İkimizin Yerine Jagat, Anandi‘yi Şiv‘den Nasıl Ayırdı?

Jagat hafıza kaybı numarasıyla Anandi‘ye yaklaşmaya çalışır. Ancak Anandi hep mesafesini korur. Jagat bu numarayla her kesle barışacağını düşünür. Jagat Nandu‘yu Şiv‘e herkesin önünde Anandi‘yle evlenme abim geri döndü söyle der. Nandu kabul eder. Anandi ve Şiv göl etrafında otururken Anandi ağlar.

Şiv onu teselli eder. Jagat tüm hizmetini Anandi yapsın istiyor. Onun Şiv‘le görüşmesine engel olmaya çalışıyor. Nandu herkesin önünde Şiv‘e Jagat‘ın sözlerini söyler. Basant ona bağırır. Menakşi bunu duyar ve sinirlenir. Herkese bu nasıl çocuk der. Aileme bu nişanı bozma konusunu açacağım der. Herkes şaşırır. Jagat sevinir.

Şiv, Menakşi, Anandi ve ailesi mabede giderler. Jagat Anandi‘nin onunla kalmasını ister ama Dadisa izin vermez. Bairon Jagat‘ın numara yaptığını düşünüyor ama kimse inanmıyor. Jagat da mabede gider. Şiv Jagat‘a niyetini biliyorum ama vazgeç Anandi‘yi seviyorum ve onunla evleneceğim der. Şiv daha sonra Anandi‘ye aşkını itiraf etmediğini fark eder.

Jagat Şiv‘le kavga ettiği sahneyle ilgili Şiv‘e laf sokarken foyası çıkar. Jagat hemen hafızası geri gelmiş gibi yapar ve üzgünüm der. Gideceğini söyler. Anandi ailesi üzülmesin diye Jagat‘ı affeder. Bairon kızarken Dadisa çok sevinir. Jagat Anandi‘ye karşı ne kadar yanlış düşündüğünü anlar ve üzülür. Şimdi intikam için değil sadece Anandi‘nin kalbini kazanıp onu mutlu etmek için savaşacak. Anandi‘ye onu hala sevdiğini söylemeye karar verir.kimizin Yerine 13 mayıs resimleri

Jagat Dadisa‘ya gider ve ağlayarak ben Anandi‘siz yaşayamam onu bana geri ver der. Dadisa ona inanır ve Anandi‘ye bunu söyler. İki kâğıt parçası ilişkinizi kıramaz der. Ancak Anandi Şiv‘le evleneceği için çok mutludur ve kesinlikle reddeder. Bairon Dadisa‘yı bir daha bu konuyu açma diye uyarır. Bu arada düğüne çok az zaman var.

Şiv Anandi‘yi güzel bir yere götürür ve ayağına halhal takar. Evlenmeyi sırf Dadisa istedi diye değil, seni sevdiğim ve mutlu etmek istediğim için kabul ettim der. Anandi çok mutlu. Jagat Anandi‘nin onun eşyalarını topladığı valizi alıp Şiv‘e gider ve ona Anandi hâlâ beni seviyor, annesi istediği için seninle evleniyor der.

Ona nişanı bozmak için yaptığı tüm kötülükleri anlatır ve özür diler. Anandi‘siz yaşayamam ne olur ondan vazgeç diye yalvarır. Şiv nişan videosunu izler ve Anandi‘nin yüzünde tereddüt görür. Jagat bir ara Şiv‘in başını belaya sokmak için Şiv‘in demiryolu projesinde usulsüzlük yapmaya çalışmış ama Bhim sayesinde başarılı olmamıştı.

Evde Şiv‘e bunu anlatmadığını fark eder ve belki de ortaya çıkmaması gerekiyor der. Genel olarak Şiv‘le konuştuğu için rahatlar. Şiv Anandi‘nin onunla mutsuz olmasını istemiyordur. Bu yüzden her iki aile bir aradayken onlara evlenmek istemediğini söyler. Herkes nedenini sorgular. Şiv‘in ailesi ona kızar. Onu vazgeçirmeye çalışırlar.kimizin Yerine resimleri

Şiv tüm suçu üstüne alır ve ben onu mutlu edemem, bunu tam zamanında fark ettim der. Birbirlerine uygun olmadıklarını söyler. Kültür ve hayatlarımız farklı der. Herkes, özellikle Anandi şoka girer. Dadisa ve Jagat memnundur.

 

Tüm bunlar 276~278 bölüm 10~12 haziranda yayınlanacak.

İkimizin Yerine Jagat, Anandi‘yi Şiv‘den Nasıl Ayırdı? (2 Yorum)

  1. Mikrop.jakdiş.anandiyi.onun.oyuncağı.gibi.görüyor.babaannesi.çadırda. yaver. Ben.okadının.değiştiğini. saten.hiç.inanmamıştım.sadece.anandinin.oevden. eline.bi.çıngıraklı. verip.oyalıyorlar.öküz. sürün.okurları. denen.pislik.ja.Gates. desin.anında.ona.döner