Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra Ne Zaman Öpüşecek?

Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra arasında yaşanan soğukluk devam ederken akıllarda hep aynı soru var. Ömer ve Zehra ne zaman barışacak; barışmaktan da öte artık ne zaman karı koca olacaklar. Bu soru için sizlere çok az kaldı; artık güzel günler çok yakında demeyi çok isterdim ancak görünen köyde kılavuz istemez. Zehra Ömer’e güvenmek istiyor; Ömer’in kendisine güvenmesini istiyor; ancak Ömer’in korkuları var ve kadınlara ne yazık ki güvenemiyor. Ömer her ne kadar Zehra’ya sonsuz güvenmek istese de bunu elinde olmayan sebeplerden dolayı ne yazık ki başaramıyor.

Adını Sen Koy’da 53. haftayı da geride bıraktır; Ömer ve Zehra en çok bu hafta gerçekten karı koca olmaya yaklaşmıştı ama Adını Sen Koy senaristleri bahane olarak Salim’in rahatsızlığını gösterdi; ha bu gün ha yarın derken bizi beklentiye soktu ve sonrasında bu güven bunalımı yeniden başladı.

Önümüz de daha Ömer ve Zehra’nın yaşayacağı çok uzun ve zorlu sınavlar var. Geçen sezon açtığım Ömer ve Zehra ne zaman aşklarını itiraf edecekler konusunda sizlere sezon sonunu bulur bu aşk itirafı demiştim gerçekten de sezon son bölümünde izleyiciler küçük bir itiraf ile karşılaştı. İzleyici tadını çıkaramadan yeni sıkıntılar başladı.

Adını Sen Koyda Ömer ve Zehra karı koca

Bu sezon için de en önemli handi kapımız Ömer ve Zehra’nın resmi olarak karı koca olsalar da bir birlerine olan bu görevlerini ne zaman yerine getirecekleri. Bunun için sezon sonuna kadar beklememize gerek kalmayacak. Ömer Zehra’yı öpecek ancak izleyicinin tatmin olacağı derece de bir evlilik için sezon sonunu beklemek zorunda kalacağız.

Ömer ve Zehra’nın peşini geçmişte söyledikleri yalanlar bırakmayacak. İlk karşılarına çıkacak olay ise Ayşe’ye söylenen yalan. Sonrasında ise Zehra’nın gerçek annesi meselesi ortaya çıkacak ve işler beklenmedik şekilde karışacak.

Adını Sen Koyda Ömer ve Zehra öpüşme

 

Her ne kadar biz bugün Ömer’e kızsak da aslında ilerleyen bölümlerde Zehra’nın Ömer’den gizli çevirdiği işlerin en az Ömer kadar bu evliliğin mutluluğunun önünde önemli bir engel olduğunu da göreceğiz.

 

Yorumlarınızı bekliyorum

Adını Sen Koy 263 264 ve 265. bölüm Tüyoları

Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra Ne Zaman Öpüşecek? (4 Yorum)

  1. Adını sen koy da öpüşme sahnesi ha? Valla çok beklersiniz. Herşeye inanırım bu dizi de böyle bişeyin yayınlanacağına asla inanmam.

  2. Kayıp bir çok bölüm hala varsa, biri dizinin bittiği zaman bana söyleyebilir misiniz?