Yemin 89. Bölüm 90. Bölüm Özeti 3 Ekim 4 Ekim Fragmanı

Yemin dizisinde geldik 18. haftanın sonunda. Dizi de 18. hafta genel olarak Reyhan ve Emir arasında ki soğukluk ve iletişim engelleri ile geçse de Yemin dizisinin 89. Bölüm ve 90. bölümünde Emir sonunda Reyhan ile buzları eritecek ve normal iki insan gibi konuşarak sıkıntılarını çözecekler.

Yemin 90. Bölüm Resmi Özeti

Birbirine kavuşan Emir ve Reyhan, tüm sorunları geride bıraktıklarını düşünürken, kendilerine yaklaşan tehlikeden habersizdir.

Öte yandan Kemal’in itirafından dolayı Narin ne yapacağını bilemez. Kemal ise hiç beklemediği bir yerde Narin’i karşısında bulur.

Yemin 4 Ekim Özeti

Yarın ki bölümde; Reyhan ve Emir aşklarını yaşamaya başlamışlardır. Beraber birbirlerine sözler verirler aslında kendileri de biliyor mutlulukları fazla uzun sürmeyecektir. Çünkü aralarında karaçalılar geziniyordur Bunlardan biri Cemre, kendi aşkının tutsağı olmuştur o kadar ki gözü dönmüştür. Konaktan ayrılan Cemre konağa dönmek için elinden geleni yapacaktır. Görünüşe göre Suna Cemreden bahsetmemektedir.

Cemre acaba konağa dönmek için Sunayı kullanacak mı yoksa Suna dan dan kurtulduğu için seviniyor mudur Cemre. Hikmet bey Emir’e huzurun ve mutluluğun düşmanı çok olur her koşulda karını üzmeyeceksin, onu dinleyeceksin, onun arkasında olacaksın. Narin biriyle buluşur Kemal onları takip etmiş Kemal ve Narin de birbirlerine âşıklar hem de kendi aşklarının farkında değiller.

O kadar ki Kemal Narin’i buluştuğu adamdan kıskanmıştır. Emir Reyhana sürpriz hazırlıyor Reyhan ne olduğunu anlamaya çalışır, Emir Reyhana küçük jestler yapar, acaba Reyhan’a yine kötü sürprizleri olacak mı hep beraber göreceğiz. Reyhan şık bir şekilde giyinmiş ve Emir’in dönmesini bekler, Reyhan korktuğunu söyler, Emir korkma ben hep senin yanında olacağım Reyhan Emir’e sarılır. Emir ve Reyhan yemeğe giderler ancak kötü bir sürpriz olur kiralık katil bulundukları yere gelmiş. Reyhan vuruldu ve hastaneye kaldırıldı.

Yemin 90. Bölüm Fragmanı

Yemin 89 bölüm Detaylı Özeti

Reyhan şiir okuyup ağlar Emir arkadan seyreder. Emir Reyhan’ın gözlerine bakar ve şiiri okur. Melike Emir’e Hikmet beyin çağırdığını söyler. Reyhana bir yere kıpırdama ben hemen geliyorum. Narin hazırlanmıştır Kemal gözlerini onun üzerinden alamaz Narin hazır olduğunu ve gidebiliriz. Oya nereye gittiklerini sorar. Hikmet bey Emir’e şirkete dönmesini istedi ve Cavidan’ın son yaptığı affedilemez. Cavidan kapısını kilitleyip asla buraya tekrar dönmeyeceğini konağa tekrar döneceğini söyler. Kiralık katil gelir ve bu işi bu gün halledeceksin. Narin ile Kemal kafedeler simit ve çay içiyorlar. Emir babam beni tekrar şirkete dönmemi istedi Reyhan peki o zaman ben kıyafetlerini getirim Emir çok güzel seçim ama en güzel seçimi kalbim yaptı demesi üzerine Reyhan heyecanlanır mutfağa gidip yemeğe bakar. Oya Kemali arar ben bulunduğunuz lokantaya geldim siz yoksunuz.

Kemal yemek iptal olmadı evde yemek yiyeceğiz, Narin Kemale kızar. Reyhan Emir’i geçirir, Emir yanağından öper ve gider, Reyhan yanağını tutar şaşırmış gibidir. Kiralık katil çok ekmeğinizi yedim ama buna çocuklarım için mecburum. Emir giderken Cemreyle karşılaşır ama selam vermez, Cemre çok öfkelenir. Cemre Nigar’a piknikte her şeyi anlatmasını ister, Nigar anlatır, Cemre sinirlenir. Emir şirkette Reyhanı düşünüyordur, Reyhanı arar. Narin romantik akşam yemeği hazırlar Oya gelmeden kemancıyı ayarlaman lazım. Emir toplantı da ama aklı Reyhanda. Zafer Emir’in yanına gelir ne olduğunu sorar Emir bir şey olmadığını söyler, bu gün toplantı olduğunu söyler Emir bula bula bugünü mü buldun Zafer ben giderim sorun olmaz Emir rahatlar. Reyhan evde akşamı dört gözle bekler kendini hazırlar akşama. Cemre Cavidan’ı arar ve bir şeyler yapmasını çünkü yüzük takmışlar benim dayanacak gücüm kalmadı ne yapacaksan bu gün yapmalısın. Emir işlerini bitirip Reyhana mesaj atar eve geliyorum çünkü seni özledim. Emir Reyhandan cevap bekler.

Reyhan cevap verir seni bekliyorum diye. Cavidan kiralık katili arar adam açamaz bunu yapamayacağını söyler. Emir eve gelir kapıyı açan reyhandır Emir bir hoş geldin demek yok mu Reyhan hoş geldiğini söyler, Emir çok güzel olduğunu söyler, telefon çalar Reyhan dan dan gözünü alamadığı için cevap vermez. Telefonuna bakmayacak mısın Emir sonra arayacağını söyler. Reyhan aç mısın diye sorar Emir aç olmadığını duş alacağını söyler, Reyhan tamam ben de Melike ablaya yardım ederim. Cavidan adamın evinin önünde onu bekler adam gelir Hikmet beyin ekmeği kursağımda ben yapamam Cavidan yapacaksın başka yolu yok. Kemallerde romantik akşam yemeği başlamış kemancıyı gören Narin ne ara ayarladığını sorar, Oya tepelerindedir Kemalden romantik sözler Narin’e. Emir gömleğini giyerken düğmesi kopar Reyhan dikeceğini söyler.

Emir düğmeyi diken Reyhana bakar Reyhan böyle bakarsan dikemem ama Emir nereye bakacağını söyler, düğmeyi diken Reyhan gidecekken, Emir Reyhanın elini tutar ve kalbinin üstüne alır ve bizim hikâyemiz yeni başlıyor Reyhan heyecanlanır odadan çıkar. Oya’nın gözleri Kemallerdedir Kemal görür ve dans etmeleri gerektiğini söyler. Narin istemese de, Kemal bu kadar hazırlığı boşuna mı yaptık mecburen dans edeceğiz. Hikmet ve Emir salonda Reyhanla birbirlerine bakmaktan iş yapamaz Emir. Nigar salona gelir ve yatak çarşaflarını değiştirdiğini söyler Reyhan utancından bir şey diyemez. Narin ve Kemal dans ederler bu müziği çok sevdiklerini birbirlerine söylerler.

Emir uyumak için kalkar. İnciri bahane ederek Reyhanı odaya çağırır. Reyhan birazdan geleceğini söyler. Kemal ve Narin birbirlerine geçmişlerini anlatırlar. Emir yatakta Reyhanı beklemektedir. Reyhan gelir. Kemal ile Narin Masaldan bahseder, Kemal Narin’e sence ben iyi bir babamıyım, Narin dünyadaki en iyi babasın Kemal Oyanın izlediğini görür ve Narine seni seviyorum der. Reyhan odaya girer Emir nihayet geldiğini söyler, elini tutar, Reyhan Emir’e beni affettin mi diye sorar, Emir izin vermez konuşmasına.

Yemin 89. Bölüm  Resmi Özeti

Reyhan ve Emir’in aralarının düzeltmek için çaba gösteren Hikmet, Emir ve Reyhan’a bir sürpriz hazırlamaya karar verir. Hikmet Emir ve Reyhan’a yüzük takar ve bu yüzükle ikilinin bir birine daha yakınlaştığını tahmin eder. Cemre ve Cavidan ise işbirliği yaparak hazırladıkları ve uyguladıkları planlarında artık sonuna gelmiştir; bu sefer kaybetmeyeceklerinden emindirler.

Diğer taraftan Oya’nın takibinde olan Kemal ve Narin, evlilik oyununa devam eder. Kemal, Narin’i şok edecek bir itirafta bulunur. Kemal’in itirafı ne olacaktır?

Yemin 3 Ekim Özeti

Reyhan ve Emir aşklarına yeniden kavuşmuş mutlu bir beraberlik içindedir bunun hemen uzun sürmediği ve Cavidan’la Cemre’nin tamamen ayıracakları planlar peşindedir. Hikmet Cavidan’a ettiği para teklifi Cavidan’ın işine yani konağa tekrar dönmesine yarayacak.

Cavidan’ın Reyhan’ı öldürmek için tuttuğu adam Hikmet’in eski çalışanı olduğunu ve bunu kullanarak Reyhan’a daha yakın olacağı ve işini daha iyi yapacağı açısından Hikmetle konuşmasını ve ona iş vermesi için yönlendirir. Hikmet adamı evinde işe almış ve Adam Reyhan’a daha yakın olmuştur. Emir ve Reyhan o kadar mutludurlar ki hep yüzleri gülüyor halde ve birbirine aşkla bakıyorlar.

Emir Reyhan’a takım elbiselerinin güzel seçim olduğunu ama en güzeli onun olduğunu söyler Reyhan utancından elindeki kıyafetleri Emir’in eline sıkıştırarak mutfağa Melike’ye yardım edeceğini söyler ve Emir’in yanından hemen kaçar. Cavidan eski yere yani konağa ait olduğu yer az bir zaman kaldığını ve geri gideceğini söyler. Emir babasıyla konuşmaya gider Cavidan hakkında babası Cavidan’ın yaptığı son hareketin yanlış olduğunu ve aynı şekilde tekrar karşısına çıkmasının onun için iyi olamayacağını söyler.

Cavidan adama tetiği gözünü kırpmadan çekeceğini ve Reyhan’ı tek bir kurşunla öldürmesini söyler. Reyhan Emir’i geçirmek için dışarı onunla beraber çıkar Emir Reyhan’ı öper ve işine gider. Kemal ve Narin akşam yemeğini keman eşliğinde yerken Kemal onun elini tutup dansa kaldırır ve Narin olayı abarttığını söyler Kemal olması gereken durum olduğunu söyler. Emir Reyhan’la aşklarının yeni başladığını ve daha güzel geçeceğini söyler.

Yemin 89. Bölüm Fragmanı

Yemin 88. bölüm Detaylı Özeti

Son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse; Hikmet Emir’i çağırır ve Cavidan hakkında konuşmak istediğini söyler ve Cavidan’ı uyardığını ve konaktan herhangi birine zarar geleceğini ve tek sorumlusu onun olduğunu ve hesabını soracağını söyler. Kemal Narin’in yanına gelir ve habersiz olan Narin’le fotoğraf çeker Narin niye çektiğini söyler Kemal evli olduğumuz için sosyal medya hesaplarına atacağını söyler ve Narin buna olumlu bakmaz ve tam düşecekken Kemal onu tutar ve düşmesine engel olur. Emir Reyhan’ı kolundan tuttuğu gibi konağa götürmeye çalışır ama Reyhan gitmek istememesine rağmen Emir onu zorla götürür ve konağa giderler. Reyhan konağa gelir ve Emir’den konuşmasını bekler.

Emir ve Reyhan’la konuşur. Oya ne yaptıklarını soruyor ve neden yerde uyuduklarını sorduğunda Narin konuşması gereken konuların olduğunu söyler. Reyhan Emir’i yanlış anlaşmasından korkar aynı şekilde Emir’de. Kemal Narin’e biraz daha tedbirli olacaklarını söyler Kemal belini ağrıdığını söyler Narin yatakta yatmasını ve onun yerde yatacağını söyler. Reyhan yatakta uyur Emir’i gelmesini bekler Emir’de gitmek ister ama çekindiği için gitmez.

Emir mutlu bir şekilde uyanır telefonuna bakar Zafer’den gelen mesajı okur ve Reyhan’la konuşup konuşmadığını söyler; Emir Reyhan’ı uyandırmak için odaya gider ama Reyhan uyanmıştır. Oya alışveriş için sitede dolaşır ve Kemal mutfağa gider Narin’e kendi elleriyle kahvaltı hazırlar ve odasına götürmek için Emir Suna’nın odasına gider ve Suna’dan onlarla pikniğe gelmesini ister. Hikmet Melike’ye siparişin gelip gelmediğini söyler kahvaltıya Reyhan ve Emir beraber gelir ve o kadar mutludurlar ki birbirlerine bakar Cemre Hikmet’e piknik konusunun iyi olduğunu söyler. Oya Şehriyenin ağzından laf almaya çalışır hediye alıp almadığını ve tatile gidip gitmediklerini söyler.

Cavidan Cemre’yle konuşur ve parayı getirmesini ve Cemre ise piknik alanının sessiz olduğunu ve işi rahat yapabileceklerini söyler. Kemal evden çıkacakken Narin ona telefonunu getirir ve Kemal yemek yemeye gidecekleri söyler ve ona öpüp evden çıkar. Hepsi piknik alanına giderler Reyhan’ı vuracak adamda ordadır ve Cavidan onu arar orada olup olmadığını söyler. Kemal Narin’i düşünmekten işine odaklanamaz hale gelir. Reyhan salıncakta sallanır ve onu sallayan Zeynep’tir sonra Emir geliyor onu salamaya ama bunu Reyhan bilmiyordur Hikmet onları mutlu olduklarını görünce sevinir ve onları seyreder ve sallar onu Emir ve tutar belinden birbirlerine bakarlar ve yürümek istediğini söyler ve tam o sırada Sefer gelir ve Emir’i çağırır Suna’nın onun çağırdığını söyler.

Hikmet Reyhan’la konuşur ve aralarının iyi olmasına sevindiğini söyler tam o sırada telefon çalar ve masadan ayrılır ve yanlarına eski çalışanları gelir Hikmet’le baş başa konuşmak istediğini söyler. Kemal eve gelir Narin’in neden hazırlanmadığını söyler ve kalkıp hazırlanmasını ister ailecek ve çalışanlarıyla beraber yemek yerler Hikmet kalkar ve konuşmada bulunur geçmişte yaptığı hatalardan affetmelerini ve tekrar Reyhan ve Emir’e tekrar alyanslarını takmalarını ister ve diyecekleri bekleyen herkes Emir ayağa kalkar ve ardından Reyhan’da kalkar ve Hikmet yüzükleri takar. Kemal aşağıda telefonuna gelen mesajı okur ve gelen mesajda kartta alışveriş yapıldığını görür ve bu işten sıyrılmak isteyen Oya bir işler peşindedir Kemal alışverişi Narin’in yaptığını düşünür.

Reyhan elini yıkamak için gider ve yüzüğü parmağından çıkarır oraya bırakır ve sonradan bir mutlulukla tekrar yüzüğü parmağına takacakken elinden düşer yüzük ve yerde onu aramaya çalışır ve Emir gelir yüzüğü yerde bulur ve elinden tutar tekrar o yüzüğü parmağına takar. Emir Reyhan’a haklı olduğunu ve ona söz vermesini ister tam o sırada Cavidan piknik alanına gelir ve ağlamaya başlar ve çocuklarını özlediğini ve gitmeyeceğini söyler Hikmet’in ona para teklif ettiğini ve çocuklardan uzak durması gerektiğini söyler. Oya Narin’in odasına gelir ve ona hediye verir. Hikmet ve ailesi hepsi eve dönerler konuyu kapatmalarını ve açmayacaklarını söyler. Narin Oya’nın verdiği kıyafeti giymiştir Kemal gözlerini ondan alamamış ve sadece ona bakmıştır. Reyhan odaya gelir ve koltuğun nerde olduğunu Melike’ye söyleyince Emir’in kaldırmasını istediğini söyler Reyhan odaya gider yatağın üstündeki kâğıdı alıp okumaya başlar Emir ona şiir yazmıştır okurken duygulanan Reyhan mutluluk gözyaşlarını döker.

Yemin 3 Ekim Tahmini

Yemin dizisinin 3 ekim perşembe akşamı yayınlanacak 89. bölüğünde nihayet güzel şeyler olacak tüm seyircilerimizin çok istediği Reyhan ve Emir arasındaki buzlar çözüldü; Reyhan Emir’in yaptığı davranışlara anlam veremese de çok mutlu olmuştur. Emir yavaş yavaş Reyhan’ın gönlünü fethetti. İlk önce valizini odaya aldı sonra kanepeyi ortadan kaldırdı Reyhana duygusal bir şiir yazmış bunun sonucunda Reyhan ağlamıştır.blank

Kemal ve Narin arasında Oya’nın gelmesiyle evlilikleri ortaya çıkacak korkusuyla birbirlerine yakınlaşmaktadırlar başlarda hoşlarına gitmiyor gibi gözükse de birbirlerine âşık olmaya başlamıştır. Oya’nın yaptığı işe yaramaz planlar sayesinde aşkları hız kazanmıştır. Kemal ve Narin yemeğe çıkmak için hazırlanırlar Narin’in güzelliğiyle başı dönen Kemal gözlerini Narin’den alamaz. Reyhan ve Emir Hikmet Bey sayesinde yüzük takarlar.

Reyhan Zeynep’le beraber pikniğe gider çok mutludurlar ama mutlulukları kısa sürecektir çünkü Cemre ve Cavidan yine iş peşindeler. Reyhanı öldürmek için kiralık adam tutar bakalım Reyhan Emir’e verdiği sözü tutabilecek mi çünkü Emir beni bir daha asla terk etmeyeceğini söyler. Cavidan’ın planları yarayacak mı ya da Emir kendini Reyhan’a siper mi edecek hep beraber göreceğiz. Kemal ve Narinin odasına birden giren Oya gördüğü manzaraya şaşırır ne olduğunu sorar kavga ettiklerini söyler durumu toparlamaya çalışırlar ama pek de beceremezler çünkü Oya hep bir adım öndedir.blank

Yemin 89. Bölüm Fragmanı

Yemin 89. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı. Yemin 89. Bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 89. Bölüm resmi özeti ve detaylı özeti çıktığında sayfamıza ekleyeceğiz; ancak sizlere şimdilik Yemin dizisi 3 ekim 89. bölüm tahminini verebiliyoruz. Yemin 3 ekim fragmanı çıktığında sayfamıza da olacak ilk olarak.