Yılmaz Erdoğan Talk Show Ne Zaman Başlayacak?

Güncelleme 24 ocak 2018: 

Yılmaz Erdoğan’ın bir zamanlar Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programını yeniden çekmek için çalışmalara başladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın yeni kadrosunu da kurmak için kollarını sıvadığı öğrenildi.

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden  Yılmaz Erdoğan’ın ekranlara dönme gibi bir planı olduğu bilgisi geldi. 16 ocak salı günü Posta Gazetesi cadde yazarı  Mesut Yar’ın köşesine taşıdığı bu iddia gerçek mi? Yılmaz Erdoğan 1967 yaşında Hakkari’de dünyaya geldi. 51 yaşında olan ünlü yönetmen ve oyuncunu bu yaştan sonra Talk Show yapacağı iddialarına bende önce güldüm ama bu iddia çok yakında gerçek olacak gibi.

Yılmaz Erdoğan’ın Türkiye’nin en başarılı kanallarından birinde çok yakında Talk Show yapabilir; bu iddia son zamanlarda medya kulislerind eçokça konuşuluyor ama kanal ismi ve kesin bir zaman ne yazık ki paylaşılmıyor. Bu kadar çılgın bir proje çılgın bir adam tarafından çıkarılmış olabilir. Özellikle 3 Adam’ın yayından kalkmasından sonra Tv8 Survivor döneminde izleyiciyi Survivor’dan sonra ekranlarda tutacak bir proje için çalışıyordu. Daha önce 3 Adam ile Acun bu başarıyı yakalamıştı; peki bu çılgın proje sahibi de Acun Ilıcalı mı?

Acun Ilıcalı ile Yılmaz Erdoğan’ın arasının iyi olduğu biliniyor. Yılmaz Erdoğan son yıllarda bir proje ile ilgileniyor sonrasında Muğla- Köyceğiz’de bulunan çiftliğinde emekliliğinin tadını çıkarıyor. Özellikle Yılmaz Erdoğan’ın hem oynadığı hem yönettiği Ekşi Elmalar filminde zarar ettiği ve gişede hüsrana uğradığı haberleri Vatan Gazetesinde dillendirilmişti. Yılmaz Erdoğan’a giden teklif çok büyük ise bu teklifi kabul etmiş olabilir; ancak Yılmaz Erdoğan gişede uğradı hüsranı iyi bir hazırlık yapmazsa televizyonda da uğrayabilir zira reyting savaşı çok büyümüş durumda.

Yılmaz Erdoğan eğer Tv8’de bu Talg Show işini yapacaksa Survivor 10 Şubat 2018’de başlayacak. Yılmaz Erdoğan’ın Talg Show’u da şubat ayı içerisinde Tv8 ekranlarında olabilir. Diğer taraftan Bkm Mutfak ile anlaşması olan Show Tv Güldür Güldür Show’un yeni sezonunu da yayınlama hakkını elde etti. Bu anlaşma ile Güldür Güldür Show’un yanında Yılmaz Erdoğan Talk Show’u da boş bir günde yayınlanabilir.

blank

Yılmaz Erdoğan Talk Show Show Tv’de yayınlanırsa Pt1 denen 20:00 ile 23:00 arasında yayınlanırken Tv8’de Survivor arkasından yanınlanırsa 23:30 dan sonra ekranlara gelecektir. Yılmaz Erdoğan için hangisi hayırlı ise o olur inşallah

Yılmaz Erdoğan daha önce Çok Güzel Hareketler Bunlar’da yaratıcı olarak yer almış ve oyunları yönetmişti.

Yılmaz Erdoğan Talk Show Ne Zaman Başlayacak? (1 Yorum)

  1. Ben Türkmenistanda yaşıyorum dizini çok bayılıyorum nolur 4 sezon başlasın dizide hepinize çok seviyorum meralinde hayraniyim sesi çok güzel ama Kemal çok kitu