Yemin 249. Bölüm 250. Bölüm Özeti 10 11 Eylül Fragmanı

Yemin 250. Bölüm Özeti 11 Eylül Cuma

Emir oğlunun varlığına alışamasa da gece yaşanan zor saatlerden sonra sabah hastaneye gitmelerini ister. Halası da hastaneye öyle mi? Senin umurunda mı diye tepki verir. Babası da seni rahatsız eden vicdanın sesi dediğinde, Emir; ben sana üşüyorum diyorum sen kar ne güzel yayıyor diyorsun der. Baba Oğul anlaşamıyorlar ancak Hikmet Tarhun oğlunu iyi tanıyor.

Feride hapishaneden çıkar ve çıkarken de Cavidan hanıma söz verir, torununa gözü gibi bakacağına dair. Narin annesi ile ilgilenirken çok zorlanır bunu da Kemal ile paylaşır ve annesine bildiğin tek şeyi yapacaksın gideceksin der.

Emir konakta yine oğlu ile sorun yaşar ve bakması için birilerini ararken neden hala gelmediniz derken kapıya Feride gelir. Artık Feride Tarhun ailesinin hayatına giren ilk adımı atmaktadır.yemin 250. bolum resimleri

Yemin 250. Bölüm Fragmanı

Yemin  249. Bölüm Detaylı Özeti

Cavidan Hanım, hapiste kendi hayatını kurtarması ile tanıştığı Feride ile konuşarak torununa annelik yapmasını ister. Feride ben bir annenin yerini dolduramam dediğinde, Cavidan hanım da bunu bir iş olarak düşün buradan çıkınca yapacak bir işe ihtiyacı olduğunu söyleyerek ikna etmeye çalışır.

Feride düşünür ve hapisten çıkınca bir işe ihtiyacı vardır. Kabul eder. Ancak Cavidan Hanım yeni kimlikle konağa gitmesini, hapisten çıktığını, kendisi ile tanıştığını söylememesini söylediğinde Feride böyle bir yalanın içinde olmak istemediğini söyler.

Cavidan hanım 1 milyonluk çeki verir Feride onu da kabul etmez.

Feride’yi yengesi ziyarete gelir ve abisinin iyileşmesi için gerekli böbreği verecek kişi 500 bin TL para istiyor bu parayı da Reşit verecek ama evlenmen karşılığında der. Feride kendisine saldıran kişi ile evlenmek istemediğini söyler. Feride arkadaşları ile konuşurken olanları anlatır. Cavidan da abisinin kurtulması için çeki karşılıksız verir.

Gece çok düşünür ve kararını verir Feride, çeki kabul eder hem abisi kurtulacaktır, hem de annesiz bir bebeğin sevgi ile büyümesine vesile olacaktır. Cavidan’ı uyandırır ve kabul ettiğini söyler Cavidan hanım da çok mutlu olur.

Tarhunların konağında bebek ağlamaktan fenalaşır ve evin şoförü, halası ve Melike ile hastaneye gitmek üzere yola çıkarlar. Yolda araç bozulur. Emir arabası ile yoldan geçer ve zorda olsa durup yardım eder ancak bebeğin yüzüne dahi bakmaz. Bakamayacakları bir bebeği eve getirdikleri için halasına kızar. Hastaneye vardıklarında bebeği seven bir hanım tıpkı sana benziyor diyerek Emir’e bebeğinin çok güzel olduğunu nazar değmiş olabileceğini söyler.

Halası Emir’e paranız var mı? Kredi kartınız var mı diye sorma diyerek dr odasına girer. Emir kart vermek istese de halası almaz. Emir de bırakıp gidemez. Taksi çağırmak ister ama araç yoktur mecbur bekler ve konağa birlikte dönerler.

Kumru’nun şehirden gitmemek için oynadığı oyun annesinin hayatına mal olmadan Kemal ve Narin yetişir ve onu hastanede tedavi altına alırlar. Narin için bu oldukça zor olur. Kumru Kemal’e de oyun oynar ve annesinin eşyalarını otelden almak için Kemal ile gider. Yolda adamın birine mesaj göndererek geliyoruz ne yapacağını biliyorsun diye yazar. Otele varınca adam sarkıntılık yapar Kemal görür ve korumaya çalışarak hesabı kapatır Kumru istediğini elde etmiştir. Otel de kalmayacaklardır artık.

Kumru çok fena düşüncelere sahip, ilerde Kemal Tarhun’un evine annesi ile yerleşirse hiç şaşırmam ayrıca Kemal Tarhun ona şirket de bile iş verebilir paraya para demez Kumru ki, Kumru’nun da istediği para, ev araba lüks hayat bakalım ne kadar bir zamanda bunları elde edecek?

 

Yemin 249. Bölüm Özeti

Emir oğlunu kucağına alamaz, onu kendi çocuğu olarak görmez ve sahiplenmez. Halasına ve Melike ablasına bakamayacağınız çocuğu konağa getiren sizsiniz der. Bebek yine ağlar ve Halası aracı hızlı kullanmasını ister. Emir de ambulans şoförü olmadığını söyleyerek tepki gösterir.

Kumru annesinin hayatını tehlikeye atarak Narin’in annesi ile yeniden bir araya gelmesini sağlar. Narin annesini kemal ile hastaneye yetiştirir ve bir doktor olarak tedavisi yapar.Yemin 249. bolum resimleri

Feride’nin abisi hastadır ve abisinin iyileşmesi için yüklü miktar da paraya ihtiyaç vardır. Feride’nin istemediği bir adam onunla evlenmesi karşılığında para vereceğini söyler ama Cavidan Hikmet beyin ona verdiği 1 Milyon TL çeki Feride ye vererek hem kötü adamdan kurtarır, hem abisinin hayatını. Cavidan hanımın istediği tek şey Feride’nin torununa annelik yapmasıdır. Bunu da ona çeki vermeden önce dile getirdiği için bu çekin karşılığında bir şey istemediğini söyler. Feride abisi için bu çeki alır hem kötü adamla evlenmekten kurtulur, hem de abisinin hayatı. Geriye ise konağa gidip Tarhunların torununa bakmak ona sahip çıkmak, annelik yapmak kalır. Feride bunu nasıl yapacak?  Bakalım Emir bu yeni bayana ne tepki verecek?

Ve en önemlisi bir gece bebeğin nefes almadığını fark eden Melike Hanım konağı ayağa kaldırır bakalım Emir oğlunu bu kez kucağına alacak mı? Nefesine nefes olacak mı?

Yemin 249. bölüm Fragmanı

Yemin 250. bölüm özeti ve Yemin 250. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızda olacaktır.

Yemin Dizisinde 248. Bölüm Özeti

Emir konakta kalır kendisini işine verir. Ancak oğlunun odasının kapısına kilit vurur kapısının önüne de dolap koyar kendince oğlu ile arasına duvar örer Emir ama o duvarı da kilidi de gün gelecek kendi elleri ile açacaktır Emir.

Narin’in annesi ve kız kardeşi yıllar sonra Narin’in evine gelirler. Narin’in kız kardeşi Kumru içten pazarlıklı birisine benziyor. Narin’e karşı öfkeli, ondan intikam almak için hayatını mahvedeceğe benziyor. İyilikle yaklaşıp Narin’in hayatını alt üst edecek birine benziyor. Zengin hayatına imrenen ve Narin’in yaşadığı evi kıskanan biri Kumru.

Annesinden gizlice Narin le konuşmaya giden Kumru Narin’e kısa geçmişi anlatır annesinin ağır astım hastası olduğunu söyleyip, sakladığı kurdaleyi verse de Narin kabul etmez ve Kumru evden ayrılırken Kemal Tarhun’un kartını alır annesi Kumru nun gizlice Narin’e gittiği için kızına kızar. Kumru da ne konuştuysak o sakladıklarını söylemedim der. Bakalım neler saklıyorlar? Kemal Narin’e annesine bir şans vermesini söylese de Narin bunu kabul etmez.

Kumru annesi ile gitmek istemediği için annesinin kullandığı ilaçları alır ve saklar. Nefes almakta zorlanan annesini Narin’in kurtarmasını bu sayede bu şehirden gitmeyeceklerini düşünen Kumru Kemal’i arar ve yardım ister. Kemal o esnada Narin ile arabada yoldadır direk konum atılan adrese giderler Narin annesini o halde görünce şok geçirir ve donup kalır.

Hikmet Tarhun oğlu Emir’i oğlu ile baş başa bırakır ve konakta bir odada gizlice kameradan Melike Hanım ve kız kardeşi ile Emir’i izlerler. Emir bebeğin ağlamasına çok kızar çok uzun süre yanına gitmez, herkesi telefonla arar ama kimse açmaz. İnternetten bakıcı bile çağırmak istese de hemen olmaz bebeğin ağlamasına dayanamaz. Reyhan’ın ölümünden bebeği suçlar onu istemez. Kamera dan gördüklerine dayanamayan ev halkı bebeğin yanına giderler Emir ilk deneme de bebeği kucağına alamasa da odasına girmiştir. Kucağına alması da zaman alsa da o da gerçekleşir.

Cavidan Tarhun ise hapishanede kendisini ölmekten kurtaran Feride ye torunun annesi olmasını istediğini söyler.

Yemin dizisinin 3. Sezonunun ilk iki bölümü geride kaldı. Bu iki bölümde Neler Oldu?

Reyhan ölmüş geride ise adı konmamış bir erkek bebek kalır. Birde Reyhan’a âşık ölümüne alışamayan kendisine yalan söylediğini düşündüğü ve ölüme göz göre göre gittiği için öfkeli, kızgın bir Emir kalır. Oğlunu görmek istemeyen Emir kendisini dövüşe verir ve hatta Libya ya gitmeyi düşünür. Ancak babası onu kafes dövüşünde adamı öldürmekten son anda kurtarır ve polise ihbar ederek bir geceyi nezarette geçirmesini yurt dışı yasağı koydurarak da yurt dışına çıkmasına engel olur. Bir gece nezarette dövüştüğü adamla yan koğuşta kalan Emir adamın seni çözdüm sende öfke var onu alsalar sende yürek yok der.

Emir nezaretteyken onunla dövüşen adamda yan koğuşa konur ve Emir’e yaşadıklarını ona ayna tutarak gösterir ve Emir’e sendeki öfkeyi alsalar sende bir şey kalmaz sende yürek yok der. Senin gibisinden savaşçı olmaz der köşesine gider yatar uyur. Emir ise tüm gece adamın dediklerini düşünür. Sabah da serbest bırakılınca giderken adamı uyandırır ve ona bana sen yüreksizsin demiştin ya 2. Raundu görmedin daha der ve konağa gider.

Babası ile konuşur ve onun istediği gibi biri olmayacağını, çocuğuna babalık yapmayacağını söyler. Benden ona baba olmayacak der ve sen gör diye ne kadar büyük bir hata yaptığını gör diye burada kalacağım der.

Tıpkı Reyhan ile evlenmesini istediğinde de böyle karşı çıkmış ve babasına sen hata yaptığını göreceksin demişti. Sonunda ne oldu babası haklı çıktı Emir Reyhan’ın eşi oldu. Şimdi bu konu da da babası haklı çıkacak ve Emir çocuğuna baba olacak. Oğlunla hayata bağlanacaksın dediği gibi bu olacak ve Emir bir kere daha babasının söylediklerine karşı yanıldığını anlayacak. Babasına bugünü unutma benden ona baba olmadığını gözlerinle göreceksin dediği bu günü Emir Tarhun da unutmasın. Yemin 3. Sezon 8 Eylül 2020 tarihinde 247. Bölümde Emir söylediklerini unutmasın çünkü kendisinin söyledikleri değil, babasının söyledikleri olacak.

Yemin 249. Bölüm 250. Bölüm Özeti 10 11 Eylül Fragmanı (2 Yorum)

  1. Merhaba Ablacim.gözlerime inanmiyorum,sizi gördúm çok sevindim. Nasilsiniz,her $ey yolundami?

  2. Merhaba Aslıcım nasılsın tebrik ederim Resul bey sizi de tebrik ederim hayırlı ugurlu olsun. Aslıcım dizi ne zaman başladı bilmiyorum ki.Bilgisayarda izlerim.Ay kızlar gözünüz aydın olsun.yine bir araya gelice.Ben tesadüfen gördüm.Yine gelirim inşallah.