Yemin Devam Edecek mi? 3. Sezon Var mı? 2020 Sezon Finali Ne Zaman?

Yemin 3. Sezon Olacak mı? Yemin 3. Sezon Var mı?

Yemin dizisi oyuncuları ile ilgili ayrılık haberleri kulislerde dolanırken her yerde Yemin dizisinin 3. sezonun çekilip çekilmeyeceği konuşuluyor. Yemin dizisi yapımcısı Karamel Film Yemin’in 3. sezonun çekileceğini ve Özge Yağız’ın diziden ayrılırken Gökberk Demirci’nin diziye devam edeceği açıklandı. Kanal 7’nin ortalama 3 milyon izleyicinin zevk alarak izlediği Yemin dizisinden vazgeçme gibi bir düşüncesi yok ancak Yemin dizisi yapımcısı Karamel Filmin de işi çok zor; zira Reyhan’ın ölümü işleri karıştıracak.

Yemin dizisinin 1 mayıs 2020 cuma günü ekranlara gelecek 240. bölüm sezon finalinde Reyhan ölecek ve Özge Yağız Yemin dizisinden ayrılacak.

Yemin 3. sezon

Yemin dizisi kadın başrol oyuncusu Özge Yağız hem güzelliği ile hemde oyunculuk yetenekleri ile bir çok ünlü dizi yapımcılarının dikkatini çekiyor. Yemin dizisinden başka deneyimi olmayan Özge Yağız’ı yapımcılar en çok da oyuncuyu çok seven milyonlarca hayranı için istiyor.

Yemin 3. Sezon Var mı?

Eğer Özge Yağız kendisine gelen teklifi kabul etti ve Yemin dizisinden ayrıldı; ancak Yemin dizisi Özge Yağız’sız 3. sezonda yoluna devam edecek yani gerçek hayatta sevgili olan Gökberk Demirci ile Özge Yağız’ın da yolları ayrılmış olacak.

Yemin Devam Edecek mi?

Her ne kadar Özge Yağız’ın Yemin dizisinde devam etmeyeceğini söylesek de Yemin dizisinin sevilen başrol oyuncusu Gökberk Demirci Yemin dizisinde devam etmekte kararlı tabi ona da başka bir prime time yani 20:30 ile 23:15 saatleri arasında yayınlanan bir diziden teklif gelmezse.

Hem Özge Yağız hemde düşük bir ihtimal ama Gökberk Demirci Yemin dizisinden ayrılsa da Kanal 7 ve Karamel film hazır tutmuş ve sabit bir izleyici kitlesi oluşmuş Yemin dizisinden vaz geçmek istemiyor. Bu nedenle kesin olarak Yemin dizisi 2020 2021 yeni sezonunda 3. sezonu ile devam edecek. yemin 3. sezonda devam edecek mi

Yemin 2. Sezon Çekimleri Başladı

Yemin dizisinin yeni sezon çekimleri 2 ağustos cuma günü başladı. Yemin dizisinde Emir ve Reyhan karakterlerine hayat veren Özge Yağız ve Gökberk Demirci dizinin yeni sezonunda da kaldıkları yerden devam edecekler. Yemin dizisinin 2. sezonunda hikaye kaldığı yerden devam edecek. 20 bölüm stok çekilecek Yemin dizisinin yeni sezonu 9 eylül 2019 pazartesi günü 71. bölümü ile ekranlarda olacaktır. Yemin 2. Sezon çekimleri

Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizisi Yemin şimdiden yeni sezon onayını aldı. 18 Şubat 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Karemel Yapımın yeni dizisi Yemin ilk bir ayda aldığı reytingler ile düşman çatlattı. Uzun süren hazırlıklar sonucu yayın hayatına başlayan dizinin her bölümü 3 milyon izleyici tarafından takip ediliyor. Günlük bir dizi için hemde saat 19:00’da yayınlanan bir dizi için bu izlenme oranları gerçekten rüya gibi. Yemin dizisi gelmiş geçmiş en çok izlenen günlük dizi olma yolunda ilerliyor.

Yemin 2. Sezon Var mı?

Bu kadar yüksek izlenme oranlarına sahip bir dizinin tabi ki 2. sezonu da 3. sezonu da çekilecek. Yemin dizisi başarılı grafiği ile sezon sonunu beklemeden yeni sezon onayını aldı.  Yemin 2019 2020 yeni sezonunda 2. sezonu ile yayında olacak.

Yemin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Kanal 7 diğer özel kanallar gibi yerli günlük dizileri için haziran ayında sezon finali yapıyor; ancak 2019 da Ramazan bayramının uzun süren bir tatili olacak olması nedeniyle diziler Ramazan Bayramı araya girmeden sezon finali yapacak. Muhtemelen Yemin dizisi de Ramazan Bayramından önce 31 mayıs cuma günü ilk sezonlarını noktalayacaklardır.

Yemin dizisi muhtemelen 75. bölümü ile 31 mayıs 2019 cuma günü 1. sezon finalini yaparak izleyicisinden yaklaşık 3 aylık bir ara isteyecek ve yeni sezonu ile 2019 2020 yeni sezonunda da Kanal 7 ekranlarını şenlendirmeye devam edecek.yemin 2019 yeni sezon

Yemin Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak?

Yemin dizisinin yeni sezonu eylül 2019’da izleyicisi karşısında olacak. Kanal 7 Elif dizisini genelde eylülün 3. haftasında yayına alıyor. Bu durumda Yemin dizisi set ekibi mayıs ayında bıraktıkları sete ağustos ayında geri dönecek ve 16 eylül 2019 pazartesi günü de Yemin dizisinin 2. sezonu yeni sezona başlayacaktır.

Yemin Devam Edecek mi?

Yemin dizisi harika bir senaryo ile Türkiye’nin en çok sevilen dizilerinden biri oldu. Yemin dizisinin 2. sezonu için de hazırlıklar şimdiden yavaş yavaş başlamış durumda. Yemin dizisi senaristi Nazmiye Yılmaz muhtemelen 2. sezonun planını şimdiden kafasında yapıyordur.

Yemin dizisi için en büyük risk diğer diziler gibi reytingler değil. Yemin dizisi küçük bütçeli bir dizi ve artık Yemin dizisini başrol oyuncuları Özge Yağız ve Gökberk Demirci büyük oyuncular. Zira Özge Yağız ve Gökberk Demirci Yemin dizisi ile çok sevildi ve büyük bir üne kavuştu.

Daha önce Adını Sen Koy dizisinde de benzer bir durum yaşanmış ve Karamel Yapım başrol oyuncuları Erkan Meriç ile Hazal Subaşı’ı elinde tutamamıştı.

Benzer bir durum Yemin dizisinde de yaşanabilir ancak Karamel Yapım her türlü ihtimali göz önünde tutarak şimdiden Özge Yağız ve Gökberk Demirci’yi bir sözleşme ile ağır şartlar altında diziye bağlamalı. Yoksa bu iki oyuncu da yakında çok iyi sezon dizilerinden çok yüksek bölüm başı ücretler ile teklif alabilrler. Özellikle de Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veren güzel oyuncu Özge Yağız.Yemin 2019 da devam edecek mi

Yemin dizisi yapımcısı Karamel film ile 2020 haziran ayına kadar sözleşmesi olan Özge Yağız’a şimdiden teklifler gelmeye başladı. Karamel Film bir günlük dizi de Özge Yağız gibi artık çok sevilen ve sayılan bir oyuncuyu tutma şansının kalmadığını anladı. Bunun için Kanal 7 yönetimi ve Karamel Film bir araya geldi. Artık gündüz değilde akşam saatlerinde yayınlanan bir dizi de başrol oynamak isteyen Özge Yağız’a yeni bir teklifi götürdü.

Karamel Filmin yeni dizisi Emanet de kadın başrol olarak yer alacak ve hem daha az çalışıp hemde kat be kat daha fazla kazanabilecek.

Yorum yaz

Yemin Devam Edecek mi? 3. Sezon Var mı? 2020 Sezon Finali Ne Zaman? (20 Yorum)

 1. Yemin dizisi çok güzel .
  Hafta sonlarında olsa ne kadarda güzel olurdu.
  Lütfen Emir ve Reyhan ❤ AŞKI bitmesin:)
  Sonsuza dek sürsün.

  • Okadar da kaptirmayin guzel kizi sadece seyredilir benim herseyim ne Alaka hayatta baska guzelliklerde va mesela anne baba kardeş

  • Okadar da kaptirmayin guzel kizi sadece seyredilir benim herseyim ne Alaka hayatta baska guzelliklerde va mesela anne baba kardeş

 2. dizi cok süper bir numara ancak başrol oyuncuları degişirse izlenmez herkez emir ve reyhan için izliyor emir ve reyhan insallah gercek hayatada sevgili olurlar çok yakışıyor muhteşem uyum gelecek sezon bol bol reyhan emir aşkı istiyoruz cuma gunu akıllardan çıkmayacak bir fınal yapın aşk dolu bir final olsun

 3. reyhan çok sinir bozujy emir harika bir yan önje emir ille reyhan sewismäyä baslamaly gonçadan nefret edyorum

 4. Hazal subaşı gitti de ne oldu adın sen koy dizisinde aldığı başarıyı diğer iki dizi de de alamdi☺ Ben Nazmiye Yılmaz hanıma güveniyorum inanıyorum bir gün hak ettiği değeri bulacak bu sektörde ???

 5. Emri rehanı üzede coh icyirem kamal ve Leylaya coh gülörem ve bu dizyi coh severem iş allah hec bitmez amin❤❤?

 6. Hayırlı Günler Diziseti Tv Yorumcuları❤️Yemin❤️Gözel Dizi Sezon Final Kerarı Alması Çok Gözel Dizi Üc Sezon Davam Etse iyi Dizinin Oyuncuları İyi Dizi İki Hayatı Işığlandırır❤️Reyhan Ve Masal❤️Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz