Yemin 21 22 ve 23. Bölüm Özeti 18 19 20 Mart Fragmanı

Yemin dizisinde geldik 5. haftaya. Yemin dizisinin 21 mart 22 mart 23 Mart özeti

Yemin 20 Mart Özeti

Reyhan Emir‘i karşısında görünce şok olur.  Emir ise haber vermeden gelirsen böyle olur der. Reyhan ona ilk zorlukta kaçarsın deyince Emir sen beni daha hiç tanımıyorsun der. Bu konuda birbirlerine meydan okurlar. Emir odun kırar. Emir kırılan tahta masayı tamir edince Reyhan etkilenir. Emir ben bir mimarım der. Reyhan Emir‘e yemek verir. Mukadder Reyhan‘a odanın ısıtıcısını aç deyince Emir ben üşümem der. Leyla Taci‘ye yardım etmeye gider ve orayı polis basar. Ancak Leyla kaçmayı başarır. Polis Kemal‘in evine gelir. Şehriye bunu Kemal ve Leyla‘ya bildirince Kemal şok olur. Reyhan odada uyuyacakken Emir gelir.  

Benim tahminime göre  Emir orada kendini Reyhan‘a affettirmek için resmen kırk takla atacak. Bu durum Reyhan‘ın hoşuna gidecek. Mukadder de onları yakınlaştırmaya çalışacak. Gerçeği Mukaddere anlatamayacakları için aynı yatakla uyuyacaklar. Emir bundan hoşlanacak.  Polis Leyla‘ya Taci‘yi sormak için gelmiştir.  Kemal bu durumdan hoşlanmasa da Leyla‘ya yardım edecek. Leyla bu işin arkasında Talaz‘ın olduğunu henûz öğrenemeyecek.

Yemin 23. Bölüm resmi özeti

Emir’in Reyhan’ı şaşırtan hamlesi… Reyhan Emir’i karşısında görünce şaşırır. Emir’i köye getiren düşünce nedir? Köy hayatı Reyhan ile Emir’in ilişkisini etkileyecek midir?

Emir Reyhan’ın peşinden köye gelir. Emir’in köye gelişi Reyhan’ı şok eder. Emir’in köy hayatına alışamayacağını düşünen Reyhan ters köşe mi olacaktır?

Öte yandan, Talaz’ın kurduğu plan işlemeye başlar. Leyla Kemal’in kendisine inanmadığını düşünürken Kemal’in hamlesi oyunu bozacak mıdır? Leyla’nın artık bir karar vermesi gerekir.

Yemin 23. Bölüm fragmanı 20 Mart

Yemin 19 Mart Detaylı Özeti

Zafer Emir‘e Reyhan‘a aşık olduğunu söyler. Emir ise acımakla aşkı karıştırma der. Reyhan bunu duyar ve çok üzülür. Reyhan Emir‘in pansumanını yaparken Emir mutludur. Reyhan ise Emir‘in Zafer‘e söylediklerini düşünür.Emir Reyhan‘a eğitime yeniden başlamak için geç değil der. Reyhan Emir‘e tavır yapar. Emir bunu hissetse de anlayamaz. Kemal, Masal ile Leyla‘nın iyi ilişkisinden memnundur. Masal aniden bağırır ve Leyla ile Kemal ona koşar. Masal eğleniyordur.

Leyla ve Kemal‘in onunla kalmasını ister. Kemal onlara masal okur ve uyuduktan sonra gitmek isterken Masal onu durdurur. Kemal de orada uyuya kalır. Sabah, Reyhan Emir‘e tavır yapmaya devam eder. Kemal ve Leyla da kalkıp kahvaltıya gider. Reyhan Emir‘in dediklerini düşünür. Şehriye Leyla‘nın sofra kurduğunu öğrenince çok şaşırır.

Masal, Leyla ve babam benimle uyudu deyince Şehriye iyice şaşkın. Emir Reyhan‘a, Zafer‘le konuşmamızı yanlış anlamışsın der. Senin yerinde kim olsa kurtarırdım der. Reyhan ise beni korumaya mecbur değilsin, aramızda sadece bir imza var der. Şehriye Kemal‘in kadınlara eziyet ettiğini söyleyince Kemal bahaneyle onu yollar. Nigar Uludağa gidip resim çekdirmeye çok heveslidir.

Sefer ise bu tatili onu çocuk fikrine ikna etmek için ayarlamıştır. Nigar bunu öğrenir ve gitmekten vazgeçer. Reyhan Hikmet‘e Mukadder teyzesinden bahseder ve köye gitmek ister. Hikmet izin verir. Emir ofiste Reyhan‘ın aramızda bir imza var dediğini hatırlar ve niyetimi doğru anlatamadım der. Cemre gelir ve Emir‘in Reyhan yüzünden keyifsiz olduğunu fark eder. Ona bunu söyleyince Emir bir şey yapmama gerek yok ki der.

Cemre Reyhan‘ı önemsiyorsun der. Emir toplantıya girer. Reyhan köye gider. Cavidan heveslidir. Talaz Leyla‘yı arar ve ona işten ayrılmasını söyler. Leyla konuyu değiştirir. Talaz ona bir hırsızlık yapmak için akşam gelmesini söyler. Ama Leyla gelemem der. Talaz Taci‘ye, Leyla‘yı bir şekilde o evden çıkaracağını söyler. Kemal işte dalgındır. Emir ona takılır.

Kemal, Reyhan‘ı da al Masal‘ı görmeye gel der. Taci Leyla‘yı arar ve tek başıma hırsızlık yapacağım yardım et der. Leyla güvenlik kuralları yüzünden gelemem der. Talaz Taci sayesinde Leyla‘yı polise suçüstü yaptırmayı planlar. Bu Taci‘nin içine sinmez ama elinden bir şeyi gelmiyor. Reyhan köyde Mukadder teyzesine bakar. Mukadder Emir‘i görmek istediğini söyler. Reyhan‘a Cavidan‘ı sorar. Reyhan bir kötülüğü yok dese de Mukadder gerçeği anlar.

Reyhan annesini özleyişini anlatıp ağlar. Mukadder onu teselli eder. Cavidan Emir‘e sabah erkenden çıktı der. Suna Reyhan‘ın köye gittiğini söylemediği için Cavidan‘a kızar. Emir Reyhan‘ın nereye gittiğini bilmiyor ve endişelidir. Bahaneyle Reyhan‘ı arar ve köyde olduğunu öğrenir. Emir bozulur ve kendi kendine söylenir. Reyhan ve Emir hâla birbirlerinin sözlerini düşünmektedir.

Akşam, Emir Reyhan‘ın peşinden koşmayacağım diye söylenir. Yine bahaneyle Reyhan‘ı arar ama Reyhan resmi konuşur. Emir Zafer‘i arar ve maça bilet almasını söyler. Mukadder gelir ve Reyhan‘a kocasının onu merak ettiğini söyler. Reyhan‘a sabırlı olmasını söyler. Reyhan günlüğünü okur ve eskileri hatırlayıp üzülür. Hikmet‘in ona Emir‘le evlilik teklifini de yazmıştır. Sabah, Reyhan uyurken kapı çalar.

Yemin 22. Bölüm Özeti

Emir Cemre‘ye bir şeyler söylemiş ve Reyhan bunu yanlış anlamıştır ve Emir‘e tavır yapmaktadır. Emir ne duyduysan yanlış anlamış olabilirsin der. Reyhan ikimizde aramızda sadece bir imza olduğunu çok iyi biliyoruz der. Cemre ofiste Emir‘e Reyhan‘ın kalbini kıracak bir şey yaptın der.

Emir, bir şey yapmama gerek kalmıyor ki Reyhan her şeyi yanlış anlıyor deyince Cemre sen Reyhan‘ı çok önemsiyorsun Emir der. Şehriye Leyla‘ya Kemal‘in çok çapkın olduğundan bahseder. Hem Kemal hem Leyla şaşırır. Kemal ofiste dalıp dalıp gidince Emir bu neyin bakışı der.Yemin 22. Bölüm resimleri

Kemal Leyla‘dan hoşlanıyordur. Talaz Taci‘ye, Leyla‘yı o evden ve Kemal‘in hayatından çıkarmanın zamanı geldi der. Emir ise Reyhan‘dan hoşlanıyor ve onunla her şeye yeniden başlamak için geç değil der.

Benim tahminime göre, Emir Reyhan‘ı alıp köydeki Mukadder teyzenin ziyaretine götürecek. Orada bazı yakınlaşmalar olacak ve Emir iyice Reyhan‘a bağlanacaktır. Talaz Leyla‘ya işten ayrılmasını söyleyecek ama Leyla Masal‘dan ayrılmak istemeyecek.

Bu olay Leyla ve Talaz‘ın arasında anlaşmazlığa yol açacak. Kemal Leyla‘yı daha çok önemseyecek. Cemre Emir‘in Reyhan‘la köye gitmesine çok sinirlenecek ve kıskanacak. Cavidan‘dan yardım istese de Cavidan artık ona eskisi gibi güvenmeyecek. Cavidan artık Reyhan‘a karşı tek olarak savaşacak.

Yemin 19 Mart Resmi Özeti

Emir Reyhan’ın peşinden gidecek mi? Reyhan’ın köye gittiğini öğrenen Emir’in morali bozulur. Gururunun incindiğini hisseden Emir, her şeye rağmen Reyhan’ın ardından köye gidecek midir?Reyhan’ın köye gittiğini duyan Emir’in gururu kırılır.

Emir buna rağmen karısının peşinden gidecek midir?Emir’in Reyhan’a olan bakışı hızla değişirken, bunu ilk fark eden Cemre olur.Bir yandan da Masal, her geçen gün Leyla’ya biraz daha bağlanır. Kemal ise bu bağı keyifle izlerken, Talaz’ın planlarından haberi yoktur.

Yemin 22. Bölüm Fragmanı

Yemin 21 Bölüm Detaylı Özeti

Kemal Leyla‘yı eve çağırır ve ona teşekkür eder. Leyla ve Kemal Masal‘ın konuşmasına mutludur. Reyhan hastanede Emir‘in başında beklerken ona kırgın olmadığını söyler. Yeminim bilseydin sen de beni anlardın der. Emir gözlerini açar ama bunu duymaz. Reyhan ben seni affettim ne olur sende beni affet der.

Reyhan Emir‘in uyanmasına sevinir. Doktor her şeyin iyi olduğunu ve taburcu olacağını söyler. Emir bu olayı polis ve basının bilmemesini ister. Reyhan‘a da aileme söyleme der. Şehriye eve gelince Masal onunla konuşur. Şehriye çok sevinir. Şehriye duygusallaşır ve bu konuda Leyla‘ya teşekkür eder. Leyla‘ya dua eder.

Hikmet Emir ve Reyhan‘a ulaşamıyordur. Onlar için endişelidir. Zafer hastanede Emir‘i ziyarete gelir. Sefer Nigar‘ın etrafında dolanmaya devam eder. Hikmet Emir‘le ilgili polise haber edecekken Zafer, Reyhan ve Emir eve döner. Hikmet Emir‘in motor kazası geçirdiğini zanneder. Süheyla Masal‘ı kontrol eder ve çok sevinir.

Süheyla Leyla ve Kemal‘i evine yemeğe davet eder ancak Kemal siz Cemre ile bize gelin der. Cavidan Emir‘e Vural‘ı sorar. Emir parayı alıp kaçtı der. Cavidan ve Reyhan‘dan bir açıklama ister. Şehriye‘nin bir işi çıkınca Süheyla’nın gelişi için yemekleri Leyla yapacaktır.  Cavidan Emir‘i bahaneyle geçiştirir. Suna Emir ve Reyhan‘ın barışmasına sevinir.

Kemal Leyla‘nın yemekleri yapabileceğine güvenmiyordur. Reyhan Emir‘in pansumanını yapar. Emir memnun ve etkilenmiştir. Kemal Leyla‘ya aşçı çağıralım dese de Leyla kendisi yemek yapmakta kararlı. Cemre eve gelip Cavidan‘la konuşur. Cavidan, söyledikleri için ona tavırlıdır. Reyhan‘ın köyden Mukadder isimli bir teyzesi zatürre olmuştur. Reyhan çok üzülür. Melike Emir‘le köye gidip ziyaret etmesini söyler. Cemre Emir‘le sohbet ederken Reyhan gelir ve Emir‘e ilacını verir. Cemre Emir‘e iyi baktığı için Reyhan‘a teşekkür eder ama Reyhan bu benim görevim der.

Cemre Cavidan‘a Reyhan ve Emir‘in yakınlaşmasını şikâyet eder. Cavidan yok öyle bir şey diye geçiştirir. Cemre gider. Eve hastaneden bir telefon gelir ve Cavidan Emir‘in vurulduğunu öğrenir. Cavidan gidip Reyhan‘a oğlumun vurulduğunu saklayarak onu benden ayırıyorsun der. Emir gelip Reyhan‘ı savunur ve o hakaret ettiğin kişi benim hayatımı kurtardı der.

Cavidan şaşkın. Kemal, Leyla ve Masal‘ı otururken görünce haklı çıktım diye gururlanır. Hatta Leyla‘dan özür bekler. Leyla yaptığı çeşit çeşit yemekleri gösterince Kemal çok şaşırır ve etkilenir. Kemal gizlice sipariş ettiği yemekleri iptal eder. Süheyla Cemre‘ye Kemal‘in davetini bildirir ama Cemre yorgunum diye gitmez. Akşam, Leyla güzel bir sofra kurup mutfağa gider.

Süheyla gelir ve Masal‘a oyuncak hediye eder. Kemal mutfağa gelir ve Leyla‘yı da sofrada yemeğe çağırır. Emir Reyhan‘a neden anneme haber vermeni benim durdurduğumu söylemedin der. Reyhan Cavidan‘ı savunur ama Emir onun savunulacak bir tarafı yok der. Kemal yemek servisi yapacaktır. O mutfağa gidince Süheyla Leyla‘yı Masal‘ı konuşturduğu için över. Sefer Nigar‘a Uludağ’da 2 günlük tatil biletlerini gösterince Nigar sevinir.

Yemin 18 Mart Özeti

Reyhan hastanede Emir‘e ona kırgın olmadığını söyler.  Yeminimi bilseydin eminim sen de beni anlardın der. Bunu Emir duyamaz. Reyhan, ben seni affettim ne olur sende beni affet der. Emir onu anlamakta geç kaldığı için üzgün olduğunu düşünür. Cavidan telefonda Emir‘in hayati tehlike atlattığını öğrenir.

Emir ve Reyhan eve döner ve araları iyidir. Cemre Cavidan‘a planlarınız ters tepti, Reyhan ve Emir daha fazla yakınlaştı der. Emir, Reyhan ve Cavidan‘a tüm olanları anlatın der. Masal Kemal‘e Leyla‘yı çok sevdiğini ve onu kovmamasını söyler. Süheyla Leyla‘ya Masal‘da uyandırdığın o yakınlık hissini bende de uyandırdın der. Leyla mütevazı davranır. Cavidan Reyhan‘a hakaret eder. Emir Cavidan‘a, o hakaret ettiğini kişi benim hayatımı kurtardı der. Cavidan şok olur.

Benim tahminime göre, Kemal Leyla‘dan özür dilemeye çalışıp onu eve getirecektir. Kemal kızının konuştuğu için çok mutludur ve artık Leyla‘ya güvenecektir. Emir ise artık Reyhan‘a daha iyi davranacak ve ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Cemre sinir krizleri geçirecek. Kemal-Leyla, Emir-Reyhan arasındaki yakınlaşma gittikçe artacak. Cavidan, Cemre ve Talaz da kötülüklere ara vermeyecektir.Yemin 21 . bölüm fotoğrafları

Yemin 18 Mart Tahmini

Yemin dizisinde, Emir Reyhan‘ı kurtarmak için önce kıyamadığı motorunu sattı, sonra da Reyhan’ı Vural’ın elinden kurtarırken kolundan vuruldu. Reyhan da bir gece boyunca Emir için çabaladı ve bu Emir‘in hoşuna gitti. Reyhan Emir‘i sırtında hastaneye yetiştirmeye çalışırken Emir bayıldı.

Reyhan Emir‘i hastaneye yetiştirecektir. Ancak Emir çok kan kaybettiği için kana ihtiyacı olacak. Reyhan Emir’e kan verecek. Hikmet bey ise bu durumu öğrenince hastalığı tetiklenecek. Hikmet Emir’e para vermediği için de pişman olacak. Cavidan bir süre Emir‘le ilgilenecek. Cemre de Emir‘in çevresinden ayrılmayacak. Cavidan Cemre’nin onu yarı yolda bırakmasını anlayamasa da yine Cemre‘ye hak verip işbirliğine devam edecek.Yemin 16. bölüm özeti

Kemal Leyla‘ya Masal’ı annesiyle görüştürmek istediği için kızdı. O sırada biri geldi ve ikili şok oldu. Bu gelen kişi ya Süheyla‘dır, ya da Sevil. Leyla Sevil‘in Masal‘ı istememesine çok üzülecek. Talaz Leyla’yı Kemal’e karşı doldurabilir. Leyla Kemal‘in yüzünden Sevilin Masal’ı istemediğini düşünecektir. Bu yüzden Kemal’e kızacaktır.

Vural ise Cavidan’a musallat olmaya devam edecek. Onu yurtdışına kaçırmasını bile talep edebilir. Cavidan Vural’a boyun eğmeyince Vural Suna’yı hedef alabilir. Suna’yı kendine inandırmaya çalışacak. Bakalım Suna ona inanacak mı? Reyhan Emir‘in iyileşmesi için sürekli dua edecek. Cavidan Emir‘in vurulmasından Reyhan’ı sorumlu tutacak. Ancak Reyhan kendini savunacaktır. Hatta Vural‘la tanıştığını biliyorum diye Cavidan’ı tehdit edebilir.

Emir uyanınca Reyhan ona çok iyi bakacak. Bu süreçte ikili birbirlerini daha iyi tanıyacak. Reyhan Emir‘in onu kurtarmasından etkilenecektir. Cemre Emir ve Reyhan’ın yakınlaşmasını kıskanacak ve Reyhan’a iyice bilenecek. Sürekli Emir ve Reyhan’ın arasını açmaya çalışacak.

Yemin 21. Bölüm Fragmanı

 Yemin 20 bölüm Detaylı Özeti 15 Mart

Vural Emir‘i kolundan vurdu ve Reyhan‘a yaklaşmaya çalışırken Reyhan kendini savundu. Vural kapıyı kilitleyip kaçtı. Reyhan Emir‘in yarasını sarmaya çalıştı. Emir‘in telefonu da arabadadır. Leyla Talaz‘ın kimseye güvenme diye konuşmasını hatırlar ve Kemal‘in paltosunu almamakla iyi yaptığını söyler. Talaz Leyla‘yı arar ve Sevil‘in peşinde olduğunu öğrenince Leyla‘ya çok kızar. Leyla Masal için derken Talaz işi bırakmasını söyler. Ama Leyla hallederim der.

Talaz Leyla‘nın işten attırmayı planlar. Kemal Süheyla‘nın Leyla hakkında söylediklerini düşünür ve hediyesini kabul etmediği Leyla‘ya kızar. Reyhan eski kıyafetler bulup Emir‘in yarasını sarar. Emir Reyhan‘dan etkilenir. Akşam, Reyhan mum bulup yakar ve Emir‘in vurulmasından kendini suçlar. Reyhan Emir için çok endişeli ama çaresizdir. Bu Emir‘in hoşuna gider. Cavidan da çok gergindir. Cavidan Hikmet‘e olayları anlatacakken kendini tutar ve bahane uydurur.

Reyhan soba yakmak için sandalyeyi kırarken Emir yardım etmek ister ama Reyhan izin vermez. Emir Reyhan‘ın ona yaptıklarını unuttuğunu düşünür. Reyhan sobayı yakar. Leyla evden çıkmaya çalışırken Kemal‘i görünce geri döner. Reyhan Emir‘in sargısını değiştirir. Emir Reyhan‘a yanlış yaptım, onu tanımadan seni suçladım der. Reyhan beni de tanımıyorsun deyince Emir namusuna leke getirmeyeceğini bilecek kadar tanıyorum der. Emir Reyhan‘a teşekkür eder. Reyhan‘ın kızgınlığı biraz geçmiştir. Leyla pencerenin kilidini açmaya çalışırken Kemal sesleri duyar ve uykuda olduğunu düşünür. Cavidan Cemre ile konuşur. Cemre de Emir için endişelenir. Cavidan Vural‘la işbirliği yapmaya pişmandır.

Cemre polise gitmesi için ısrar eder ama Cavidan dinlemez. Cemre gider. Leyla yine evden çıkmak isterken kapıyı kilitli bulur. Emir‘in yarası mikrop kapmıştır. Reyhan onu uyanık tutmak için bütün gece köyündeki hayatını anlatır. Leyla Kemal‘in odasından anahtarı alır ve gider. Kemal onun uykuda gezdiğini düşünür. Emir Reyhan‘ın dinlenmesi için ısrar eder ve Reyhan Emir‘in yanına uzanır. Emir‘in canı yanınca Reyhan panikler. Emir onu sakinleştirir.

Leyla Sevil‘in evine gider ve komşusu Sevilin yurtdışına gittiğini söyler. Komşu, Leyla‘ya Sevilin çok kötü bir anne olduğunu, Masal‘ı hiç istemediğini anlatır. Kemal‘in de iyi bir baba olduğunu anlatır. Leyla çok üzülür ve Kemal‘e hak verir. Sabah, Emir ve Reyhan uyuyakalmıştır. Reyhan Emir‘i uyandırır. Leyla Masal‘a kendisinin de annesiz büyüdüğünü anlatır. Kemal‘in iyi bir baba olduğunu söyler. Anneni bekleme, o seni bırakıp gitti der. Kemal bunu duyar. Reyhan kapıyı bir şekilde açar ve Emir‘i uyandırır. Kemal Leyla‘ya kızınca Masal kulağını kapatır. Leyla‘nın da ona dokunmasına izin vermez.

Kemal Leyla‘yı dışarı çıkartıp orada tartışır. Reyhan Emir‘i hastaneye götürmeye çalışır. Zafer Cavidan‘a Emir‘i bulamadığını söyleyince Cavidan endişelenir. Zafer polise de gitmiştir. Cavidan şimdilik bunu Suna ve Hikmet‘ten saklamasını ister. O sırada Suna gelir ve bir gariplik olduğunu hisseder. Cavidan‘ı sorgular. Reyhan Emiri taşırken ormanın ortasında Emir bayılır.

Reyhan çaresizce yardım bulmaya gider. Reyhan sonunda yoldan bir araba çevirir ve şoförle Emir‘i almaya gider. Kemal Leyla‘ya çok kızar. Leyla Masal‘ın her şeyi kabul etmesi gerektiğini söyler. Kemal Leyla‘nın hapiste olması gerektiğini söyler. Leyla da Sevil Masal‘dan çok seni incitmiş deyip gider.

Kemal ne yapacağını düşünürken Masal gelip elini tutar ve babacım seni çok seviyorum der. Leyla ablam baban hiç elini bırakmayacak der. Kemal çok sevinir ve kızına sarılır. Reyhan Emir‘i sağlık ocağına yetiştirir. Emir Reyhan‘dan özür diler ve bilincini yitirir. Reyhan öldüğünü düşünüp ağlar ve uyanması için yalvarır.

Yemin 21 22 ve 23. Bölüm Özeti 18 19 20 Mart Fragmanı (1 Yorum)

  1. ❤️Yemin❤️Reyhan Emir Aşka Yaklaşdıkça Cemre Çavidan Dahada Kötüleşeçek Onların Karşısına Ölüm Planı Cıkaçağ Umarım Maşın Kezası Yapaçağlar Reyhan Ölemez Çavidan Cemre He Keder Kötülük Yapsada Sirleri Bir O Keder Tez Acılaçak Emir Ve Reyhan Yeminin Sözlerine Bakarak Üzüleçekler❤️Aşk Sevgi❤️Uzun Zaman Onlardan Uzak Olaçak Leyla Talaz Belasından Kurtaramaz Talaz Kemalın Eski Karısıyla Birleşip Masalı Üzeçekler Hetda Masalı Kacıraçaklar Onlar Ücün Önemli Para Puldu Sevil İyi Ane Olamaz Olsa İdi Kızını Terk Etmezdi Sevil Yuvaya Geldikde Masal Ondan Ane Sevgisi Yok Korku His Edeçek Leyla Bütün Olanlara Üzüleçek Talazın Sevile Yakınlığın Bilmeyeçek Sevilin Gelişinde Özün Suclu Bileçek Sevili Aktardığı Ücün Leyla Son Anda Talazın Planların Öyreneçek Talaz Kötü Birisi Leyla’nın Çocukluğun Calmış Leylanı Hırsız Kimi Yetişdimiş Bütün Sirler Acılaçağ Leyla Ailesine Kovuşaçağ Dizi Hekayesi Gözel Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz