Yemin 233 234 235. Bölüm Özeti 22 23 24 Nisan

Yemin 225. Bölüm Özeti

Reyhan sonunda karar vermiştir. Ölmeyi göze alan Reyhan bebeğini aldırmayacağını önce doktorlara sonra da Emir’e açıklar. Emir sonunda Reyhan’ın günlerdir kendisi ile konuşacağı konuyu öğrenmiştir. Bebeği ve eşi arasında seçim yapmak zorunda kalan Emir Reyhan’ı seçer yine bebeğimiz olur der ama Reyhan’ın rahminin de alınacağını ve bir daha anne olamayacağını öğrenince üzüntüsü iki kat artar.

Emir yine de Reyhan’sız yaşamayacağını ancak bu zamana kadar baba olmadan yaşayabildiğini söyleyerek Reyhan’dan bebeğini aldırmasını ister ancak Reyhan asla bu katliama izin vermeyecektir. Milyonda bir ihtimal bile olsa Reyhan bu bebeği son ana kadar karnında yaşatacaktır.

Diğer taraftan Cavidan için de yolun sonu artık görünmektedir. Oynadığı plan işe yaramıştır. Cavidan’ı savunmasız yerde yatarken gören Cemre silahını ateşleyecek ve annesinin intikamını alacaktır. Peki Cemre o silahı ateşleyebilecek midir? Yemin 225. Bölüm resimleri

Narin ise bu zamana kadar boyun eğdiği Oya’ya karşı artık isyan bayrağını çekmiştir ve bundan sonra asla Oya’nın istediklerini yapmak zorunda kalmayacaktır. Bu güne kadar olanları değerlendiren Oya Masal’a ve Kemal’e kendisinin değil Oya’nın zarar verdiğini görür. Peki Kemal Oya’yı affedecek midir?

Yemin 225. Bölüm Fragmanı

Yemin 224. Bölüm Özeti

Ölümden dönen Reyhan ve Emir sağ salim evlerine dönerler ancak bu kaza durumu Emir’i çok korkutmuştur. Emir Reyhan’nu kaybetme korkusunu iliklerine kadar yaşamıştır. Reyhan’sız yaşayamayacağını anlayan Emir bunu Reyhan’a da anlatır. Emir’in sözlerinden sonra artık bebek konusunda kesin kararını veren Reyhan Emir’e gerçekleri anlatmaya karar verir. Reyhan Emir’e bebek ile ilgili sıkıntıyı anlatırken Melike abladan da destek alır. Yemin 224. Bölüm resimleri 1

Reyhan artık karar vermiştir. Emir’e de söyleyip hamileliğine son verecektir; ancak bu seferde ameliyata girecek doktor yurt dışına çıkmıştır ve Reyhan’ın ameliyatı bir hafta daha ertelenmiştir. Reyhan bekledikçe hayatını riske atmaktadır.

Cemre ise Cavidan’ı öldürmek için sonunda istediği silaha ulaşmıştır. Cemre’nin planı nettir; Cavidan’ı öldürecek ve intikamını alacaktır. Narin ise kıskançlık krizleri içinde Kemal’in Pelin’e iki günde nasıl aşık olduğunu anlayamaz; Kemal ise Narin’e uygun bir ev bulmuştur bile ancak Narin Kemal’e karşı tepkilidir.

Yemin 234. Bölüm Fragmanı

Yemin 22 Nisan Özeti

Reyhan’ın hamilelik nedeniyle farklı duygular içinde olduğunu düşünen Emir biraz rahatlasa da Reyhan’ın acı çektiğini düşünmektedir. Reyhan ise artık bir karar vermiştir ve bebeğinden ayrılacaktır. Emir ise Reyhan’ı biraz olsun rahatlatmak için dışarı çıkarır ancak trafik canavarı Emir ve Reyhan’ı rahat bırakmaz. Emir Reyhan ile ilgilenirken dikkatini yola veremez ve karşıda gelen bir araba ile kafaya kafaya çarpışmak üzeredirler. Reyhan ise kendini unutmuş kazada bebeğine bir şey olmasından korkmaktadır. Emir son anda kıvrak bir hamle yapar. Peki bu hamle yeterli olacak mıdır? Yemin 22 Nisan resimleri

Cavidan ise Reyhan’dan kurtulacağı için göbek atarken sevinci kursağında kalır. Cavidan’ın sokakta ki çöpe koyduğu kıyafetler bir çöp temizleyen kadının üzerinde çıkar. Konağın kapısına kadar da gelen bu kadın Nigar’ın mı oyunudur? Cavidan ise bu durumu nasıl açıklayacağını bilemez.

Diğer taraftan Kemal’e olan aşkını bir türlü gizleyemeyen ve Kemal’i deliler gibi kıskanan Narin Kemal ve Pınar’ın baş başa romantik bir akşam yemeği yiyeceğini öğrenir ve kıskançlık krizlerine girer. Peki bu kıskançlık Narin’in gerçekleri anlatması için yeterli olacak mıdır?

Yemin 233. Bölüm Fragmanı

Korona Virüs nedeniyle Yemin dizisi erken sezon finali yapınca Özge Yağız’ın Yemin dizisi ile sözleşmesi de erken bitti. Sosyal medyadan Yemin dizisinden ayrıldığını açıklayan Özge Yağız’ın yeni dizisi de belli oldu. Özge Yağız’ın yeni dizisi için tıklayınız. Yeni Dizi

Yemin dizisinde  ne yazık ki izleyiciyi çok üzen bir sezon finali olacak. Yemin izleyicisi Reyhan’a veda etmeye çalışırken herkesin aklında bir soru vardır? Cavidan yine mi kazanacak? Bu sefer öyle olmayacak. Yemin dizisinin sezon finalinde ise Cavidan’ı da kötü bir son beklemektedir. Yemin dizisinin 3. sezonunda Yemin dizisinde çok önemli bir oyuncu revizyonu olacağı ve bir çok oyuncunun diziden ayrılırken yine bir çok yeni oyuncunun diziye dahil olacağı biliniyor.

Yemin 233. Bölüm Özeti Tahmini

Reyhan’ın hayatı ciddi şekilde tehlikededir. Bebek her geçen dakika Reyhan’ı zehirlemektedir. Doktorlar bir kaç gün Reyhan’ın kaybını kabullenmesi için beklemesine izin verse de artık bekleyecek zaman kalmamıştır. Reyhan bebeğinden vazgeçmek istemede de ikisinin de aynı anda yaşamasının ihtimali yoktur. Reyhan’ı ikinci kez vuran ise bir daha bebek sahibi olamayacak olmasıdır. Emir bu kadar bebek isterken Reyhan bebeğini öldürtecek bir daha anne olamayacaktır. Bu Reyhan için ölümden beterdir. Reyhan’ın durumunun ağırlaşması Emir için de beklenmedik bir olaydır. Gerçeklerden habersiz hastaneye giden Emir büyük bir şok yaşayacaktır. Emir bebekten vazgeçip sevdiği kadını isterken Reyhan’ın durumu da çok kritiktir. Bebek Reyhan’ı zehirlemeye başlamıştır.

Cavidan’ı ise ateş beklemektedir. Cavidan bu zamana kadar yaptıklarının bedelini yanarak mı ödeyecektir? Cemre planını yapmıştır. Her ne kadar Talaz’dan destek bulamasa da Cavidan için artık son gelmiştir. Cemre yeni planı ile Cavidan’ı savunmasız bırakır. Peki Cavidan bu seferde kurtulabilecek midir?

Yemin 22 Nisan Özeti Tahmini

Kemal Masal ile Narin’i yavaş yavaş uzaklaştırmaya çalışırken başarısız olur. Narin yanlarındayken hem kendisi Narin’e daha fazla aşık olmaktadır hemde Masal Narin’i o kadar çok sevmektedir ki yan yana olduklarında bir birlerinden uzak kalmaları imkansız gibidir. Kemal ve Pelin’i bir birine aşık etmeye çalışan Oya ise Narin konakta iken bunun imkansız olduğunu fark etmiştir; ancak Pelin ısrarla Narin’in bu evde kalmasını istemektedir. Kemal için karar verme vakti gelmiştir. Narin bir kez daha konaktan gitmek hatta tamamen bu alenin hayatından çıkmak zorunda mı kalacaktır?

Yemin 233. bölüm fragmanı 21 nisan saat 21:20 de sitemizde olacaktır.

Yemin 233 234 235. Bölüm Özeti 22 23 24 Nisan (3 Yorum)

  1. dizinin 235. bölüm fragmanında final yazmadı. neden insanları yanlış yönlendiriyorsunuz?

    • Site yöneticisi kandirmiyor ki? Yazdiği yazida final demiyor zaten. Sezon finali kelimesini kullaniyor ve bu doğrudur. 235. Bölüm sezon finali olacak yani 24 Nisanda bitiyor ve Koronaya çağre bulunursa Eylülde 3. Sezon yayinlanacak.

      • yok ya bi bilgi kirliliği oldu bize 24 nisan sezon finali dendi ama 1 mayısta yani bir hafta sonra sezon finali olacakmış. Kusura bakmayın.