Yemin 168 Bölüm 169. Bölüm 170. Bölüm Özeti 22 Ocak 23 Ocak 24 Ocak

Yemin 170. Bölüm Özeti

Reyhan sonunda kardeşine kavuşur; ancak Emir’in Gülsüm’ün Reyhan’ın gerçek kardeşi olup olmadığı konusunda şüpheleri vardır. Emir’in bu şüpheleri Reyhan’ın kardeşine sarıldığı anda ortadan kalkar; çünkü gerçek olmasa bile Reyhan artık daha mutludur. Cavidan ise konağa üçüncü besleme gelecek korkusu ile hemen harekete geçmeye karar verir.

Narin’in bayılması hem Erhan’ı hemde Kemal’i çok korkutur. Kemal’in gerçekten Narin’i sevdiğini gören Erhan Kemal’şn aşkına inanmıştır ama hala Narin’in inat yüzünden böyle kendisine soğuk davrandığını düşünmektedir; ancak Narin’in çantasını hırsız çalmaya çalıştığında Narin’in korku ile kendisine sarılacağını düşünen Erhan yanılır. Narin korku ile de olsa Kemal’e sarılır. Hırsız ise Erhan’ı yaralamıştır bu durum ise Narin’in hiç umurunda bile olmamıştır. Yemin 170. Bölüm resimleri

Yemin 170. Bölüm Fragmanı

Yemin 169. Bölüm Resmi Özeti

Emir Reyhan’ın kardeşi olduğunu öğrendiği kızın kapısına gider ve seni ablana götürmeye geldim der. Gülsüm ise öğrendikleri ile şok olur; ancak Gülsüm daha çok küçük olduğu için ablasını hayal meyal hatırlamaktadır. Gülsüm aradığı kişinin kendisi olamayacağını söyler.

Erhan’ın yemeğe gelmeyeceğini düşünen Narin Erhan’ı Kemal’in yanında görür ve şok olur. Narin için kendisini kontrol etmesi çok zordur ama tüm bu kabusun bitmesi için susması gerektiğinin de farkındadır.

Yemin 169. Bölüm Özeti

Reyhan kardeşi Gülsüm’ü özlemektedir ve daha küçüçükken kaybettiği kardeşinin yaşasaydı şimdi gencecik kız olacağını söyler. Reyhan kardeşinden ümidini kesmiştir; Emir ise Gülsüm ile ilgili ulaştığı bilgilerden bahsetmez; kardeşini bulursa Reyhan’a büyük sürpriz yapacağını düşünür. Emir Gülsüm’ü bulur ve ona senin bir ablan ver der. Gülsüm ise duydukları ile büyük şok yaşar. Diğer taraftan Cavidan’ın yüzüğünü Nigar’dan alan Reyhan Cavidan’a sağlam bir ders verir.

Narin Erhan’ın kendisini ile ilgili ümitlerini kesmek için elinden geleni yapar; Erhan’ı eve davet eder ve Kemal ile aralarında ki aşkı hissetmesini ister. Erhan Kemal’in aşkına inanır ama Narin’in her şeyi kendisine olan kızgınlığından yaptığını düşünür. Narin ise yine Kemal’e Erhan ile ilgili gerçekleri anlatmayı başaramaz. Yemin 169. Bölüm resimleri

Yemin 169. Bölüm Fragmanı

Yemin 168 Bölüm Özeti

Emir Reyhan’ın kardeşini bularak Reyhan’ı dünyanın en mutlu kadını yapmak ister ama Gülsüm’e ulaşan Emir başına geleceklerden habersizdir. Emir Reyhan’ın kardeşini bulur ama bu en çok Cavidan’a yarar çünkü Cavidan kendine ortak bulacak. Yemin dizisi kadrosuna yeni giren ve dizi de Gülsüm Polat yani Reyhan’ın kız kardeşine hayat verecek oyuncu belli oldu. Yemin Gülsüm kimdir? Detaylar için tıklayınız Yemin Gülsüm

Reyhan ise final sınavları öncesi çok çalışır; çünküEmir’in eşi olarak her şeyde başarılı olmak zorundadır. Sınavların yanında bir de proje de hazırlayan Reyhan’ın hazırladığı proje kaybolur. Reyhan adı gibi emindir projesini Cavidan’ın yırttığından ama kimse bir şey diyemez. Sonunda Reyhan’ın ödevi çöpte bulunur. Diğer taraftan Sefer Cavidan’ın yüzüğünü eşi Nigar’ın çaldığının farkındadır ve bu işi bir an önce çözmezlerse işsiz kalacağından korkar.

Diğer taraftan Kemal yıllar sonra bir kadına dokunmak ister.  Kemal Narin’i öper. Narin ise farklı duygular içindedir. Kemal’den gelen sürpriz hareket Narin’in Erhan hakkında ki konuşmasının ertelenmesine neden olur. Narin’in gözleri önünde Kemal’in bambaşka bir adama dönüşmesi her şeyi daha da zorlaştıracaktır. Peki Narin kendini Kemal’e teslim edecek midir? Narin ise Kemal’e Erhan ile ilgili gerçekleri anlatmadan Kemal’e kendini kaptırmaması gerektiğini düşünmemektedir. Suna ise Taci’den vazgeçmenin en doğru karar olduğunu düşünür; ancak duyguları mantığının önüne geçen Suna ne karar verecektir.

yemin 22 ocak resimleri

Yemin 168 Bölüm Fragmanı

Yemin 168 Bölüm özeti başlıyor. Taci’nin işlediği suçların ortaya çıkması Suna’yı Taci’den kopmasına neden olur. Taci ise Suna’nın kendinden neden uzaklaştığını öğrenmeye çalışır. Sonunda Suna Taci’ye geçmişte işlediği suçları sorar. Taci’nin ise boynu büküktür. Cavidan’ın aldığı belgede yazan her şey doğrudur ama artık Taci değişmiş düzgün bir insan olmuş geçmişine bir çizgi çekmiş ve farklı bir Taci olmuştur. Suna ise Taci’nin bu değişimine destek olacak ve Taci’yi geçmişi işe kabul etmeye karar verecektir; ancak Cavidan varken bu hiç de kolay olmayacaktır. Suna’nın göz göre göre bir hırsız ile ilişkisine devam etmesi Cavidan’ı çileden çıkaracaktır.

Yemin 168 Bölüm Özeti Tahmini

Geçmişini Kemal’e anlatmaya karar veren Narin bir türlü Kemal’e açılamayacaktır. Kemal ise çok merak ettiği Narin’in geçmişini öğrenme fırsatını defalarca bilmeden tepecektir. Kemal’in bir konuşmasını yanlış anlayan Narin ise Erhan ile ilgili gerçekleri anlatmamaya ve Erhan’ı hayatından kendi elleri ile göndermeye karar verir; ancak Erhan hiç bir şekilde gitmeyi kabul etmez. Erhan’ın gitmek için öne sürdüğü tek ihtimal vardır o da beraber gitmektir. Narin’in ise kalbinde zerre kadar Erhan’a dair bir sevgi yoktur; tam tersi çokça nefret etmektedir. Erhan yüzünden sevdiği adamı kaybetme riski ile karşı karşıya kalan Narin’in en büyük yardımcı ise Reyhan olacaktır. Narin Kemal’e gerçekleri anlatmadığı sürece işler daha da bir birine karışacak ve işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Yemin 168 Bölüm resimleri

Cavidan oğlu ile arasının bozulmasının tek nedeni olarak Reyhan’ı görür ve Emir’i dolduranın Reyhan olduğunu düşünür ancak bu olaylar tamamen Nigar’ın planlarıdır. Nigar Cavidan’ı evden göndermek için uğraşırken Reyhan ise tüm yaşananlara rağmen Cavidan’a karşı merhametlidir.

Yemin 22 Ocak Özeti Tahmini Devam Ediyor

Reyhan’ın bir kardeşi olduğunu öğrenen Emir Reyhan’ın öldü dediği kardeşi ile görüşmeye gider. Reyhan’ın kardeşi Gülsüm ne yazık ki Reyhan kadar temiz kalbli bir kız değildir ve Reyhan ile Emir’in yeni baş belaları mı olacaktır? Peki Gülsüm Polat gerçekten Reyhan’ın kardeşi midir? Sınavlara çalışan ve dersleri vermeye çalışan Reyhan bir kardeşi olduğunu öğrendiğinde neler hissedecektir. Hepsi ve daha fazlası Yemin dizisinin 22 ocak 24 ocak arası yayınlanacak 168, 169 ve 170. bölümünde olacak.

Yemin 168 Bölüm Fragmanı

Yemin 168 Bölüm 22 ocak fragmanı şuanda yayınlanmadı. iddia ediyoruz. Yemin dizisi fragmanları ilk olarak sayfamızda yayınlanır.

 

Yemin 168 Bölüm 169. Bölüm 170. Bölüm Özeti 22 Ocak 23 Ocak 24 Ocak (3 Yorum)

  1. Çok saçmaladın her yeni bölümün bir öncekinin aynısı bıktım izlemek istemiyorum artık

  2. Bence diziden bir kötüyü çıkarıp bir kötüyü getireceğinize diziyi bitirin daha iyi. Iyice saçmalayacaksınız yine. Zaten saçmaydı kardeşi ölmüştü. Acaba ölüler diriliyormu bu kadar kolay yada siz senaristler insanları iyice salak yerine mı koyuyorsunuz. Önce senaryoyu yazmadan mucize doktoru izleyin.

  3. Çok saçma artık bu ya hep kotu hep kutu bu resmen kötüleri gelmiş bu dizi hiç iyilik yok mu ya su Cavidan pisliği artık hapse girsin oyundan çıksın artık ya