Yemin Zeynep ölecek mi? 

Yemin dizisinin 47. bölümünde Zeynep üvey annesinin adamının elinden kaçmış ve uçurumdan kayıp düşmüştü. Bu olay akıllara Zeynep ölecek mi sorusunu getirdi.Yemin Zeynep kimdir resimleri

Arkadaşlar Zeynep dizide ölmeyecek. O uçurumdan düşecek ve adam onu öldü zannedecek. Birileri Zeynep’i yaralı halde bulup hastaneye yetiştirecek. Reyhan ve Emir bunu duyunca çok üzülecek ve hastaneye koşacaklar.

Zeynep’in üvey annesi Reyhan‘ı suçlayacak. Zeynep’e kan takviyesi gerekecektir. Suna, Emir ve ya Cemre ona kan verebilir. Reyhan tekrar tutuklanacak. Emir ve Kemal onu hapisten çıkarmak için uğraşacak ve bir yandan da Zeynep’in iyileşip mahkemeye çıkmasını dileyecekler.

Tam mahkeme günü Zeynep uyanacak ve polise Reyhan‘ın lehine ifade verecek. Bu ifade hakimin karar anında ortaya çıkacak ve Reyhan‘ın masumiyeti kanıtlanacak. Ayrıca üvey anne de tutuklanacak. Emir ve Reyhan Zeynep’i bir kaç gün misafir edecek. Daha sonra Zeynep’e devlet sahip çıkacak ve Zeynep kız yetiştirme yurduna gidecek. Emir ve Reyhan sık sık onu ziyaret edecek.

Bu arada Kemal tarafında ise Kemal‘in dadısı Nedret geldi ve Nedret Kemal ve Leyla‘yı aynı yatakta görünce evli zannedecek. Kemal, Nedret gerçeği öğrenirse Leyla ve ona kızar ve kötü davranır diye düşünecek ve Leyla ile tipik bir evcilik oyunu oynayacak. Bu oyun en çok Masal‘ı sevindirecek. Nedret ise Leyla‘ya çeşitli işler verip onu denemeye çalışacak. Ancak bizim Leyla tüm işlerini başarıyla tamamlayacak ve Nedret‘e saygıda kusur etmeyecek.yemin zeynep ölecek mi resimleri