Yemin 56. Bölüm ve 57. Bölüm Özeti 13 Mayıs 14 Mayıs Fragmanı

Yemin 14 Mayıs özeti

Emir Reyhan iki iyi dost olalım diyor bende sensiz yapamam diyorum diye kendine kızar. Reyhan Emir‘e inşaatta Cavidan‘ın söylediklerini kast ederek yaşananları unutalım der. Emir ona tavır yapar. Suna Reyhan‘a tekerlekli sandalyeye mahkum olduğunu söyler. Reyhan onu bir kez daha denemeye ikna etmeye çalışır. Emir Reyhan‘a tavırla keyfim yerinde der. Reyhan gözlerin öyle söylemiyor der.

Emir gözlerim ne diyormuş diye sorar. Cavidan Cemre‘ye Emir Reyhan‘a çatıda sensiz yaşayamam dedi der. Cemre çok şaşırır ve kıskanır. Emir Reyhan‘a dokunmamaya yemin ettiğini hatırlar ve Reyhan bu yüzden böyle davranıyor der. Emir Reyhan‘ın elini tutar ve benim soyadımı taşıdığın sürece bu yüzüğü parmağından çıkarmayacaksın der. Reyhan‘a alyans takar.

Yemin 57. Bölüm Resmi Özeti

Yaşanılan olayların ardından zor günleri geride bırakmaya çalışan Reyhan, küçük bir yanlış anlaşılma sebebiyle, nedensiz tepkilerle karşı karşıya kalır. Öte yandan babasını ihbar ettiği için Kemal’e karşı büyük bir kızgınlık yaşayan Leyla, bir türlü sakinleşemez. Kemal’in kendine has yöntemleri Leyla’yı dize getirebilecek midir?

Yemin 57. Bölüm Fragmanı

Yemin 56 bölüm detaylı özeti

Emir bir elinde Reyhan‘ı bir elinde Reyhan‘ı tutmaktadır. Reyhan beni bırak der. Emir ilk annesini sonra da Reyhan‘ı kurtarır ve ona sarılır. Reyhan bayılır. Emir sensiz yapamam der. Reyhan uyanır. Cavidan şaşırır. Leyla Talaz‘ın tutuklanmasına engel olmaya çalışır. Kemal onu bırakmaz ve birlikte karakola giderler. Emir Reyhan ve Cavidan eve gelir. Leyla Kemal‘e Talaz‘ın babası olmadığını araştırdı diye kızar. Taci Leyla‘yı arar ve Talaz‘ın ihbar edildiğini öğrenir. Leyla ihbarcıyı bulmak ister. Reyhan Emir‘e hayatını kurtardığı için teşekkür eder. Emir onun yaralı elini sarar. Hikmet Cavidan‘a hesap sorar. Cavidan ağlar. Hikmet ağzına geleni sayar ve hep böyle kötü biriydin der. Öz kızını engelli diye sevmeyen oğlunun yuvasında huzursuzluk çıkarıyorsun der. Yaptıklarının bedelini ödeyeceksin der. Hikmet avukatı arar ve dosya hazırlatır.

Cavidan ruh gibidir. Hikmet Cavidan‘ı çağırtır ve şirket hisselerini bana devrettiğine dair belgeyi imzala der. Çocukların hatırına seni boşamıyorum der. Cavidan imzalar. Artık 5 kuruşu bile yoktur. Cavidan pişman olduğunu ve artık değiştiğini söyler. Bunu sana ispat edeceğim, para pul umurumda değil lütfen son kez bana güven der. Her şeyi telafi edeceğini söyler. Reyhan‘ın kalbini kazanacağım, o beni kurtardı der. Reyhan bunu duyar. Reyhan Hikmet‘in Cavidan‘a söylediklerini Emir‘e anlatır. Cavidan‘a destek olmasını ister ve onu ikna eder. Emir çok etkilenir. Hikmet Cavidan‘a söylenirken Emir gelir ve babasını yumuşatmaya çalışır. Reyhan da Hikmet‘i sakinleştirir. Emir Cavidan‘ı dinlenmeye götürür. Hikmet fenalaşır ve Reyhan onunla ilgilenir. Cavidan Emir‘e büyük hatalar yaptığını söyler. Suna‘dan utandığını inkâr eder. Emir onu sakinleştirmeye çalışır. Cavidan keşke ölseydim Suna benim kızım, ben ondan utanamam o yarım bir çocuk der. Suna bunu duyar. Reyhan Hikmet‘i yumuşatmaya çalışır. Hikmet Cavidan‘a kızgındır. Reyhan onu ikna eder. Hikmet Emir‘e herkes normale dönsün der. Ama Cavidan‘a hala tavırlıdır. Cavidan nihayet derneğe üye olur ve sevinir. Emir Reyhan‘a Hikmet‘i nasıl ikna ettiğini sorar. Reyhan son derece mütevazı davranır.

Emir ona sevgisini itiraf etmek ister. Reyhan sonra konuşuruz der. Reyhan telefonunu ararken Emir bulur. Reyhan Emir‘e annesiyle sahur anılarını anlatır. Emir Reyhan‘ın elini sararken ondan özü dilemeye çalışır ama Reyhan uyuyakalır. Reyhan sensiz yapamam dediğimi duydu mu diye merak eder. Reyhan sahura kalkar ve kıyamadığı için Emir‘i uyandırmaz. Üzerini örter. Emir bunu fark eder ve Reyhan uyanmamı mı istedi diye düşünür. Reyhan bana seni sevmiyorum derse ne olacak diye düşünür. Emir de sahura gelir. Tüm aile sevinir. Suna Cavidan‘ın söylediklerini düşünüp ağlıyordur. Reyhan gelir ve konuşmaya çalışır. Suna konuşmak istemez. Reyhan onu sofraya gelmeye ikna eder. Tüm aile oruç tutar. Cavidan Reyhan‘a iftara babanın istediği yemeği yap der. Herkes şaşırır. Leyla Talaz‘ı ihbar edeni düşünüyordur.

Taci depoya gel konuşalım der. Reyhan Hikmet‘in sevdiği yemeği yapar. Emir bahaneyle oraya gelir. Reyhan‘ın severek yemek yapmasından hoşlanır. Onunla bir şey konuşmak ister. O sırada Melike gelir ve Emir iftardan sonraya erteler. Şehriye Kemal‘e Leyla için Talaz‘ın avukatı ol der. Kemal olmaz der. Kemal Talaz‘ı ben ihbar ettim der. Şehriye panik olur. Kemal Leyla‘yla kendisi konuşacaktır. İftara Emir‘in sütannesi de gelmiştir. Hep beraber oruç açarlar. Reyhan‘ın yemeği beğenilir. Dernekten Cavidan‘a tuhaf bir zarf gelir. Cavidan okur ve zarf Reyhan‘a gelmiştir. Reyhan derneğin onur üyeliğine seçilmiştir. Herkes Reyhan‘ı tebrik eder. Cavidan kıskanır. Süheyla Reyhan‘ı arar. Reyhan nazikçe onur üyeliğini kabul etmediğini söyler. Cavidan şaşırır. Taci Leyla‘ya Kemal‘in depoya gelip onu sorguladığını anlatır. Leyla Kemal‘in Talaz‘ı ihbar ettiğinden şüphelenir. Cavidan Reyhan‘la kibar konuşur ve onur üyeliğini kabul et der. Reyhan‘a yaptıkları için pişmandır. Annenin yerini tutamasam da senin için elimden geleni yaparım der. Leyla Kemal‘e gelir ve Talaz‘ı ihbar ettiği için hesap sorar. Emir heyecanla konuşmak için Reyhan‘ı bekler. Cavidan Reyhan‘dan özür dilemeye çalışır. Reyhan hiç önemli değil der. Emir benim itirafımı kastetti zanneder. Reyhan Emir‘e yaşananları unutalım der.

Yemin 13 Mayıs Özeti

Emir inşaatın tepesinde bir eliyle Reyhan‘ı diğeriyle Cavidan‘ı tutmaktadır. Kimi bıraksa düşecektir. Leyla polisi Talaz‘ı bırakmaya ikna etmeye çalışır. Kemal sakin ol dese de Leyla kendini paralar. Cavidan evde ağlarken Hikmet sen engelli kızını bağrına basmayan oğlunun yuvasında huzursuzluk çıkartan birisin der. Yaptıklarının bedelini ödeyeceksin der. Cavidan ona yalvarsa da Hikmet onu dinlemez.Yemin 56. Bölüm 13 mayıs resimleri

Yemin 56. Bölüm Resmi Özeti

Annesi ile karısı tehlikede olan Emir, zor bir tercih yapmak zorunda kalır. Emir tehlikeli bir durumun ortasında kalan Reyhan ve annesi arasında bir seçim yapmalıdır. Peki Emir kimi kurtaracaktır?

Tefeci olayını öğrenen Hikmet ise yeni kararlar almak zorunda kalır. Cavidan’ı ise zor günler bekler. Öte yandan Talaz’ın polisler tarafından götürülmesi sonrası Leyla şok olur. Bu işte Kemal’in parmağı çıkarsa, Leyla’nın tepkisi nasıl olacaktır?

Yemin 56. Bölüm Fragmanı

Yemin 55. Bölüm Detaylı Özeti

Reyhan Emir‘e sesli mesajla Cavidan‘ın yerini bildirir ve adam onu yakalar. Onu da Cavidan‘ın yanına atarlar. Cavidan adama diklenince adam onu iter. Reyhan yardım etmeye çalışırken Cavidan sen adamlarla işbirliği yaptın diye onu suçlar. Reyhan seni takip ettim der. Emire haber verdim der. Cavidan Reyhan‘a buradan kurtulmalıyız der. Etrafa bakınırlar. Emir Reyhan ona tavır yapıyor zanneder. Arabadaki şarj kablosu bozuktur. Cavidan çok kötü ağlar. Kurtulamayacağız der. Reyhan onu sakinleştirmeye çalışır. Cavidan beni böyle görmene mutlu musun diye onu iter. Reyhan‘a kötü davranır. Reyhan adamların onları öldüreceğini duyar. Emir evde Reyhan beni affetmedi diye düşünür. Cavidan Reyhan‘ı uzaklaştırır ve adamlara kocamı arayım size para versin der. Adamlar artık çok geç diye onu iter. Cavidan sürünüyordur. Reyhan‘ın yardımını almaz. Kemal Mehmet diye arkadaşı ile Leyla‘yı araştırmaya devam eder.

Nigar salonda oturup keyif kahvesi içerken Hikmet gelir. Hikmet üstelemez. Cavidan‘ın evde olmadığını öğrenir. Cavidan sürekli öleceğim diye konuşur. Telefonun sesini duyar. Adamlar telefonu vermez ve Cavidan‘a vurmak ister. Reyhan Cavidan‘ı savunur. Cavidan sonunda ona karşı yumuşar. Acı acı ağlar. Kemal Masal‘ın konuşmasını hatırlar. Ortam sessizdir. Masal neden konuşmuyorsunuz diye sorar. Şehriye konuyu değiştirir. Leyla Kemal‘e çok içten bir teşekkür eder. Kemal de Masal‘ı konuşturduğu için teşekkür eder. İkili ayrılmak istemiyordur. Kemal Mehmet‘ten Talaz‘ın sabıka kaydının çok kabarık olduğunu öğrenir. Leyla da Talaz‘ın kızı olmayabilirmiş. Kemal şok olur. Hikmet Emir‘le iş konuşur ve onunla gurur duyar. Suna Emir‘e Reyhan‘ı sorunca Emir dernekle uğraşıyordur deyip gider. Kemal Leyla‘ya ben gelene kadar bir yere gitme der ve gider. Emir sonunda sesli mesajı dinler ve şok olur. Hemen çıkar.

Kemal Talaz‘ın yerine gelip Taci‘yle konuşur. Taci kaçmaya çalışır. Kemal yakalar ve Leyla‘nın ihale dosyasını çalmasını kim istedi der. Taci sonunda Talaz‘ın adını verir. Kemal Talaz Leyla‘nın gerçek babası mı diye sorar. Taci hayır der. Emir yolda polisi arayıp ihbar eder. Reyhan paltosunu Cavidan‘a verir. Cavidan umutsuzdur. Reyhan onu teselli etmeye çalışır. Broş meselesini sorar. Cavidan sonunda dernek için rehin bıraktığını anlatır. Adamlar onları bırakırlarsa polise konuşurlar diye düşünürler. Cavidan Reyhan‘a her şeyi tek başına kazandığını ve eskiden çok fakir olduğunu anlatır.

Fakirlik ve fakirlerden nefret ettiğini anlatır. Zengin olmak için ömür verdim der. Hiç pişman değilim der. Emir o yere gelir. Reyhan fakirlikten korkmaya gerek yok fakir olmayacaksınız der. Aileniz var der. Emir geldiği yeri boş bulur. Cavidan yine adamlara para teklif eder. Adamlar ikisini de öldürmeye götürürler. Emir etrafta dolaşır ama kimseyi bulamaz. Talaz Leyla‘yı arar ve hazır ol geliyorum der. Adamlar tenha bir yerde mezarlar kazar. Cavidan onlara yalvarır. Emir uzaktan onları görür ve fırsatını bulunca adamın birini bayıltır. Reyhan Emir‘i fark eder.

Emir adamın birini silahla rehin alır ve Reyhan‘la Cavidan‘ı çözdürür. Sonra kavga başlar. Reyhan ve Cavidan kaçarken Emir adamlarla boğuşur. Cavidan ve Reyhan inşaata saklanır. Adam peşlerindedir. Cavidan ses edince adam onları fark eder ve bıçakla korkutur. Reyhan ve Cavidan inşaatın tepesindedir. Adam atlayın der. Kemal Leyla‘ya hiç bir yere gitmiyorsun der. Leyla anlayamaz. Talaz gelince de Kemal Leyla‘yı bırakmaz. Kemal Talaza Leyla senin kızın değil der. Polis gelir ve Talaz‘ı işlediği suçlardan tutuklar. Leyla şok olur. Adam Reyhan ve Cavidan‘ı aşağı atlamaya zorlar. Cavidan atlamak üzeredir.

Yemin 56. Bölüm 57. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Cavidan aile yadigarı broş yüzünden tefecinin eline düşmüştü. Reyhan da onu takip etmişti. Leyla ise Şehriye ve Kemal‘in oyununu anlamıştı.

Benim tahminime göre, Reyhan Cavidan‘ı kurtarmaya çalışırken yakalanacak. Tefeci Cavidan için mezar kazacak. Reyhan ve Cavidan bir şekilde saklanacak. Adamlar Cavidan‘ı bıçaklamaya çalışacak ancak Reyhan kendini riske atarak engel olacaktır. Cavidan nankôrlüğüne devam edecek.E87B17ED C09E 42FD AFFF 6B455780BF86

Kemal ve Şehriye‘nin planını anlayan Leyla hem sevinecek hem de ikilemde kalacak. Talaz onu sıkıştırıp duracak. Leyla evden giderken Masal onu takip ede bilir. Masal onu takip ederek Talaz‘a ulaşabilir.

Emir Reyhan‘ın sesli mesajını görünce polisi alıp olay yerine gidecek. Bence orada bulamayacaklar. Adamlar önceden uyanmış olabilirler. Araştırdıktan sonra yeri bulacaklar. Emir oraya tek başına gidecektir. Tam Cavidan öldürülecekken Emir gelecek. Reyhan Emir‘e yardım etmenin bir yolunu bulacak ve ikilimiz Cavidan‘ı kurtaracak. Ancak bu olay Reyhan‘ın sayesinde gerçekleşecektir.

Cemre bu durumu öğrenince sinir krizine girecek. Tüm umudunu kaybeden Cemre Reyhan‘ı öldürmeyi bile düşünebilir.

Yemin 56. Bölüm ve 57. Bölüm Özeti 13 Mayıs 14 Mayıs Fragmanı (1 Yorum)

  1. Çektiğiniz dizileri hiş kaçırmadan izliyorum allah yar yardımcınız olsun hayatta başarıyar allah kolay şık versin yemin dizi Ekim’ine çok teşekkür ederim