Yemin 81. Bölüm 82. Bölüm Özeti 23 Eylül 24 Eylül

Yemin 24 Eylül fragman analizi

Gelecek bölümlerde heyecan zirvede Cemre için çember daralıyor Çemberin bir ucunda Reyhan bir ucunda Cavidan. İkisi güçlerini birleştirip alt mı edecek yoksa Cavidan tüm iyi niyetiyle ona yardım eden Reyhanı  sırtından mı vuracak Cavidan kimin tarafında olacak. Acaba Cavidan Sonunda birileri mektubu okumuştur bunu  okuyan Reyhan’dır  ve  bu sonuç olarak Reyhan’a cesaret gelir  evliliğine ve aşkını tekrar kazanmak için.  Reyhan  bu mektubu gönderenin kim olduğunu merak eder ve  bunu izini sürdürür.

Cavidan Cemre’yi arar ve onu tekrar konağa alınması için süre verir tabi o sırada Cavidan her şeyi anlatan mektuptan bahseder. Cemre bu duruma endişelenir telefonu kapatıp konağı Nigar’la beraber alt üst eder ne yazık ki mektubu bulamaz. Tam o sırada Reyhan gelir ve Cemre mektubun onda olduğuna dair şüphelenir. Reyhan ise kendi tarafından araştırdığı ve kim olduğunu öğrenir. Cavidan’la konuşmaya gider ve onu ikna edip Emir ‘le konuşturmasını sağlar  her şeyi açıklamasını ister. Reyhan Emir’e sürpriz hazırladığını söyler  ve heyecanlandığını belli eder.

Emir yarası o kadar derin ki ne kadar istese de Reyhan’ı affetmeye çalışsa da  eski  olayları aklına geldiğinde affedemiyor. Reyhan Emir’e yaralarımız kapanmasının tek çaresi sadece zamandır. Reyhan’ın Emir’e sürprizi sizce Cavidan mı? Reyhan Cavidan’ı konağa çağırır ve karşısında annesini gören Emir şaşırır Reyhan Cavidan’ın olayı  anlatmasını beklerken  asıl sürpriz burada Reyhan’a olacak? Emir  karşısında Cavidan’ı görünce Reyhan’a öfkelenir   Emir Reyhan’a bizden habersiz annesini neden çağırdığını söyler. Narin evden  çıkar ve Kemal’de ardından gider. Pusuda bekleyen Talas  Kemal’in çıktığını görünce takip eder. Talas kızı Leyla için intikam almak ister Kemal’den. Kemal Narin’i gizli gizli izlerken  Talas o arada silahı tetiğini çeker ve Kemal’i nişan alır.

Yemin 82. bölüm Özeti

Yemin 82. bölümde mektupta yazanları şaşkınlıkla okuyan Reyhan, mektubu gönderenin peşine düşer. Reyhan, kimden geldiği belli olmayan mektubun akıbetini araştırmaya başlar. Reyhan’ın sürpriz planı konağa bir bomba gibi düşecektir. Öte yandan Kemal ne işler çevirdiğini anlamak için Narin’i takip eder. Narin her şeyden habersizken, gazetede okuduğu haber Kemal’i altüst eder.

Yemin 82.bölüm fragmanı

Yemin 81. Bölüm özeti

Geçen bölümden kısaca bahsetmek gerekirse;Emir mektubu okumuş ama Cavidan’ın mektubu değildir. Suna’nın ilacını tahlil için alır. Narin Masal’ın odasına gelir ve  ondan özür diler gittiği için.Reyhan Emir’in odasına gelir  nefes almadığını düşünür Reyhan eğilirken Emir uyanır bakışırlar ne yaptığını sorar Reyhan’a. Reyhan ve Emir yürüyüşe çıkarlar bunu öğrenen Cemre sinirlenir.Reyhan Emir’in etrafında dört dönüyor bu durum cemrenin hoşuna gitmez . Sude Emir’i  ziyarete  gelir Reyhan kıskanır.Reyhan kahve yapıp getirir Sude Reyhan’ı över Cemre çok öfkelenir.Narin bavulu toplayıp gemiye binmek için evden çıkar.Talas tahliye edilmiştir. Masal’ın dedesi Talas’ı kaçırır ve işkence eder, Masalı kaçırdığı için.Cavidan Cemreyi arar ve neden hala bir şey yapmadığı için onu tehdit eder ve telefonu kapatır Cemre ona sen bir daha zor görürsün Emir’in yüzünü.Reyhan  Sunanın ilaçlarının Cemre tarafından değiştirildiğini öğrenmiştir.Eve gelen Reyhan Cemreyi mutfağa götürür ve her şeyi anlatır.Cemre elindeki ilaçları alıp suya atar ve kanıtın artık yok bunun üzerine Reyhan Cemre’ye tokat atar Emir o sırada her şeyi görür.

Yemin dizisi 81 bölüm özeti;Yeminde yeni bir haftaya başladık yepyeni bir bölüm, yepyeni bir heyecan  bakalım bugün neler olacak hep birlikte izleyelim.Emir ne olduğunu sorar Cemre  için açıklar Reyhan’ın ona tokat attığını ve buradan gitmek istediğini söyler Reyhan’ bunu yalanlar ve Suna’nın ilacını doktorun verdiğini değilde Cemre’nin onun zehirlediğini söyler . Kemal ve Narin’in evinde ki müfettişle sohbet ederler sorar nasıl tanıştılar diye Kemal anlatır o gün lokantada olduğunu ve dünyanın en güzel kızı olduğunu  bana yemeği getirirken çatalın düştüğünde onun bana eğilip tam vermesiyle bakıştığımız o an ve o anda ona aşık  yani ilk bakışta aşk işte Narin de ekleyerek meğerse Kemal benim için geliyormuş oraya  ve ona rastladığım için dünyanın en mutlu kadınıyım der.

Reyhan ilaçların Suna’nın psikolojisinin bozduğunu ve sadece o ilaçları sadece kırmızı reçete ile alındığını söyler  .Hikmet  ilaçların nerede olduğunu sorar ve ve Reyhan Cemre’nin elinden aldığını ve lavaboya döktüğünü  söyler Reyhan o zaman kan tahlilini yaptıralım der ama kimse buna yanaşmaz . müfettiş Masal’a soru sorar Narin’le en güzel anı ne diye sorar yanıtlamaz Masal sonradan yanıtlar beni  babama  götürdü der başka bir soru sorar en kötü anın ne diye  babamı benden aldı diye cevaplar. Kan vermeye razı olur Suna  ve Cemre ise buna karşı çıkmaya çalışsa da engel olamaz ve Emir de kabul eder bu görüşü. Kemal ve Narin sohbet etmektedirler. Hikmet Reyhan emin olmasaydı bu  düşünceyi söylemezde umarım bir hata vardır.

EmirReyhan’ hiç rahat durmuyorsun Reyhan ise bu Suna’nın iyi olması için söyler ve ağlar kimse ona inanmadığı için . Nigar odaya gelir ve Emir’e gelen mektupları Reyhan’a verir.Kemalise Narin’in başının belada olduğunu düşünür Narin ise Kemal’in bu davranışlarına sinir olur. Cemre Emir’in yanına gelir ve olanların yalan olduğunu ve Suna’yı götürmemesini ister  . Cemre suna’ylada konuşur  fakat Suna gitmek ister çünkü Cemre’nin böyle bir şey yapmayacağını düşüncesiyle gitmiştir. Cemre yer bitirir kendini  ve Canan arkadaşını ara ve tahlillerin değiştirilmesini ister Canan bunu kabul etmez ve telefonu kapatır.

Talas hapisten çıkmıştır ve intikam peşindedir . Cemre dışarıda tereddütlü bir şekilde  dolaşırken Hikmet gelir ve Cemre ile konuşurlar. Cemre  Suna için tereddüt ettiğini söyler .Zafer Emir’in yanına gelir ve Zafer Reyhan’ın konağa döndüğünü söyler fakat Emir’in morali olmadığını fark eden Zafer sorar nedenini Emir ise evde durumların iyi olmadığını  ve Cemre’nin başka ilaç verdiğini söyler  ve  Reyhan’ın haklı olduğunu söyler. Suna Reyhan’ın yanına gelir ve Reyhan sorar nasıl olduğunu Suna ise mutsuz olduğun ve masum bir insana neden iftara attığını der ve çekip gider.Emir bir türlü uykusu tutmaz ve kalkar.Emir mutfağa gider orada Cemre ile karşılaşır  ve su içeceğini söyler Cemre vermek  istese bile Emir  kendisi alır suyunu ve Cemre ise neden böyle davrandığını düşünür . Reyhan bahçede ağlamaktadır  Emir onu uzaktan seyreder.

Emir çok sıkılır ve mektupları alır okumak için .Melike Reyhan’ın yanına gelir şalı verir  ve teşekkür eder Reyhan Melike bana değil ona söyler der ve gider. Reyhan gelir ve Emir teşekkür eder  hırka için .Sabah herkes kahvaltıda iken Nigar hastaneden gelen sonuçları  Emir’e uzatır  ve Emir bakar herkes merakla sonuçları bekler. Ve sonuçların temiz olduğunu söyler Reyhan buna şaşırır . Reyhan’da sonuçlara bakar  . Cemre sonuçları değiştirmiştir Canan’ı tehdit ederek.

Cemre bu olaya sevinir Reyhan tekrar küçük düşürülerek üzülür ve masadan ayrılır. Cemre bahçede oturan Reyhan’ın yanına gelir ve tartışırlar .Cavidan Emir’in mektubunu okumasını sabırsızlıkla bekler . Emir mektupları  okumak için bahçede otururlar tam okuyacakken Cemre gelir  ve bu konu hakkında konuşmak istemediğini  söyler ve ayrılır oradan .Narin birinin evine gelir Kemal  onu takip etmiştir. Reyhan doktoru arar ve  neden böyle olduğunu söyler  neden tahlil sonuçlarında çıkmadığını söyler. Kemal arabadan iner Narin’in çıktığı eve gider ve kapıyı açana sorar Narin nerede diye yanıtlar Narin değil diye Nermin mi ?Reyhan mektubu görür  ve okur  şaşırır bu duruma.

 

Yemin dizisinde geldik 17. haftaya. Yemin dizisinde artık Reyhan susmayacak ve Cemre’nin oynadığı tüm oyunları ortaya koyacak; ancak Emir kime inanacağını şaşıracak. Asıl ben Emir’e şaşırıyorum nasıl olur da Cemre’nin karşısında Reyhan’a inanmaz. İşte Yemin dizisi 23 eylül özeti

 Yemin 23 Eylül Resmi Özeti

Cemre sonunda hedefine ulaşır ve Reyhan’ı herkesin gözünde haksız duruma düşürür. Peki Reyhan, tüm bu olanlara nasıl tepki verecek? Diğer taraftan Kemal ve Narin eve gelen müfettişi iyi bir aile olduklarını ikna etmek için elinden geleni yapar. Bu esnada Kemal, Narin’in bir şeyler çevirdiğini fark eder ve karşılaşacağı bilgi onu da şok eder.Yemin 23 Eylül resimleri

 Yemin 81. Bölüm Özeti

Yemin dizisinin 81. Bölümünde Reyhan Cemre’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için bildiği her şeyi anlatacak; ancak Cemre Reyhan’ın iddialarını tamamının iftira olduğunu söyler. Konakta dayısından başka kimse Reyhan’a inanmaz. Emir Reyhan ve Cemre arasında kalır ama ama kalbi Reyhan’a inanmak istemektedir. Reyhan Cemre’yi kovacağını onun bu evde ki herkes için tehlike saçtığını dayısına anlatır.

Cemre Emir’e Reyhan karın olduğu için onun attığı iftiralara inanıyorsun der.  Emir ise Reyhan’ın haksız yere kimseye iftira atmayacağını söyler; Emir’in Reyhan’a olan güveni Cemre’yi delirtir.

Kemal ise soruşturmaya gelen müfettişe nasıl tanıştıklarını anlatır. Kemal Narin’e ilk görüşte aşık olduğunu söyler. Narin ise Kemal’in her gün lokantaya kendisi için geldiğini söyler. Müfettiş Kemal ve Narin aşkına inanır.

 Yemin 23 Eylül Özeti

Reyhan’ların konakta kahvaltı eddikleri sırada da Emir’e bir mektup gelir. Herkes Emir’in yüzüne bakıp mektupta ne yazdığını anlamaya çalışır. Emir ise Cemre’ye bakıyordur. Bu bölümde artık sonunda mektubu okuyan Emir neler yapacaktır? Cemre bu işten nasıl sıyrılacaktır?

Cemre ilaçları değiştirecek ve Reyhan haklıyken bir anlık dikkatsizliği yüzünden haksız duruma düşecek. Reyhan’a çok güvenen Hikmet bey bile Reyhan’dan şüphe edecek. Peki Reyhan yine kaçıp pes mi edecek yoksa gerçeklerin ortaya çıkması için savaşmayı mı seçecek?

Yemin 81. Bölüm Fragmanı

Yemin 80. Bölüm Özeti

Son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse; Suna sinir krizi geçirir Emir hastaneden gelen görevlileri kovar. Emir Reyhandan bir açıklama bekler Reyhan Sunanın ilaçlarından şüphelenir. Emir ve Reyhan birlikte randevuya giderler dönüşte yürüyüş yaparlar bunu duyan Cemre çok sinirlenir. Cavidan konağa gelir mektubun peşine düşer. Reyhan Sunanın odasına gizlice gidip ilaçları alır.

Yemin dizisinde bu haftanın sonuna geldik yemin de heyecan hiç durmuyor her gün yeni bir olay, sorun, kargaşa tüm bu engelleri aşabilecek mi reyhan ve emir aşkı. Emir’in gördüğü evrak ihaleninkidir. İlaç Reyhan’ın elindedir ve kâğıda sarar çantasına koyar. Narin Masalın yanına gelir ve gitmek zorunda olmasam izimi kaybettirmek zorunda kalmasam seni asla yalnız bırakmazdım Kemal odaya gelir üstünü örtmeye geldiğini söyler ve senin gibi bir babası olduğu için çok şanslı Masal. Kemal başının nasıl dertte olduğunu söylersen sana yardım ederim Narin yok bir şey hallettiğini söyler. Reyhan Emir’in odasına su getirir ve ona bakar nefes almadığını düşünür eğilirken Emir gözlerini açar birbirlerine bakarlar ne yaptığını sorar Emir. Cemre Reyhan ve Emir’in yürüyüş yaptıkları için çıldırır ve bu duruma seyirci kalamam.Yemin 81. Bölüm resimleri

Kemal’ler kahvaltı ederler Narin benim yüzümden davayı kaybederse, çok iyi bir baba hiçbir hakim onu elinden alamaz ben olmasam da. Reyhan Emir’in etrafında dört dönüyor her şeyiyle ilgileniyor tabi Cemre’nin hiç hoşuna gitmez. Kemal işe gider Narin onları uğurlar. Konağa misafir gelir. Sude Emir’in yakın arkadaşıdır Reyhan onları seyreder Emir fark eder ve beraber kahve içebiliriz. Emirler gülüşürler Reyhan onları seyreder. Reyhan Sude’ye kahve getirir. Sude ne şanslısın Emir eşin çok güzel ve kahvesini de harika yapıyor. O sırada Cemre sinirden kendini yer. Narin bavulunu toplar ama kalbi ve aklı arasında kalmıştır bavulu balkon dan atar tam kapıyı açacakken Şehriye onu durdurur.

Sude kalkar ve onlara ne tatlı bir çift olduklarını söyler Sude gider Reyhan Sude’nin çok tatlı bir kız olduğunu söyler Cemreye. Avukat Kemale Talas’ın tahliye edildiğini söyler. Bazı adamlar gelip Talas’ı götürürler zorla. Cavidan telefonu başında Emir’in mektubu okuyup okumadığını merak eder Cemreyi arayıp etrafı kolaçan eder. Cemre beni bu kadar sık aramasan Cavidan sinirden öfkelenir ve hesap günü geldi deyip telefonu kapatır Cemre beni tehdit etti bir daha Emir’in yüzünü zor görür artık.

Emir Suna’nın yanında Suna bu konakta nefes alamadığını söyler Emir nedenini sorar Suna Reyhan yüzünden olduğunu söyler ve onun konaktan kovulmasını ister. Reyhan ilacı eczaneye götürür ilacın ne olduğunu öğrenir. Narin limandadır ve Reyhanı arar sesini duymak ister Reyhan onu görmek istediğini ona çok ihtiyacı olduğunu Cemrenin Sunaya yaptıklarını söyler. Gonca dönmüştür. Kemalin evine sosyal hizmetler gelir Kemale Narinden bir ses kaydı gelir. Narin gitmek zorunda olduğunu karar vermek hiç kolay olmadığını söyler.

Kemal telaşla ofisten çıkar. Gonca Cemreyi arar Kemal beyin evlendiğini söyler neden bana söylemediğini sorar ve İstanbul’u özlediğini söyler. Talas’ı bazı adamlarla başı dertte Talas’a işkence ederler. Masalın dedesi Talas’ı hapisten çıkarmış ve Masalı kaçırdığı için işkence ediyor. Tekne gelir herkes tekneye biner Narin de tekneye biner Kemal limana gelir. Nigar mektupları Hikmet beye verir Cavidan’ın ki onların arasındadır. Kemal eve gelir müfettişle tanışır müfettiş eşiniz nerede olduğunu sorar Kemal cevap veremez o sırada Narin gelir Kemal çok mutlu olur.

Reyhan eve geldi Cemrenin nerde olduğunu sorar. Cemre Sunanın yanında Emire Reyhanın ne zaman gideceğini söyledin mi Cemre Sunaya daha ağır ilaçlar verir. Reyhan gelir izin vermez Suna’nın ilaç içmesini Cemreyi mutfağa götürür ona Sunaya nasıl böyle bir kötülüğü yaptığını sorar Cemre pişkin pişkin yalan söyler Reyhan bakalım polisler gelince de bu yalanlarına devam ettirebilecek misin Cemre ilaçları alır suya atar Reyhana kanıtının kalmadığını söyler Reyhan ona tokat atar ve onu evden kovar Emir ne olduğunu sorar. Cemre ve Reyhan Emiri görünce çok şaşırırlar.

 

 Yemin 81. Bölüm 82. Bölüm Özeti 23 Eylül 24 Eylül (20 Yorum)

 1. Arkadaşlar bütün yorumları okudum saçmalıyorsunuz bence aptalca yorumlar yaz missiniz bence muhteşem v ötesi bir dizi Gökberk Demirci muhteşem bir oyuncumuz ülkemizin 1 numaralı oyuncusu MASAALLAH, i var özge yağızda iyi oyuncu muhteşem ikili olmuşlar Ben en çok Emir tarhun yani Gökberk Demirci için seyrediyorum, diziyi hastayım Ben Gökberk Demirci ye onu çok çok seviyorum bence muhteşem v ötesi bir dizi birçok dizi ülkemizde ama iyi değiller yemin 1000 çeker obur dizilere ben senin en büyük hayranınım seni öyle görmek istiyorum TV siz anlatamam inşallah bir gün kısmet olur seni görmek Gökberk Demirci bence Arkadaşlar aptalca mesajlar yaz missiniz Gökberk Demirci ülkemizin 1 numaralı oyuncusu

 2. Lütfen bu diziyi ya değiştirin yada izlemekten vazgeçeceğim. Siz senaristler bizimle dalgamı geçiyorsunuz. Çocuk mu kandırıyorsunuz.sacma sapan şeyler yazıyorsunuz inanın çocuklar be inanmıyorum.

 3. Boyle giderse bu diziyi kimse seyretmez. Saçma sapan herkes cemre ye inanıyor ama o kadar çok şey yapan reyhana inanmıyorlar. Lütfen bu dizinin senaristleri biraz da iyi şeyler yapın hep kötüler kazanmazsın. Hep aynı sahne dönüp dolaşıp aynı konu bıktık bu kötülüklerden

 4. Ben geçen bölümü izlediğimde çok sinirlendim ve evde çocuklarıma sinirlenmeye başladım diziye gelen öfkemi az kalsın çocuklardan çıkartıyordum bu diziyi yazan kişi insanların psikolojisini bozuyor resmen en iyisi senaryonu yazan kişi kalemini bıraksan ve kendine hile bir iş çıkartıyorum sanmasın kendini. En iyisi bizler kivi sadece izleyici olarak kalsın dizi yazıyormuş kivi hisse kapılmasın.
  Ya reyhanin elinden ilaçları aldı cemre ve suyla aktördü gitti. Ne saçma bir şey ya senarist çizgi dizimi yazıyor ben anlamadım yoksa dizi izleyicilerini salak mı sanıyor çocuk mu bakıyor sanıyor diziye.
  Burada sadece güzel ve yakışıklı oyuncular harcanıyor onların kariyeriyle şöhretiyle oynuyor yazar resmen hem izleyicilerinde zevki ve psikolojisiyle oynuyor ne sanıyor ki ne yazarsa biz izleyiciler bakacağımızı mı sanıyor diziye yok efendim yok böyle bir şey ben kendimden bahse edersem eğer TL ime Kore dizilerini indirdim ve resmen işten eve geldiğimde geçen sezon yemini izlediğim saatte şimdi Kore dizilerini izliyorum kısa diziler ama kaliteli dizler Kore’nin dizileri insanın kalbine dokunuyor senaryoları resmen.
  Bu gidişle yemin dizsi yeni yıla adim atamaz benden söylemesi.

  • Ya öfkeni çocuklarından niye çıkartmıyorsun yazık ya ben sinir yaşamadım tam tersine oldum gülmekten Reyhan koyun gibi bakarken ilaçlar gitti gedeli suya Kore dizimi ay ne güzel sende mi Korelere bakıyorsun ay ben bayılırım kore ve taylan dizilerin çok güzeler ya yarınkı bölümde salakça bir şeyler olacak lütfen sinirlenmeyin en iyisi hiç izlemeyin ya ???

 5. Diziyi severek izliyorduk fakat artık soğuduk. Nedeni saçmalık üst seviyede cemre üzerine yazılmış saçma madem emir ve Reyhan aşkını Ne hale koydunuz ne mektupmuş be okunmadı gitti Suna’nın hali niye bu hale geldi gören yok haklı haksız olmuş başkasının evinde bir genç kız evi yokmuş gibi saçma çok seviyorduk ama senaryoyu değişmezse erken final yaparsınız şeytansız güzel bir aşkı anlatın da izleyicide izlerken dinlensin sinirlenip diziyi kapatmasın saygılar

 6. Ben bu dizide bi degisiklik goremiyorum haftadir izliyorum ama bi enteresan hic bi sey yokk
  ???
  1 sezon cok iyidi
  2 sezonda oyle olacak saniyordum ama yaniliyorum galiba
  …………..

  • 2. sezonda yazarın beyin yetmezliği yasamışta özde güzel bölümler göremiyoruz???ben artık bırakıyorum izlemeyi???izleyecek bir şey yok ki ha bu arada buraya girenler yorum yazanlar Azeri de var ya lütfen anonim olarak eli kere yazmayın takma isimle yazında anlayalım???bu arada dizide ne oluyorsa olsun sinirlenmeyin ya salakça senaryo yapıyorlar bide emek veriyoruz diyorlar ya

 7. dizi cılkı çıktı. Gereksiz sahneler oynamak için oynayan oyuncular. Ağızdan zorla çıkan kelimeler..soluk yüzler 70 bölüm daha güzeldi

 8. Ay herkes sinirden ne yazmış ya dünkü bolumu sinirli miydi çok mu sinirlendiniz. Ben sizin durumunuzda olamam çünkü boşuna Emirle Reyhan’ın başına ne geldiyse cehenneme kadar yolu var banane. Narin ve Kemal’i izliyorum onlarda bu salak Reyhan’la Emir gibi olursa izlemeyi bırakacağım. Çok saçma senaryo ya kimse demiyor mu yazara saçmalıyorsun bole senaryomu olur Allah aşkına senaryoyu kim yazıyorsa durdurun akılsızı yeter ayni sözler ayni laflar yeti ya biz hakketmiyoruz saçma senaryoyu?????komik bir şeyler olsun sakarca aaa aksiyon olsun ne o ölümden dönmeler filan falan bir mektubu bile okumadı tam 5 günde mektubu okudu diye uzatıyorsunuz bir şey olduğunda yok nafile boşuna izliyor bu karamel yapım defolup gitse ya ne güzel olurdu ayni saman yolun da ki iki dünya arasındaki gibi dizi çekiyorlar eski usul dizileri bırakında aksiyon komik diziler yapın ne o kıskanma falan herhalde yaşlanmamızı istediniz bu günlük diziyle bu diziyle kazandığınız paralar burnunuzdan gelsin be zebrayla Ömer’in sonunu bile göremedik şimdide bunu da saçma sapan seyretmemizi istediniz herhalde salak gerçekten ya

 9. Azerbaycan’dan salamlar annem diziye baktı da öldu gülmekten resmen Reyhan koyun gibi bakmasına Narin haklıydı. Hemen polise vermeliydi ama salak gidip Cemre’den hesap soruyor ama neyse bir isin vardır çaresi. reyhan ezildikçe ezilecek ben narin Kamal’i izliyorum Emir’le Reyhan’ı sevdim ya dizinin baş rolü onlar olsa bile salaklar ya

  • Pardon ya Reyhan’la Emir’i sevmiyorum ya olacaktı sevdim çıkmış. hiç sevmiyorum akılsız Reyhan

 10. dizide karaktersizlik çok senarisler aptalca şeyler asıl senarisler aptal ucuz senaryolarda öyle insan kendini görür dizi dizi aptalca ve saygısızca