yi aramaktadır.

Yemin 152. Bölüm Fragmanı

Yemin 151. Bölüm Özeti

Emir ve Reyhan evlenip gelirler; Cavidan’ın elinden hiç bir şey gelmez. Emir ve Reyhan’ın yanın da kimse yokken evlenmesi sonrası adet yerine gelsin sevdiklerimizin de gönlü olsun diye evde bir yemek organize edilir. Bu yemek Kemal ve Narin için çok özel bir anlam ifade etmektedir. Amca yeğen sevdiği kadınlar ile karşılıklı dans ederler. Yemekten sonra adet gereği gelin ile damat güveye yani ilk gecelerine giderler.

Kemal ilk geceleri için acele ederken Reyhan ise hem ise Emir’in acelesinden hem utanır hemde ilk geceden korkar. Emir ise günlerdir bu günü beklemektedir. Suna ise artık Emir ile Reyhan’dan bebek beklemektedir ve iki aşıktan ellerini çabuk tutmasını ister.

Cavidan ise Emir ve Reyhan’nın bebeği olamayacağını söyler. Peki Cavidan’ın kafasında nasıl bir plan vardır?yemin 151. bölüm resimleri

Cemre ise artık kendine gelmiştir ve intikam almak için gün saymaktadır. İyileşmeye başlayan Cemre Emir ile Reyhan’ın tekrar evlendiklerini öğrenir ve Emir’den intikam almak için yeminler eder. Peki Cavidan ve Cemre yeniden iş birliği yapacak mıdır?

Yemin 151. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde oyuncular hiç ara vermeden dizinin çekimlerine devam ettiler ve tüm diziler yayınlarına iki hafta ara verirken Yemin dizisi tüm hızı ile ekranlara gelmeye devam edecek. Yemin seti 31 aralık ve 1 ocak günü olmayacak diğer günlerde Yemin dizisi oyuncuları ve çekim ekibi bölüm yetiştirmek için işlerinin başında olacak.

Yemin 151. Bölüm Özeti Tahmini Başlıyor

Bilindiği üzere Yemin dizisinde artık Emir ile Reyhan evlendi. Bir çok izleyicimiz zaten Emir ile Reyhan için görkemli bir düğün beklemiyordu zira günlük dizilerin bütçelerinin ve zamanlarının çok kısıtlı olduğunu düğün gibi büyük bir organizasyon işinin hem zaman açısından hemde maddi olarak yapımcıyı zorlayacağını bu yüzden alel acele bir düğün beklediğimizi yazmıştık ama daha kötüsü oldu ve Yemin dizisi yapımcısı Karamel Yapı hiç düğün işine girmedi senaryo gereği denizde mahsur kalan gelin ve Damat düğüne yetişemedi. Gelin ve damat olmadan düğün de iptal oldu.

Diğer taraftan Emir bir sonra ki güne hızlıca bir sahilde nikah ayarladı ve sağ salim iki deli aşık nikahlarını yaparak dünya evine girdiler. Cavidan ise Emir ile Reyhan’ın mutluluk pozları vereceği düğünü iptal etmişti ama nikaha bir kez daha engel olamadı ve Emir ile Reyhan ikinci kez evlendiler. Cavidan köylü kızı Reyhan’a konakta bir an olsun rahat vermeyeceğine kendi kendine söz verir ama artık konakta hanım Reyhandır. Yemin 151. Bölüm özeti resimleri

Cavidan eğer bir şeyler yapmazsa bir gün her şeyin ortaya çıkacağının ve konaktan atılacağının farkındadır. Kötü olay başa gelmeden Cavidan ne yapıp etmeli ve şirketi kendi üzerine geçirmelidir.

Yemin 30 Aralık Özeti Tahmini Devam Ediyor

Cavidan Tarhun bir yandan Cemre’den gelecek iyi haberi bekler. Cavidan’ın tek isteği Cemre’nin ölmesidir ama Cemre ölmez ve verdiği yaşam savaşında önemli bir virajı dönerek ilk hareketlerini yapar. Cemre’nin iyileşmesi Cavidan’ı harekete geçirir ve Cemre’nin ölmesi için Talaz ile anlaşır. Kaçak olan Talaz çok da kolay şekilde hastahaneye girecektir. Peki Cemre ölecek midir?

Kemal ve Narin ise iptal olan düğünün kazanan ikilisidir. Düğün olmasa da Narin ile Kemal’in kalpleri bir birine düğümlenmiştir. Çok yakın zamanda Kemal ile Narin için de düğün heyecanı başlayacaktır.

Emir ile Reyhan Sonunda Kavuşuyorlar Çok Özel İlk Gece sahneleri Çekildi

Yemin dizisi izleyicileri sonunda Emir ile birlikte muratlarına erecekler. Yemin setinden aldığımız bilgilere göre Emir ile Reyhan ilk gecelerini baş başa bir otelde geçirmek için küçük bir tatile çıkacaklar. Peki Emir ile Reyhan’ın ilk geceleri Cavidan tarafından nasıl sabote edilmeye çalışılacak. Emir ile Reyhan kavuşacak mı?

Yemin 151. Bölüm Fragmanı

Yemin 151. bölüm 30 aralık fragmanı şuanda yayınlanmadı fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda olacaktır.

 

Yemin 151. Bölüm 152. Bölüm Özeti 30 Aralık 31 Aralık (2 Yorum)

  1. Ya yeter artık ya buna bir son verin artik hep kotuler hep kotuler kazaniyo ya pes artik ya su cavidan pidligi ve cemre pisligi artik hapse girsinler artik ya hikmet ve suna artik iyilessinler artik hikmet by iylessin artik ya ayaga kalksin artik ‘ya kotuleri gormek istemiyoruz artik narin ve kemal getcek evlilik yapsinlar artik reyhanin bebegi olsun artik ya bizler iyi şeyler gormek istiyoruz artik su kotulere bir son verinnnnn

  2. Ya artik şu cavidan ve cemre hapse girsinler artik ya biz bnlari dizide gormek istemiyoruzzzzzzz ne zaman hapse gurecekler hapse ve orda cezalarini agir bir sekilde odesinler artik biz cavidan cenre ve talaz hapse girmesini istiyoruzzzzzzxxx