Yeni Hayat Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Yeni Hayat dizisinde işler ne yazık ki yolunda gitmiyor. Kanal D yönetimi Yeni Hayat dizisinin fişini çekti ve diziyi gözden çıkardı. Yeni Hayat dizisi 29 ekim perşembe akşamı ekranlara gelecek 9. bölümü ile final yaprak ekranlara veda edecek. Bir çok izleyici gibi Yeni Hayat  dizisi oyuncuları da bu kadar erken gele final kararına çok kızdı.

Kanal D yönetimi Yeni Hayat  dizisinin sadece ilk beş bölüm reytingine bakarak dizinin devam edip etmeyeceğine karar verdi.

Yeni Hayat İçin Final 29 Ekim de

Kanal D yönetimi yaptığı toplantı da Yeni Hayat dizisinin aldığı reytinglerin maliyetini kurtarmadığı bu nedenle de Yeni Hayat dizisi ile yola devam edilmemesi gerektiği yönünde bir karar aldı. Yeni Hayat dizisi yayınlandığı ilk 4 haftada hiç bir şekilde 3 reyting barajını aşamadı ve her bölümde o akşam yayınlanan dizilerden sonuncu dizi olmayı başardı.

Yeni Hayat Ne Zaman Final Yapacak?

Yeni Hayat 9. bölümü ile 29 ekim 2020 perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edece. Kanal D ile Karga Seven Pictures arasında imzalanan sözleşme de yer alan bölümler yayınlanır yayınlanmaz dizi yayından kalacak bu da Yeni Hayat dizisinin ömrünün kısa olduğunu gösteriyor. Kanal D yönetimi gibi  biz de perşembe akşamı böyle devam edecek bir Yeni Hayat senaryosuna şans vermiyoruz.

Bu durumda Yeni Hayat dizisi 29 ekim  2020 de final yaparak ekranlara veda edecektir.

Yeni Hayat Kaç Bölüm Yayınlanacak

Yeni Hayat dizisi rakip yeni sezon dizileri sezona başladığında 2 reytingin altında kalmaya devam ederse en fazla 9 bölüm ekranlarda kalabildi.Yeni Hayat final tarihi resimleri

Yeni Hayat Kötü Başladı

Karga Seven Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve büyük ümitler ile pandemi dönemine denk geldiği için yeni sezona bırakılan Yeni Hayat dizisi ne yazık ki izleyici için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor gibi rakiplerinden 2 hafta önce başlayarak izleyici kazanmayı amaçlayan Yeni Hayat dizisinin şansına milli maç denk geldi; bir de Fox Tv 2020ye damga Vuran 7. Koğuştaki Mucize dizisini ilk kez ekranlara getirince adeta Yeni Hayat’a izleyici kalmadı.

Yeni Hayat dizisi daha ilk bölümde 3 reytingin altında kaldı. Yeni Hayat dizisi yapımcısı ve oyuncularını en çok üzen ise düşük reytingler değil acımasız ama haklı olan izleyicilerin eleştirileri oldu. Düşük reytinglerin üzerine bir de yüzlerce eleştiri alan Yeni Hayat dizisinde işler karıştı.

Yeni Hayat Dizisi Eski Diziler Karşısında Çaresiz

Perşembe sezonun en zor gecelerinden biri zira Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurava gibi iki 10 ve üzeri reyting alan dizinin rakibi. Bir çok izleyici perşembe akşamı rakip dizilerin karşısında Yeni Hayat  dizisine haklı olarak hiç bir şans tanımamış ve Yeni Hayat’ın erken final yapacağını tahmin etmiş.

Yeni Hayat Senaryosu Sınıfta Kaldı

Yeni başlayan dizilerde izleyici en çok senaryoya puan verir, hangi oyununun ne kadar performans gösterdiğine bakmaz. Zaten Yeni Hayat dizisinde de hiç bir izleyici oyuncu eleştirisi yapmamış; Yeni Hayat  dizisinin zaten çok az profesyonel oyuncusu var bence de hepsi layıkı ile ilk bölümü çekmiş ancak dizi de ne yazık ki izleyiciyi içine çekecek faktör bulunamamış.

Yeni Hayat dizisinin 2. bölümünü kaç kişi merak etmiştir ki şahsen bir çok izleyici gibi bende merak etmedim zira dizi sürükleyici bir senaryoya sahip değil zaten olacaklar açıklandı; dizinin hiç bir günahı kalmadı. Yasemin Adem’i kendine aşık edip Adem’in hata yapmasını beklerken asıl aşık olup hata yapacak olan Nevin olacak.

Gerçekten de defalarca izlediğimiz standart bir konu üzerine kurulmuş Yeni Hayat dizisi dayakçı koca ve kadını kurtarmaya çalışan korkusuz ve güçlü bir adam temeli ile Sen Anlat Karadeniz’e çok benzetilmiş. İşin kötü tarafı senarist izleyiciden gizleyecek  bir sır koymamış diziye. Bütün sırlar ve olacaklar ortada. Neden izleyici bir sonra ki bölümü merak etsin ki zaten tahmin ediyor.

Evli Kadın Evli Erkek

evli kadın ve erkekler ile ilişki meşrulaştırma temelinde dayanan Yeni Hayat dizisinde her ne kadar Nevin’in masum olmadığını ve Timur’un aslında bir psikopat ve katil olduğu gerçeği ortaya çıksa bile bu bahaneler evli kadın ve erkeğin aşk yaşamasına haklı gerekçe değildir.

Yeni Hayat dizisinde Melisa Aslı Pamuk ve Serkan Çayoğlu çok yakışmışlar ve enerjileri tutmuşlar ama elde ki senaryo ve hikaye gerçekten çok berbat.Yeni Hayat final resimleri

 

Yeni Hayat Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (2 Yorum)

  1. lutfen final yapmasın değişik bir dıxı ve heyecan ve yenı olaylara açık bir diiz bir koruma ve bu koruma uzerinden gelişen olaylar ve ona gerçekten asık oalcak dızıde evli, bir bayan tabii ( uzakatan çunku şiidet goern bir kadın sağlikllı dusunemez geliştirebilir dizi sanki 3. bolumde yenı baslamış guzeldi