Yemin 176. Bölüm 177. Bölüm Özeti 3 Şubat 4 Şubat Fragmanı

Yemin 177. Bölüm Özeti

Cavidan planını adım adım işlemektedir. Reyhan’ın Gülsüm ile ilgili yaptıklarına hiç tepki vermemesi sonrası Cavidan plan değiştirir bu sefer de Emir’in üzerine giderler. Cavidan’ın planı ile Gülsüm lakayt şekilde Cavidan ile konuşur; bunları da Emir duyar. Emir’in bu duruma tepki vermemesinden korkan Cavidan bir de Hikmet’i işin içine katar. Emir Gülsüm’ün hasta olan babası Hikmet’e de hakaret ettiğini duyar ve çok sinirlenir.

Emir her şeye rağmen Reyhan daha yeni buldu kardeşini üzülmesin diye ona bir şey söylemez ama Gülsüm’ün konakta kalamayacağını düşünmeye başlar. Cavidan’ın amacı Gülsüm konusunda Emir ve Reyhan’ı bir birine düşürmektir; ancak şimdilik bunu başaramaz.

Diğer taraftan Narin’in peşinde olan Rus mafyası ise öldürülmüştür; bu nedenle artık Narin’in korkacağı bir şey kalmamıştır. Narin ise mafyanın ölmüş olmasına sevinemez bile zira artık hem Masal’ın davası bitmiş hemde peşinde kimse kalmamıştır. Peki şimdi Narin gidecek midir?Yemin 177. Bölüm resimleri

Narin’in Masal için Kemal’e katlandığını düşünen Erhan ise Narin’e sosyal hizmetler üzerinden Masal’a zarar vermeden gitmeyi önerir; ancak Narin’in Erhan ile gitmeye hiç niyeti yoktur. Narin artık bir karar vermek zorundadır. Ya Kemal ile konuşacak ve ona gerçekleri anlatacak ya da buralardan gidecek aşkını kalbine gömecektir.

Yemin 177. Bölüm Fragmanı

Yemin 176. Bölüm Özeti

Reyhan kesin olarak kardeşini bulduğunu düşünerek mutluluktan uçarken Cavidan’ın planı ise tıkır tıkır işlemektedir. Cavidan Gülsüm üzerinden Reyhan’a büyük bir oyun oynama peşindedir. Gülsüm ise Reyhan’ın gerçekten iyi bir insan olduğunu kanaat getirmiştir ancak Cavidan’a da muhtaçtır ve plana devam etmek zorundadır.Yemin 3 şubat fotoğrafları

Kemal ise kızı Masal üzülmesin diye Narin ile devam etme kararı alır ancak Narin’in peşinde olan mafya’nın Narin’i bulma ve ailesini zarar verme ihtimali Kemal’i korkutmaktadır. Narin şimdilik mafyanın peşini bıraktığını düşünse de Rus mafyası her yerde Narin’i aramaktadır ve çok geçmeden bir Rus mafyası da dizimize dahil olacaktır.

Cavidan’ın planı nettir; oğlu Emir’e Reyhan’ın kendisine ne kadar kötü davrandığını göstermektir. Bunun içinde Gülsüm’e zarar vererek Reyhan’ın sabrını zorlamak ister. Reyhan ise annesinin emaneti Gülsüm’e kötü davranılmasına asla izin vermeyecektir.

Yemin 176. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde 36. hafta çok hoş görüntüler ile başlamayacak. Bilindiği üzere Cavidan yaptığı plan ile Gülsüm’ün Reyhan’ın öz kardeşi olduğu kesinleştirmiş ve DNA testi sonuçları ile oynamıştı. Aynı zaman da  Kemal sonunda Narin’in bir doktor olduğunu yaptıkları bir ameliyat sonrası ölen hastanın ailesinin hala her yerde Narin’i aradığı ortaya çıkmıştı; ancak Narin ile Erhan arasında ki ilişki 35. haftada ortaya çıkmamıştı. İşte 36. hafta Gülsüm’ün tekrar konağa gelmesi ve Erhan’ın yeni hain planı ile başlayacak.

Erhan Aynur üzerinden planlarını tamamlamış ve Aynur başarı ile görevini yerine getirmiştir. Erhan şimdi pusu da ve Narin’in konaktan ayrılmasını beklemektedir. Narin’in ise şimdilik pes etmeye niyeti yoktur. Kemal’e gerçekleri anlatanın Aynur olduğunu öğrenen Narin ise Narin’i durdurup daha fazla şey söylemesine engel olmak ister; zira şuanda Kemal’in Erhan ile ilgili gerçekleri öğrenmesi her şeyin sonu olabilecektir.Yemin 176. Bölüm resimleri

Yemin 176. Bölüm Özeti Tahmini

Kemal her ne kadar Narin’e tüm kapıları kapatsa da en azından hala aynı evdedirler ve Masal için yalancı evliliğe devam etmektedirler. Kemal ise Narin’in evden gitmesinin kızı Masal’ı çok etkileyeceğini anlamıştır. Bu nedenle şimdilik hızlı bir karar almamaya karar verir. Bu durum ise Erhan’ın yeni planı için harekete geçmesine neden olur.

Erhan’ın ilk planı bir an önce Kemal ile Narin’in arasını bozmaktır; zira Narin Kemal’in yanındayken Erhan uyuyamamaktadır. Erhan Kemal’e kendisinin Narin’in eski nişanlısı olduğunu söyleyemez çünkü bu durumu öğrenen Narin ondan nefret edecektir; bu nedenle Erhan yine Aynur’u kullanmaya karar verir. Narin ise şimdilik Erhan konusunu Kemal’e anlatmamaya karar vererek büyük bir hata daha yapar.

Yemin 3  Şubat Özeti Tahmini

Cavidan’ın konakta Gülsüm ile bir arada yaşayamayacağına karar veren Kemal Cavidan’ı konaktan göndermeye karar verir; zira babası için de Gülsüm’ün evde olması önemlidir. Hikmet Tarhun ise Gülsüm’ün de eve gelmesi ile hastalığında çok önemli bir mesafe kat eder ve artık ağzını da oynatabilmektedir.

Gülsüm ise Kemal ve Narin’e minnettardır ancak o konağa geri dönmeyi istemez ve ablasına eniştesi ile mutluluklar dileyerek kendi başının çaresine bakması gerektiğini her zaman ablasına yük olamayacağını söyler. Bu duruma Kemal karşı çıksa da Reyhan Gülsüm’e hak vermektedir.

Diğer taraftan Oya ise Erhan ile yakınlaşmak ister; Erhan ise Oya’yı kullanmaya karar verir.

Yemin 177. Bölüm Fragmanı

Yemin 177. Bölüm özeti ve 4 şubat fragmanı çıktığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 176. Bölüm 177. Bölüm Özeti 3 Şubat 4 Şubat Fragmanı (3 Yorum)

  1. Diziyi takip ediyor ama maalesef iyi davranışlar gösteren bir durum yok senaristler bir anne eş kayınvalide olan cavidan canavarı öldürmeyen kişi bırakmadı nedense yaptıkları yanına kalıyor kimse ne görüyor nede cezalandırıyor ne cavidan mış helal olsun aile lere kanal 7olarak.igrenc bir hale geldi kendinize gelin ailecek kınıyoruz KO

  2. Yalan rüzgarı diye bir dizi vardi onu bile geçtiler artık. Mucize doktoru izleyin senarist hanim. Her gecen gün reytingleri artıyor.

  3. Evet bence de Cavidan hapse girsin ve Narin ve Kemal bir birlerine yakin oldular birlerine aşıklar ve evlenmeliler