İkimizin Yerine 398. Bölüm Özeti 10 Ekim Rasika Şiv’i Taciz Eder

İkimizin Yerine dizisinde Şamer efsunluğunu koruyordur. Jagdiş ve ailesinin hayatına bir anda giren Şamer dost mu yoksa Het’in intikamını almak için tutulan bir şarlatan mı? Bu soruların cevabını 398. Bölüm Özetinde öğreneceğiz. İkimizin Yerine 10 Ekim Özeti başlıyor.

Şamer Dadisa’nın bütün acılarından kurtulacağını söyleyerek onu bir yere getirir. Dadisa geldiği evin Het Sing’İn olduğunu görünce şoka girer. Burası oğlunu öldürdüğüm Het’in evi diyerek içeri girmeyeceğini söyler. Şamer bana güven der ve ona destek olacağını söyleyerek Dadisa’yı ikna eder. Ajay’ın annesi kapıda Dadisa’yı görünce şaşırır. Dadisa benim yüzümden çektiğin acıyı paylaşmaya geldim diyerek içeri girer.

Ajay’ın annesi içerde oğlunun fotoğraflarına bakarken Dadisa benden çok nefret ediyor olmalısın, senin yerinde olsaydım ben de öyle düşünürdüm der. Ajay’ın annesi onu sessizce dinliyordur. Dadisa masum bir kızı kurtarmak için oğlunuza ateş etmek zorunda kaldım, siz benim yerimde olsanız öyle yapmaz mıydınız der. Kadın Dadisa’nın acısını paylaşmaya geldiğine memnun olmuştur. Ben de senin gibi yapardım ancak daha sonra özür dilemek için gelmezdim der. Bu gün gelerek benim acımı azaltmayı başardın der. Dadisa rahatlamıştır.

Bir grup işadamı Jagdiş’i ziyarete gelirler ve Jetsar’da tıp fakültesi kurmak istediklerini belirtirler. Jagdiş bunun köylüler için çok iyi olacağını söyler. Adamlar uluslararası bir fakülte olacağını söylerler. Jagdiş bundan faydalanmak istediğini söyleyince adamlar yanlarında getirdikleri para çantasını Jagdiş’e verirler ve biz de faydalanmak istiyoruz diye ona rüşvet vermeye çalışırlar. Jagdiş beni bununla satın alacağınızı mı zannediyorsunuz der ve polisi aramadan gidin diye bağırır. Adamlar tası tarağı toplayıp giderler.

Subhadra Anandi’nin Hayız halinde iken yemek yaptığını öğrenir ve ortalığı birbirine katar. Anandi’nin yaptığı yemekleri atar ve Tanrı’dan af dilemek için etrafı tütsüleyeceğini ve oruç tutacağını söyler. Anandi gördükleri karşısında şaşırsa da Iravati’ye Dadisa’nın da bir zamanlar aynı olduğunu ancak daha sonra değiştiğini söyler. Subhadra’nın değişmesi için ona destek olacaklarını belirtir.1 13

Nandu’nun arkadaşları Jagdiş’i tebrik etmeye gelirler. Jagdiş için aldıkları buketi ona verirler. Dadisa Gehna dan çocukları sevindirmesini isterken Gehna yaptığım helvayı beğenmediler der. Dadisa Jagdiş’den çocukları melaya götürmesini istiyor. Jagdiş şimdi hastaneye gideceğini akşama ise Mela’ya gideceklerini söyler ve ayrılır.

Sançi, Vivek ile yemek yiyeceklerini söyler ve Suman’dan Saurab’ın yemeğini vermesini ister. Saurab buna sinirlenirken annesiyle göz göze gelir. Annesi Suman Sanç’den Saurab için de yemek servisi yapmasını ister. Sançi ona yemek servisi yaparken Saurab bacaklarını Sançi’ye değdiriyordur. Ardından Sançi’nin elini tutar. Sançi bu durumdan çok rahatsız olur. Onun bu rahatsızlığını farkeden Raki servisi ben yapacağım diye ayağa kalkar.2 13

Nandu’nun arkadaşları Mela’ya gitmek için toplanırlar ve Jagdiş’in gelmesini beklerler. Ganga hastaneyi arar ve Jagdiş hakkında bilgi alır. Çocuklar heyecanla Jagdiş’i beklemeye devam ederler ancak Jagdiş gelmez. Gehna çocuklar için yemek getirir ancak çocuklar yemeden ayrılır. Nandu da bir şey söylemeden odasına gider.

Suman, Sançiden Saurab’ın odasına gidip elbiselerini düzeltmesini ister. Sançi tereddüt eder ancak Suman ısrar edince odaya çıkar. Saurab onu görünce ellerini tutar ve beni görmek için odama geldin değil mi diye sorar. Bu sırada Vivek de gelmiş ve Sançi’yi sormuştur. Suman odaya gittiğini söyler. Sançi elimi bırak diye diye bağırırken Saurab bunu yapmayacağını söyler. Vivek elindeki dosyaları düşürünce Saurab onun geldiğini anlar ve Sançi’nin elini bırakıp elbiselerini dolaba yerleştirmesini ister. 3 12

Jagdiş eve gelince Ganga çocuklar seni beklediler ve üzgün bir şekilde evlerine döndüler der. Jagdiş tam gelmek için yola çıkmıştım ki bazıları sorunlarını anlatmak için beni durdurdular ve bu yüzden geç geldim der ve kendisini anlamasını ister.

Rasika, kocasının onu dövdüğü hakkında sahte bir hikaye anlatır ve vücudunda izlerini gösterir. Ağlarken Shiv’i kucaklıyor ve Anandi onları birlikte görüyor. Şiv Anandi’ye onu teselli etmeye çalıştığını söyler. Rasika hemen uzaklaşırken Anandi kocasına güvendiğini söyler. 4 11

Şamer Jagdiş’i Jetsar’da ilaç şirketi için yatırım yapmaya ikna ederken Ganga huzursuzdur. Ganga bu kadar kısa bir sürede Şamer’e güvenen Jagdiş’i uyarırken Jagdiş işine karışılmamasını ister. Saurab elbise asmaya çalışan Sançi’yi taciz etmeye başlarken annesi de Sançi’yi suçlar. Sançi zor durumda kalır. Rasika Şiv’i taciz etmeye çalışırken ondan tokat yer. Rasika üzerini başını yırtar ve Şiv’in kendisini taciz ettiğini söyleyerek bağırmaya başlar. İkimizin Yerine 10 Ekim Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 398. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 398. Bölüm Özeti 10 Ekim Rasika Şiv’i Taciz Eder (1 Yorum)

  1. Çok yakında yeni hint dizisi başlıyor fragmanını verdiler adı bıçak sırtı