Yemin 153. Bölüm 154. Bölüm 155. Bölüm Özeti 1 Ocak 2 Ocak 3 Ocak

Yemin 3 Ocak Özeti

Cemre’nin tek amacı intikamdır. Kendisinin mutlu olamayacağı bu hayatta arkasında mutlu bir Emir ve Reyhan bırakmak istemez ve onlarla ölüme gitmek için bir plan yapar. Cemre ile yüzleşmek ve kardeşini onun elinden almak için Cemre’nin verdiği adrese giden Emir büyük bir tehlikenin içinde olduğunun farkında değildir.

Reyhan ise Emir’i Cemre karşısında yalnız bırakmak istemez ve Emir ile o  da gider. Cemre Emir ve Reyhan’ı bir odaya kapatır ve kendisinin de olduğu odayı ateşe vererek anahtarı dışarı atar. Suna Emir ile Reyhan’ı kurtarmak için anahtara doğru hareket eder ancak duman vardır ve Suna’nın önünde merdivenler vardır yürüyemeden o anahtarı bulma ve Emir’e atma şansı yoktur. Suna ya yürümeli ve o merdivenleri çıkmalıdır yada abisi ve yengesi ile birlikte kendisi de orada yanıp ölecektir. Suna Emir ve Reyhan son anda Cemre’nin elinden kurtulur. Peki kapıyı kim açmıştır? Suna yürüyebilmiş midir?

Yemin 155. Bölüm Fragmanı

Yemin 154. Bölüm Özeti

Cemre Suna’yı kaçırmış ve Taci’yi de ağır yaralamıştır. Taci hayati tehlike ile hastahaneye kaldırılmıştır; Cemre’nin ise tek amacı intikamdır. Emir ve Reyhan’ın mutlu olması Cemre’yi daha da çıldırtmıştır. Cemre Emir’e acı çektirme peşindedir. Kendi çektiği acıların aynısını Emir’in de çekmesini ister. Suna’yı öldürecek Cemre hem annesinin intikamını Cavidan’dan alacak hemde Emir’e büyük bir vicdan azabı çektirecektir.

Emir ise Cemre’nin çok kötü bir durumda olduğunu ve bu durumda Suna’ya zarar verebileceğini öğrenir. Şimdi Cemre’yi bulmanın tek yolu yine Cemre’yi kullanmaktır. Bakalım Emir Cemre’nin alt üst olmuş psikolojisini kullanıp Cemre’yi kandırıp yerini öğrenebilecek midir? Cemre’yi tehdit etmek ve korkutmak ile bir yere varamayacağını öğrenen Emir ona istediğini vermeyi kabul eder. Yemin 154. Bölüm resimleri

Suna’nın kaçırılması ile bir kaz daha yıkılan Kemal Masal ile ilgili aldığı habere sevinememiştir bile. Kemal bir taraftan da Narin’den boşanmak istemiyorum demesini beklemektedir; zira artık Narin’in kendisine bir şeyler hissettiğinin farkındadır. Narin boşanmak istemese bile bunu Kemal’e söylemeyecek kadar da gururludur.

Yemin 154. Bölüm Fragmanı

View this post on Instagram

Yemin’de yarın❤️ ön izleme ?

A post shared by Nazmiye Yılmaz (@nyilmaz7) on

Yemin 153. Bölüm Özeti

Hastahaneden kaçan Cemre iki aşığa bu dünyayı dar etmek ister; Emir’in yumuşak karnının kardeşi Suna olduğunun farkında olan Cemre Emir’den intikam almak için en kolay zarar verebileceği Suna’yı arar ve sonunda Taci’den Suna’nın yerini öğrenir.

Cemre intikam almak için önce elini güçlendirmelidir. Suna’yı kaçıran ve bir depoya zor da olsa götüren Cemre’nin eli artık güçlüdür. Cemre Emir’i arar ve Suna’nın elinde olduğunu söyler. Peki Cemre Emir’den ne istemektedir.

Suna ise bu zamana kadar dostu arkadaşı olan Cemre’den hiç böyle bir kötülük beklememektedir. Cemre’yi hiç tanıyamadığını ve bu zamana kadar kandırıldığını anlayan Suna çok üzülür. Cemre o kadar kötü bir psikoloji içindedir ki bu durumdayken Suna’nın canına kıymaktan geri durmayacaktır. Hem Emir hemde Reyhan tehlikenin büyüklüğünün farkındadır.Yemin 153. Bölüm resimleri 1

Suna tam ayaklarını hareket ettirebiliyorken onu biraz daha mutlu olduğu yerde kalması için Emir’den zor da olsa izin alan Reyhan iyi bir şey yapayım derken Cemre’nin ona zarar verebileceğini hesaba katmamıştır. Cavidan ise bu durumdayken bile Reyhan’ı suçlamaktan geri durmaz ve Suna’ya Cemre bir şey yaparsa tek suçlusunun Reyhan olduğunu söyler. Şimdi de Taci ve Suna aşkı büyük bir sınavdan geçecektir. Peki Taci Suna için ne yapacaktır?

“Aşık kadının anlamak için 10 hareket maddeler” isimli listeyi kontrol eden Kemal listede ki tüm davranışların Narin’de olduğunu görür ve Narin’in kendisine aşık olduğundan emin olur; ancak Narin Cuma günü Masal’ın velayetini bir daha vermemek üzere eline alacak Kemal’den ayrılacak olduğu için çok üzülmektedir. Peki Narin gidecek midir? Yoksa Kemal Azeri Kızına gitme diyecek midir?

Yemin 153. Bölüm Fragmanı

Yemin de 31. haftanın da sonuna geldik. Yemin dizisinde 30 ve 31. hafta Yemin izleyicileri için çok güzel geçti. Bir çok gerçek ortaya çıktı ve sonunda yeniden Emir ile Reyhan evlendi ve kimsenin karışamadığı çok özel bir ilk gece geçirdiler.

Yemin dizisinin 153. bölümünde Suna’nın ilk iyileşme belirtisi göstermesi tüm konağı mutlu edecek. Suna’nın ilk kez parmaklarını hissetmesi ve onları oynatabilmesi özellikle Emir ile Reyhan’ı çok mutlu edecek. Emir de Suna da artık imkansıza inanacaklar. Suna’nın gösterdiği bu gelişim sonrası Emir bu işin peşini bırakmayacak ve bir doktor getirerek Suna’nın evde tedavisini devam etmesini sağlayacak ancak konağa kalıcı olarak gelecek bu doktor işlerin karışmasına neden olacak zira bu doktor Reyhan’a saplantılı şekilde aşık olacak ancak bu bölümlere daha var.Yemin 153. Bölüm resimleri

Yemin 154. Bölüm Özeti Tahmini

Yemin dizisinde 154. bölüm de en çok dikkat çekecek olay Cemre’nin hastahaneden kaçması olacak. Bilindiği üzere Cemre’nin başında polis bekliyordu zira Cemre bir tutukluydu ama Cemre hemşirelerden Emir’in Reyhan ile tekrar evlendiğini öğrenecek ve yaptığı bütün oyunların boşa çıktığını fark edecek. Cemre özellikle Emir’e karşı büyük bir öfke içinde. Emir ise kardeşi Suna ile ilgilenirken kendisine doğru gelen bu tehlikenin farkında değil. Cemre’nin dışarıdan hiç bir desteği kalmadığı için Emir ile Reyhan’a zarar verme şansı yok zira polisler onun peşinde ama Cemre’nin kaçması en çok Cavidan’ı korkutacak zira Cavidan zaten Suna ile ilgili gerçeklerin ortaya çıkması sonrası Emir’in güvenini tamamen kaybetmişken bir de Cemre’nin Emir’e ulaşması ile her şeyin biteceğini düşünecek ve Cemre’yi polislerden önce bulup ortadan kaldırmaya çalışacak.

Diğer taraftan Cavidan Cemre’nin planından habersiz Cemre ile ilgili planlar yaparken Cavidan’ın bilmediği bir şey vardır ortak düşmanları artık Emir olmuştur. Peki Cavidan annesin öldürmesine rağmen Cemre Emir için Cavidan ile bir kez daha iş birliği yapacak mıdır?

Yemin 155. Bölüm Özeti Tahmini

Yemin dizisinde 155. bölüm de  Kemal sonunda kızını dedesinden sonsuza kadar alacak. Kemal dedenin kaçırdığı vergiler ile kızını kurtarırken daha önce kızını dedesine vermemek için yaptığı zorunlu evliliğe de gerek kalmayacak çünkü mahkeme dedeyi hapse atacak. Artık Kemal ile Narin ya ayrılacaklar Narin kendi hayatına Kemal kendi hayatına bakacak yada bu sahte evlilik Emir ile Reyhan’da olduğu gibi gerçek olacak.

Tabi ki bu durumun farkında olan Kemal artık harekete geçmesi gerekriğini fark edecek ve Narin’e sen ailemizden birisin diyecek ve zorunluluk olmasa bile bu evliliğin devam etmesini istediğini belirtecek. Narin sebebini sorduğunda ise Kemal çünkü sen bana ve kızıma iyi geliyorsun diyecek. Yemin 155. Bölüm resimleri

Yemin 153. Bölüm fragmanı

Yemin 153. Bölüm resmi özeti ve Yemin 153. Bölüm fragmanı çıktığında ilk olarak sayfamıza eklenecektir.

Yemin 153. Bölüm 154. Bölüm 155. Bölüm Özeti 1 Ocak 2 Ocak 3 Ocak (2 Yorum)

  1. Nazmiye hanım bizlerle dalga mı geçiyorsun yeter artık Cemre Cavidan ve Talas yeter bunlar hapse düşük olsun Melike hanımla Hikmet bey evlensin bıktık yeter

  2. Emir ve Rehanın çocukları olsun artık Narin ve kemal yeniden evlensin artık